Manželka v Belgii zavražděného Slováka poskytla médiím nesestříhaný videozáznam tragédie a odhalila její podrobnosti
29. srpna 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 12383 1
Henrieta Chovancová pro slovenský portál Pravda sdělila, že v Belgii pošlapali všechna lidská práva jejího zesnulého manžela a snažili se to zamést pod koberec. (Foto:

 

 
 
 

„Nechovali se k němu jako k člověku, jeho život pro ně neměl žádnou cenu. Celé se to snažili zamést pod koberec. Mysleli si, že nebudu mít dost peněz ani energie, abych to řešila. Já jsem se ale nevzdala,“ uvedla.

Dosud prý nepadla žádná obvinění a celý případ se natahuje.

Chovancová poznamenala, že v osudný večer chtěl jít její manžel domů kvůli tomu, že se necítil dobře.

„Užíval léky na štítnou žlázu, která mu kolísala. Denně jsme spolu telefonovali, ale nic nenasvědčovalo, že by s ním něco nebylo v pořádku. Totéž tvrdil jeho kamarád, který ho odvezl na letiště. Neumím si představit, co se mohlo stát, že upadl do stavu, v jakém ho zachytila kamera,“ podotkla.

Spolucestující podle ní vypověděli, že její muž nebyl agresivní, spíše dezorientovaný – jako by nevěděl, kde se v dané chvíli nachází. Potvrdila, že v minulosti měl její manžel mírné psychické problémy, ale nedosahovaly fáze, jaká byla vidět v Belgii.

„Jsem přesvědčena, že manžel zemřel už v policejní cele, a ne v nemocnici, kam ho poté převezli. Vyplývá to i z odborné analýzy, kterou vypracoval belgický doktor Kris Permentier,“ doplnila.

Manželka Jozefa Chovance a její právníci rovněž poskytli portálu nesestříhanou verzi videa toho, jak zemřel Slovák Jozef Chovanec v Belgii. Záznam je jen pro lidi silné povahy, není vhodný pro děti.

Server Pravda toto video zpřístupnil ve veřejném zájmu, aby se podobná situace už nikdy neopakovala.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


SP
sunhjun park
31. srpna 2020

먹튀검증 먹튀검증 안전놀이터 스포츠중계 안전놀이터 토토사이트 꽁머니

 

This photo is really good!!. I'm curious how you can find and upload the material I wanted. We look forward to a lot of activities in the future. If you have time, please visit my site!                      


00