Matovič odhalil tajný plán: Chce otestovat celé Slovensko. V případě neúspěchu připustil demisi
17. října 2020 Redakce AC24 Ze světa 6422 4
Premiér Slovenské republiky Igor Matovič na tiskové konferenci uvedl, že se připravuje plošné testování obyvatelstva na covid-19. O situaci s koronavirem na Slovensku a především o jednání vlády promluvil v TASR TV také publicista Juraj Hrabko. (Foto: Wikimedia)

 

 
 
 

Co se týče testování Slovenska, pak to se má podle slov Matoviče uskutečnit již příští víkend. Nejprve se mají protestovat okresy Námestovo, Dolný Kubín. Pokud budou stačit kapacity, pak ještě i Bardejov.

Hlavní testování se pak má provést za dva týdny. „Trochu mi trvalo, než jsem přesvědil i ostatní lidi, kteří s testy pracují, aby mi dali dobrozdání,“ uvedl premiér s tím, že předběžně oslovil ozbrojené síly, které jsou jediné schopné zorganizovat a zrealizovat tuto náročnou operaci.

Podle něj by měla být odběrová místa tam, kde se konají volby, tedy ve volebních místnostech. Působilo by tam více než šest tisíc lidí včetně vojáků a policistů.

„Obáváme se lidí, kteří nevěří na koronavirus a i přesto, že nosí roušky, popírají zavírání restaurací a další opatření. Ti jsou nejnebezpečnější, protože i když mají příznaky, nejdou k lékaři,“ pokračoval premiér s tím, že právě s touto částí obyvatel je nutné se vypořádat.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
17. října 2020

Štefan Ďaďo St

Chcem ako občan vedieť koľko dali za testy doteraz a komu, kedže kúpil 13 mil testov tak vyhodil do vzduchu vyše 90 mil€, dôchodcom nechcel dať 450 mil ale na testy doteraz určite štát minul miliardu z našich daní, vidím na FB ako Krištúfková staršia a takmer celé protiepidemické skupiny poprepájaný s farmafirmami a chcú nás nasilu zaočkovať neodskúšanou vakcínou tak ako to robia v Afrike !!! Dúfam že pôjdu všetci pred tribunál za zločiny proti ľudskosti ktorý sa už chystá na takéto opice !!!!

 

Tak to je skutočne probém. Hranice sa neuzatvorili ale hlavne že chce celoplošne testovať. A nalezie nám to tu znovu? Izolovať ludí na Lešť ako do koncentráku?

Ide o megabiznis pre Mistríka? Dôchodcom s najnižšími dôchodkami nepridajú aby mali na vitamínové doplnky a zdravší spôsonb života, ale miliardy budú vyhadzovať na americké stíhačky ktoré sú nám dnes na dve veci. Skrátka otarsné kocúrkovo na tomto nešťastnom  a politikmi rujnovanému a trápenému Slovensku

https://aragonit11.blogspot.com/2020/09/blog-post_20.html


00
EP
Eduard Piovarči
17. října 2020

aké benefity už zoberú ľuďom čo prežívajú od výplaty do výplaty, alebo dôchodcom:-) Benefity v tomto skorumpovanom štáte majú len politici Tá Čína je naozaj v poriadku a v pohode. Treba si naozaj pozrieť toto vídeo: https://www.youtube.com/watch?v=j6gXb3eABDo&feature=emb_logo

doslovne neskutočné. Životná úroveň je tam v celku v pohode a ten poriadok všade mrakodrapy vyvážená zeleň a ľudia skutočne bez rúšok a v pohode žiadna druhá vlna, žiadna panika. Vypadá to diametrálne odlišne od situácie u nás. Komunistická Čína fakt boduje všetko tam bezvadne funguje. Z toho môžete dostať šok. A je celkom možné že tá situácia u nás je umelo vyvolaná práve tými podozrivými testami

https://aragonit11.blogspot.com/2020/09/blog-post_20.html


00
V2
Vaclav 2
18. října 2020

Jednoduše.

Diktátor 1 pospolu s diktátorem 2...


00