Lidská hloupost nemá hranic: Návštěvníci francouzské zoo nosorožci do kůže vyryli svá jména
24. srpna 2019 Redakce AC24 Ze světa 6924 1
Situace, která se odehrála v uplynulých dnech ve francouzské ZOO La Palmyre, nás nutí zamyslet se nad krutostí člověka. Jedno ze zvířat, 35letý nosorožec měl na svém hřbetě vyryté jméno dvou návštěvníků. Zvláštní akt nenechal na sebe dlouho čekat a vzbudil ve světě vlnu pohoršení.  (Foto: Twitter)
 
 
loading...

Bližší informace vysvětlující, proč bylo vůbec možné, aby se něco takového stalo, můžeme najít na oficiální stránce ZOO na sociální síti Facebook.

"Když se nosorožci opírají o jednu ze stěn ohrady, návštěvníci mohou využít příležitost dotknout se těchto zvířat. Cítit, jaká je kůže na jejich hřbetech. A většina lidí to dělá s patřičným respektem."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

?

Příspěvek sdílený Bello (@_bello_27),

Tuto jedinečnou možnost přinášejí návštěvníkům s přesvědčením poskytnout jim autentický zážitek ze střetu s exotickými zvířaty, které běžně nemají možnost setkat, zda se jejich dokonce dotknout. Tímto způsobem se snaží lidem ukázat, jaký jedinečný svět kolem nás dokáže být.

"Nosorožec si to s největší pravděpodobností ani neuvědomil. Nápisy již na kůži nemají a zvíře určitě netrpělo."

Zdroj: Přiblížení situace zajistila Francouzská tisková agentura , která zveřejnila stanovisko majitele. "Nosorožec si to s největší pravděpodobností ani neuvědomil. Dáno nápisy jsme urychleně odstranili a zvíře určitě netrpělo. " Lidé neradi vidí takový nepřiměřený akt ze strany návštěvníků. Někteří dokonce dodávají, že zoologické zahrady by vůbec neměly mít povolení existovat.

Zdroj: ladbible.com

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor