Materiál, o kterém nemáte vědět. Jak se organizují falešné teroristické útoky s herci
20. března 2019 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 1458313 4
Ole Dammegård, přednáška z konference "From Illusion To Reality", ve Velkém sále pražské Lucerny, 22. 7. 2017, simultánní překlad z angličtiny do češtiny. (Foto: Youtube)

Ole Dammegård, přednáška z konference "From Illusion To Reality", ve Velkém sále pražské Lucerny, 22. 7. 2017, simultánní překlad z angličtiny do češtiny.

Ole Dammegård je oceněný autor knih, filmů, bývalý žurnalista, pracující s investigativní žurnalistikou, přednášející na mezinárodních konferencích a fórech, Laureát Pražské ceny míru 2016, nominovaný na švédskou Ligh House Award 2017, nadaný multi-umělec, který zasvětil hlavní část jeho posledních třiceti let života zkoumáním mnoha globálních konspirací.

Soustředil se hlavně na to, aby zjistil pravdu o vraždě amerického Presidenta JF Kennedyho, švédského premiéra Olofa Palmeho, Roberta Kennedyho, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona a Lady Diany a také pravdu o teroristických útocích 11 . 9. 2001 v USA, 22. 7. 2011 v Norsku, v Oklahoma City a mnoha mnoha dalších podobných událostech.

Ole Dammegård je považován za vedoucího experta na False Flag operace - falešné vlajky - zfalšovaný teror. Ole odhalil a tím zřejmě zabránil několika plánovaným masakrům.

Tyto operace, falešné vlajky, jsou jedním z nejmocnějších prostředků teroru užívaných skrytou "Elitou", a kterým nás kontrolují. To je také důvod proč Ole Dammegård věnuje svůj život jejich odhalování. "Globální teror - totální podvod".

V níže uvedeném videu je uvedený rozbor s dobře viditelnými obrázky:

 

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


SW
Stanislas Wener
23. března 2019
Když už jsme u toho materiálu, o kterém by lidé neměli vědět: https://bit.ly/2647Tcc
10
CX
Cook132 xz
15. května 2019
00
TL
tivukiz larjem
11. června 2019

Home Depot Survey: Are you looking for Homedepot survey details? If yes, then you can check this post in which we have discussed the same.

 

www.homedepot.com/survey      | www.talktoihop.com      | www.mybkexperience.com


00