Materiál, o kterém nemáte vědět. Jak se organizují falešné teroristické útoky s herci
20. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 2020686 5
Ole Dammegård, přednáška z konference "From Illusion To Reality", ve Velkém sále pražské Lucerny, 22. 7. 2017, simultánní překlad z angličtiny do češtiny. (Foto: Youtube)

 

 
 
 

Ole Dammegård, přednáška z konference "From Illusion To Reality", ve Velkém sále pražské Lucerny, 22. 7. 2017, simultánní překlad z angličtiny do češtiny.

Ole Dammegård je oceněný autor knih, filmů, bývalý žurnalista, pracující s investigativní žurnalistikou, přednášející na mezinárodních konferencích a fórech, Laureát Pražské ceny míru 2016, nominovaný na švédskou Ligh House Award 2017, nadaný multi-umělec, který zasvětil hlavní část jeho posledních třiceti let života zkoumáním mnoha globálních konspirací.

Soustředil se hlavně na to, aby zjistil pravdu o vraždě amerického Presidenta JF Kennedyho, švédského premiéra Olofa Palmeho, Roberta Kennedyho, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona a Lady Diany a také pravdu o teroristických útocích 11 . 9. 2001 v USA, 22. 7. 2011 v Norsku, v Oklahoma City a mnoha mnoha dalších podobných událostech.

Ole Dammegård je považován za vedoucího experta na False Flag operace - falešné vlajky - zfalšovaný teror. Ole odhalil a tím zřejmě zabránil několika plánovaným masakrům.

Tyto operace, falešné vlajky, jsou jedním z nejmocnějších prostředků teroru užívaných skrytou "Elitou", a kterým nás kontrolují. To je také důvod proč Ole Dammegård věnuje svůj život jejich odhalování. "Globální teror - totální podvod".

V níže uvedeném videu je uvedený rozbor s dobře viditelnými obrázky:

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


SW
Stanislas Wener
23. března 2019
Když už jsme u toho materiálu, o kterém by lidé neměli vědět: https://bit.ly/2647Tcc
10
CX
Cook132 xz
15. května 2019
00
TL
tivukiz larjem
11. června 2019

Home Depot Survey: Are you looking for Homedepot survey details? If yes, then you can check this post in which we have discussed the same.

 

www.homedepot.com/survey      | www.talktoihop.com      | www.mybkexperience.com


00