Letadlo havarovalo a spadlo do moře. Posádka namísto paniky začala dělat selfie
22. srpna 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 13397 2
Malé letadlo před několika dny havarovalo a zřítilo se do moře. Pasažéři, kteří byli na palubě přežili, ale zůstaly v moři plném medúz. Většina lidí by okamžitě začala uvažovat nad tím, jak se zachránit a dostat se z vody co nejdříve.

 
 
loading...
 

Jejich reakce byla poněkud bizarní  a namísto záchrany plavaly na místě, fotili se a natáčely na video. A co překvapí ještě více, dělal to dokonce i samotný pilot letadla.

Owen Leipelt právě letěl se svým malým letadlem přes kalifornské pobřeží, když si všiml, že jeho kamarád - další pilot - se ocitl v nebezpečí. Letěl letadlem Beechcraft Bonanza, začali mu však selhávat motory.

Netrvalo dlouho a letadlo se i s pasažéry na palubě zřítilo do moře v oblasti Half Moon Bay. I když pilot vyslal nouzový signál, aby přivolal pomoc, na vzniklou situaci reagoval více než netradičně.

Owen Leipelt se vznášel nad havarovaným letadlem, postřehl však, že pasažéři nejsou příliš vystresovaní, ba právě naopak, smějí se a dělají si selfie. Dokonce i pilot havarovaného letadla, 34letý David Lesh, fotil a natáčel sebe i dalšího pasažéra. Trvalo 40 minut, dokud jejich záchranné složky přišly z vody vytáhnout, trosečníci si ale z nehody těžkou hlavu nedělali.

V rozhovoru pro NBC a  KRON4 se Lesh později vyjádřil, že letadlo bylo ve výši zhruba 1 036 metrů a když motor selhal, dělal všechno, co mohl, aby se udržel ve vzduchu. Nakonec mu však nezbylo, jen nasměrovat letadlo do Pacifiku.

Dodal, že dopad nebyl tvrdý a hned otevřely dveře, aby mohli z letadla dostat ven. Následně prohlédl letadlo, aby zjistili, zda mohou něco zachránit a pilot se rozhodl, že vezme své klíče a telefon. Trvalo jen půl minuty a letadlo se ocitlo pod vodou.

Lesh v rozhovoru dodal, že zpočátku se snažili udržet na křídle letadla, to se však brzy potopilo. Po 20 minutách ve vodě mu začalo být pořádně chladno a navíc, voda kolem nich se jen tak hemžila medúzami, měsíčníky a dokonce i velrybami. Naštěstí, nikomu se nic vážného nestalo.

Zdroj: ladbible.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


--
- -
23. srpna 2019
Jsou vydlabaní. U nich jiní nepřežijí protože stres.
00
MK
Milan Klusák
23. srpna 2019
Fotky č.2 a 3 jsou super. No bodejť se nesmáli,, když to bylo jenom v zálivu, blízko pobřeží. Kdyby spadli do moře uprostřed pacifiku, bylo by to na funus.
00