Markéta Šichtařová: Rouško-klima-gender náboženství
3. července 2020 Redakce AC24 Z domova 9379 2
V poslední době kam se hnu, tam se moje myšlenky obrací ke známému a děsivému „myšímu experimentu“. Jen pro připomenutí:

 
 
loading...
 

John B. Calhoun (1917-1995) byl americký behaviorální vědec známý pro svá studia hustoty obyvatelstva a jeho vlivu na chování lidí. A protože jaksi není dáno v rámci jednoho vědeckého života zachytit a vymodelovat chování několika generací lidí, své experimenty prováděl na myších. Z toho, co v 60. a 70. letech minulého století zjistil, mrazí. Podle všeho příliš dokonalý život zabíjí.

Vědec zavřel nebohé hlodavce do klece, kde jim poskytl vše, po čem taková myš může toužit: neomezené množství potravin i vody, zákaz vstupu jejich přirozených nepřátel, optimální teplotu, veterinární dohled a tak dál a dál.

Když to hodně zkrátím: Zpočátku šlo všechno dobře. Jen co myši pochopily, že se ocitly v Edenu, začaly se oddávat sexuálním radovánkám a množit se a množit. Jenomže pak to vzalo podivný obrat. Z ničeho nic se myši začaly množit méně. Starší přestaly být v podmínkách hojnosti ochotné obětovat trochu svého pohodlí mladým, a mladí zase byli nezocelení jakoukoliv nepohodou, takže chování okolí je doslova psychicky zlomilo.

Namísto toho, aby se mladá generace snažila zapadnout do prostředí a najít si v myší hierarchii své místo, stala se z nich podivná individua, která ve volné přírodě nenacházíme. Žili jakoby odtržení od reality, neuměli se o sebe postarat, zato se uměli dokonale postarat o svůj vzhled. Čeho jim přebývalo na tělesném vzhledu, toho se jim ale nedostávalo na IQ. Samci přestávali bojovat o území, chránit samice a dokonce se i pářit. Byli pro celou myší kolonii vlastně... k ničemu. Zbytečné existence.

A pak myši začaly umírat bez zjevné příčiny – evidentně v důsledku jakési psychické nepohody, ačkoliv fakticky měly vše, co mohly chtít. 1780 dnů od zahájení experimentu zemřela poslední myš.

Je tu snad ještě někdo, kdo nevidí paralelu se současným světem? Když dáme lidem zdánlivě vše, co mohou mít, když se o ně postaráme tak, že se o sebe nemusí starat sami, jejich společenství začíná nezadržitelně degenerovat. Civilizace se začíná hroutit.

Ne, nehodlám vykládat o hlodavcích. Pointa je jinde: Čím dokonalejší materiální životní podmínky, tím víc problémů si myši vymýšlely tam, kde nebyly. Tak jako lidé rozvinutého světa dnes. Nikdy nebyl svět tak materiálně bohatý. Nikdy nebyl život snadnější. A nikdy nebylo tolik psychické nepohody a nesmyslných fobií tam, kde jsou totálně přebytečné. Vyčarované ze vzduchoprázdna.

Víte, co mají společného klimaalarmismus, #metoo, fanatický genderismus, a rouškování?

Mají společné to, že všechno dohromady to jsou přebytečné a fanatické víry, které nejen že k životu nepotřebujeme, ale které v realitě životu ubližují a které mohly vzniknout jedině v rozežranosti z příliš snadného života.

Klimaalermismus vychází z naivní představy, že člověk může změnit klimatické změny. Namísto toho, aby člověk čelil nepohodě, přijmul realitu a změnám se přizpůsobil, chce pohnout vesmírem a kriminalizováním hovězích steaků chce snížit intenzitu slunečního záření, které zvyšuje teplotu všech planet ve sluneční soustavě.

Hnutí #metoo vychází z naivní představy, že ženy nemusí dávat mužům najevo, že se jim nějaké chování nelíbí, nýbrž že muž jim uvidí do hlavy a odhadne, kdy se jeho flirt stává nepříjemným, aniž by mu žena cokoliv naznačila.

Fanatický genderismus vychází z naivní představy, že všichni jsme stejní, že mužský i ženský mozek fungují stejně, že žena má navzdory svým hormonálním výkyvům stejné předpoklady k práci rozvážného manažera jako muž, a že testosteronem nadupaný muž má stejné předpoklady k práci ošetřovatelky jako žena. Ano, jsou tací muži a takové ženy. Ale jeden aby je hledal lupou. Genderismus popírá biologickou realitu.

Rouškování a udavačství vůči těm, kteří odmítali hrát hru a značkovat se symbolem roušky, vychází z naivní představy, že umolousaný kus hadru přes obličej je schopen nahradit náš imunitní systém. Namísto toho, aby člověk čelil realitě a akceptoval fakt, že jen a pouze náš zdravý životní styl udrží v chodu naši imunitu a jen a pouze naše imunita nás uchrání před smrtí, vymýšlí si kompulzívní jednání, které ho má údajně zachránit.

Protože ano, tohle všechno není nic jiného než systém obsesí, tedy mučivého strachu z věcí, které za strach nestojí, a kompulzí, tedy nutkavého chování, které mají tyhle mučivé nesmyslné obsese zmírnit. Bojím se viru – schovám si obličej do kusu hadru – a uleví se mi, protože začnu věřit, že navzdory své obezitě, nulovému pohybu a každodennímu stresu si mě vir nenajde. Pošlu svůj ojetý diesel do centrální Afriky a místo něj si koupím elektrokolobrndu – a uleví se mi, protože začnu věřit, že se kvůli tomu na planetě Zemi neupeču.

Bylo by to politováníhodné a měla bych vůči lidem postiženým tak silnými obsesemi moře pochopení a soucitu – kdyby ovšem nebyli tak agresívní a nedecimovali svými obsesemi i život můj. Jejich svoboda cítit obsese a bojovat s nimi svými kompulzemi končí tam, kde začíná moje svoboda žít můj život bez obsesí a odporu k realitě.

Markéta Šichtařová

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


V2
Vaclav 2
5. července 2020
paní Markéto - jako vždy perfektní...V.
00
LF
Larry Fistingfield
8. července 2020

Ahoj Markéto !!!

Všechno dobrý, jen je třeba uvést na pravou míru některé věci, které zde zazněly, ozřejmit některé souvislosti, odhalit netušené možnosti a skutečnosti.

1, co se týče "klimaalarmismu".   A, Ledovce tají, to je nesporný fakt, stejně jako devastace životního prostředí Rotschild-Rockefellerem a 911 MONSTERS. Stačí se jen trochu zamyslet, co je úkolem kapitalismu? Vydělat, vydělat na rozdílech, i na rozdílech mír-život, válka-smrt, utrpení a smrt není na překážku, protože se dají zpeněžit, život nemá cenu, pokud se nedá zpeněžit. Je jasné, že fosilní paliva, která dala Rockefellerovi moc nad životem a smrtí lidí pomocí farmacie, která vyrábí jedy nejen z ropy, jsou neudržitelná.

Zprefabrikovaná farmacie dělá jedy, jedy zprefabrikují Vaše myšlení a tělo, stejně jako potraviny a masmédia, masový program- systém vražd zvířat a lidí se vzájemně doplňuje a prolíná, je jedno jakého bližního svého zabiješ, zabiješ a tím do sebe vtiskneš smrt. Půjdete se dívat na "bednu (TV)" a co z ní na vás stříká? Splašky, svratky, bahno zla všeho druhu od válek, vražd, stalina,hitlera, koncentráků až po porno a jiné nasilí plus závislosti na čemkoliv, všechno je to hrubovibrační temná energie, má vám zabránit najít vaše vnitřní světlo, poznat láskyplnost a vibrace vyšších energií, protože pokud je v sobě máte a nedáte si je vzít,pak jste nedotknutelní, nemanipulovatelní, nezranitelní, nevyužitelní a nesmrtelní. Podívej se na poslední díl Matrixu zákeřný program temnoty Agent Smith pozřel vše, vše namnožil a zprefabrikoval do své podoby, chlapa s černým sakem, kravatou a černými brýlemi. On a ostatní život na straně druhé je jednou velkou nerovnicí, kterou vyvažuje nejvyšší princip (zatím), Smith se tak stane stejně jako kapitalismus nebezpečný samotnému životu. Nio tak zahájil se Smithem poslední boj, dobře si zapamatuj, co Smith říkal:"Vyřídím to s Tebou sám, ostatní moje já tomu budou přihlížet!", v průběhu boje:"Tohle jsem někde viděl, nevzpomenu si kde, ty Nio ležíš proti mně a já stojím nad tebou a mám něco říct něco jako "všechno, co má počátek, má svůj konec"." "Něco je špatně, to není možné!" Nio se nechal "jakoby sežrat", ale dostal se tam kam chtěl, Smith: "Je to konec?" Nio přikývl, co z něj vyšlehlo? Světlo, pak ze všech, poslední Smith: "To není fér!" Zapamatuj si jaké krásné světlo z nich šlo, světlo, co nebodá, to je naše pravá podstata.

B, Skutečností je, že právě Slunce nám dělalo onen EDEN, ztráta skutečné milosti brzy přijde a poznáme to bolestně, v otázce záření přebírá moc nad Sluneční Soustavou jádro naší Galaxie a další vnější zdroje, jak gravitační energie roste, elektromagnetická energie Slunce slábne, s ním slábne i pole všech ostatních planet, stáváme se mnohem zranitelnějšími v mnoha ohledech. Letí k nám nezvaný host, o němž jsem již několikrát hovořil. Tak se stane, že Země odskočí o 20% od Slunce, jeho svit poklesne o 44%, to zbrzdí poněkud tání ledovců, přepolování a vše s tím související bude dokončeno.

2, Genderismus je samozřejmě nesmysl, muž je jeden Vesmír a žena druhý Vesmír, oba mají svou působnost jak v silové složce duchovní, tak i hmotné. První je principem dávajícím, druhý přijímajícím, jako ke každému zámku je jen jeden klíč, tak i k jednomu muži jen jedna žena, budou jen oni dva k sobě tělesně i duchovně kompatibilní, pokud jeden z nich zaostává, ten druhý mu pomůže. Spojit se mohou jen tehdy, když oba přijmou své rozdíly a doplní se navzájem v jeden celek. To je budoucí vývoj všech bytostí (nejen) na Zemi. Dneska to těžko pochopíš, ale bude celkem přirozené, že v dalším stupni vývoje dosáhnou muž a žena spojení v jednu duchovní bytost, která bude obsahovat vše, tak se stane dokonalou a nebude potřebovat tělo a rozmnožovat se, nebude umírat, nebude to potřeba, všechno fyzično a omezení zmizí, zůstane nekonečné jsem.

Časem se vyvine v mnohem složitější bytost, představ si, že 20% tebe se bude projevovat jako Slunce a zbylých 80% bude tvořit tvůj duchovní rozměr, nepředstavitelné, že? Právě tak funguje náš Vesmír a Vesmírů je jak lidí na Zemi, jeden každý člověk - jeden Vesmír. Taková jednoduchost ve složitosti, tak nalezneš fraktál Skutečnosti a Věčného Života. Pro každého trvá cesta k dokonalosti různě dlouho, vše podle jeho rozhodnutí a kvality pochopení.

3, A není likvidace imunity hlavním úkolem Rotschild-Rockefellera a jeho 911 MONSTERS? Fauci-FAUST na tom pracuje v USA již přes 40 let, oni nasplňují vizi temnoty- likvidaci lidstva a nekonečných restartů, aby vývoj vůbec neproběhl. K tomu účelu vedou kapitalismus k dokonalosti: "Nulové náklady, maximální zisk", "NEŽ BYCH OBĚTOVAL SVOU VLÁDU NAD SVĚTEM, RADĚJI OBĚTUJI LIDSTVO, SLUHY SVÉ, HEJTMANY A MANAŽERY, ROBOTE BUDIŽ, STANIŽ SE !!!"

PROČ NIKDO Z MONSTERS NENECHAL SVÉ DĚTI OČKOVAT??? "FILANTROPI" (masoví vrazi) ZATÍM UNIKAJÍ LIDSKÉ SPRAVEDLNOSTI A SMĚJÍ SE VŠEM ZA ZÁDY I V MASMÉDIÍCH PŘÍMO DO OBLIČEJE! UŽ BY CHTĚLI UTÍKAT.

Markéto, zvu Tě na okopávání řepy a brambor v Horní-Dolní, pokecáme a posílíme těžkou dřinou svou imunitu, co říkáš? Anebo jsi to přece jen nemyslela tak vážně?

 


00