Meghan Markleová změnila své zásady kvůli atraktivnímu vzhledu
9. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa 5708 0
Vévodkyně ze Sussexu Meghan změnila svůj typický přirozený make-up, když se zúčastnila každoroční akce konané na památku obětí války. Fotografie z akce se objevily na Daily Mail. (Foto: Instagram)
 

 
Loading...

Manželka prince Harryho oblékla na danou akci dlouhý kabát v námořnicky modré barvě. Na fotografiích je vidět, že Meghan si nalepila umělé řasy, namalovala si výrazněji oči a na pusu použila lesklou rtěnku. Podle maskérky Lisy Little má vévodkyně často přirozený make-up. Nyní však zvolila temnější barvy, které jí seděly.

„Umělé řasy dodávají objem a délku (což jsme dříve u Meghan neviděli). To jí dodává okouzlující vzhled. Asi nejvíce zdrženlivou, ale působivou změnou v makeu-upu Meghan byly rty. Metalický broskvový lesk dokonale zdůrazňuje její tmavé oči a bronzovou pokožku,“ vysvětlila maskérka.

​„Poněkud revoluční rozhodnutí Meghan a Harryho, že nebudou propagovat narození svého dítěte a jeho první dny, odráží touhu po zdravém životním stylu, kterým byla Meghan známá před svým novým životem a také její feministické ideály,“ objasnili, proč zařadili vévodkyni na daný seznam.

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor