Lidská práva v Číně? Po tomto alarmujícím videu přehodnotíte názor
25. září 2019 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 1130984 11
Australský ministr zahraničních věcí označil mrazivé záběry ukazující stovky zavázaných a spoutaných mužů v Číně jako „hluboce znepokojující“.
 

Loading...
 
 
 
loading...

Zdá se, že záběry ukazují uighurské muslimské muže na vlakovém nádraží, které čínská policie pravděpodobně převezla do zadržovacích táborů.

Skupiny pro lidská práva obvinily vládnoucí komunistickou stranu Číny z držení až jednoho milionu převážně Uighurů v „koncentračních táborech“ v severozápadní oblasti Sin-ťiang.

Zdroj: nzherald.co.nz

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


MK
Milan Klusák
25. září 2019
Po tomhle alarmujícím videu jsem nepřehodnotil názor! Čína velmi správně nakládá s odpůrci režimu. Vůbec si nemyslím, že by Ujgurům, jakožto rozpínající se muslimské verbeži, měli dávat víc práv než mají oni sami. To jen u nás v Evropě se dávají muslimům větší práva než nám. Byty, kreditky s 800 e, a volné ruce, k čemu se jim zamane. Kéž by i tady zavládla čínská diktatúra a pořádek. Evropa je v chaosu, anarchii a ceste do pekel. Howgh.
40
LK
Lina kkk
26. října 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
HD
Heather Daniels
26. září 2019

Začněte s Googlem doma! Toto je zdaleka nejlepší práce, jakou jsem kdy měl. Minulý měsíc jsem obdržel svůj první plat ve výši 27563 dolarů za práci 4 hodiny denně a můžete snadno vydělat 150 USD za hodinu ... Můžete to vidět zde

 

.................>>>>>>>>>> w­w­w.N­e­t­w­e­b­3.c­o­m


02
JN
Jiří Novák
27. září 2019
Pořádek a bezpečí pro obyvatelstvo prostě nejsou západní hodnoty. Demokratické hodnoty jsou bordel, chaos a zastrašený obyvatelstvo. Jo a zákaz čehokoli, co jen trochu zavání zdravým rozumem. Úchylárny všeho druhu jsou naše hodnoty.
20
TL
tivukiz larjem
30. září 2019

Out of such fast-food restaurants, KFC is one of the biggest. It is appropriate to say that is famous than many of the other fast-food restaurants.

 

mykfcexperience     | www.mykfcexperience.com


01
EP
Eduard Piovarči
1. října 2019

Moslimom nemožno ustupovať. Je to stredoveká horda a patria do prevýchovných táborov.

Čína to robí správne. To len v európe ničnerobenkov moslimov híčkajú vysokými dávkami,  o ktorých môžu Slovenskí dôchodcovia len snívať.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/09/stvrtok-21.html


20
จน
จิราภรณ์ นอนน้อย
7. listopadu 2019

Your article is very interesting. slot

 


00