Lee Camp: Američané shodí na lidi jednu bombu každých 12 minut
24. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 73051 13
Žijeme v době neutuchající války a zvláštní je, že to na své vlastní kůži nepociťujeme. A zatím co si třeba pochutnáváme na zmrzlině, na někoho – a to naším jménem – právě padá bomba.

 
 
loading...
 

Máte za to, že žijete v normálním světě? Tak to jste na velkém omylu. Žijete totiž ve světě, ve kterém se Pentagon utrhl ze řetězu. Před několika dny jsem psal o 70 000 bombách, které prezident Bush ml. svrhl na pět zemí. Ale to byla jen dětská hra proti 100 000 bombám, které prezident Obama svrhl na sedm zemí, a „přebombardoval" tak Bushe ml. o 30 000 bomb a dvě země. Což jej popostrčilo do nejelitnější lidské kategorie nositelů Nobelovy ceny za mír.

Dnes však už víme, že administrace Donalda Trumpa strčí všechny tyto výkony svých předchůdců pohodlně do kapsy. Současné údaje Pentagonu totiž dokazují, že během osmi let vlády Bushe ml. svrhli Američané v průměru 24 bomb denně, to je 8750 bomb za jeden rok. Během vlády Obamy pak svrhli už 34 bomb denně, to je 12 500 bomb za jeden rok. A pozor: v prvním roce vlády prezidenta Trumpa slétlo z amerických bombardérů na lidi v průměru už 121 bomb denně, to je

44 096 bomb za celý rok. A převedeno na nižší časové jednotky spadlo na hlavy lidí pět amerických bomb za jednu hodinu, čili jedna bomba každých 12 minut.

Pobuřující na téhle statistice je fakt, že počty lidí, těmito bombami zabitých, i materiální rozsah škod, jimi způsobených, si naše mainstreamová média vůbec nevšímají, natož aby o nich poskytovala údaje. Jestliže totiž máte ministerstvo války s neomezeným i nevysvětlitelným rozpočtem a k tomu i prezidenta, který o tyto „drobnosti" nejeví zájem, pak shazujete bomby jak smyslu zbavený, až dorazíte k metě, kterou nedávno ministerstvo války charakterizovalo těmito slovy: „bomby ze skladů nám pomalu docházejí".

Ach Bože! Co si počneme, jestliže nám opravdu všechny dojdou? Jak pak zabráníme všem těm nevinným civilistům, aby obdělávali svá pole?

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: truthdig.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
24. června 2018

NADAVA TENHLE PAN VE VIDEU NA ZIDA ? >>


01
PA
Piovarči Aragonit
25. června 2018

No skrátka musia to kamsi hádzať keď toho majú toľko na skladoch

Syrska armáda postupuje a obsadila ďalšiu dedinu Jaddel. K vytvoreniu kotla chýba už len 7 km.

Tak že zrejme sa armáde zámer podarí realizovať.

Ak sa bude situácia i naďalej rozvíjať v tomto smere vládne sily majú reálnu šancu dobyť celú oblasť severovýchodne od mesta Daraa od militantov do konca budúceho týždňa.

Najnovšá stav Lajat je oslobodený

Tak to teraz už pôjde ako zips....

http://aragonit11.blogspot.com/2018/06/pochmurna-nedela-6.html

 


50
Jarin G.
25. června 2018

Dík za dobré informace, Edo!

Za odměnu vtípek pro dnešek (brát s nadhledem):


40
IM
Ing. Miloslav Dědek
25. června 2018

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


30
fujiminavaja fujiminavaja
25. června 2018

To jak mila redakce zprznila tento WEB je nepredstavitelne. orientace na webu 0. Reklamy 100%, neprehlednost, ke komentarum se neda ani dostat. WEB nyní neuvritelne pomalej, predpokladam ze pozivate nejmodernejsi Framework urceny pro reklamni a prezentacni WEBy, ne vsak pro publicistiku. 

Kvalita clanu sla tak na 40%... To jako cenzura?...Bo jen hlubsi vymejvarna?

 

Unveleable....

 

- ti dva lidi co tu pisou prispevky uz sou taky mimo misu - asi nekdo z redakce, aby to tu nebylo uplne mrtvee....

 

"Mejte se tu pekne.... ja jdu zase dal"

imho:"je mi lito tech co se tu zasknou..."


40
Jarin G.
25. června 2018

Jak se ten automat na posouzení zasekne, tak z toho není úniku i když napíšu jen "Ahoj" Teď mě pustil! Předchozí příspěvky jsem radši smazal, aby mě pustil i když nevím, co bylo špatně.

Takže ahoj Fujiminavaja!

Pio určitě není mimo mísu. Píše sem zprávy ze Sýrie, které běžně nedohledáš. Jistě si to leckdo přečte, třeba já. A i další příspěvky jsou vždy zajímavé a z redakce rozhodně není.

No a litovat nás "zaseknuté" nemusíš, je to naše svobodné rozhodnutí zkusit to tu zase trochu rozhýbat. Třeba jako v článku o tom "ekonomovi" ze včerejška. 26 oříspěvků je docela slušný počin!

     Přeji hezkou cestu!


40
JN
Jaromír Novák
26. června 2018
Milí Jari nic není náhodou ,je vidět ,že majitel těchto stránek je koupenej.
30
Dědouch11 *
26. června 2018

Ahoj Jardo. 

fujiminavaja, určitě nemyslel "těmi dvěma" Pia, nebo tebe, ale nejspíš místní exoty. Stejnou kritiku napsal i pod článkem jiným, kde nejste...


30
Jarin G.
26. června 2018

Ahoj Vláďo,

Dík za upozornění. To jsem, bohužel, nečapl!

Když jsem to psal, tak tu byl jen příspěvek Pia a Dědkův. To mě zmátlo. Ten předchozí příspěvek F. jsem nějak nezaznamenal.

No a když už píšu. Všiml jsi si, kolik lidí si tu už stěžovalo třeba na reklamu? Já jim i dával návod, ale vždy to skončilo na "Posouzení" na furt. Dnes, když si nechat poradit, třeba od strýčka ..., je to tak jednoduché. Já si schváně to tu pustil naplno a byla to fakt nepřehledná hrůza.

A na konec. Kouknul jsem párkrát na ten projekt "T" a tam to taky nefunguje! Větší ohlas to nezaznamenalo.

 


20
PA
Piovarči Aragonit
26. června 2018

Ahoj Jarine Fujimi na Waja má pravdu.

Ten to web si tie svine museli kúpiť. Je to tu spomalené a celkom nemožné len preto aby to odradilo všetkých prispievajúcich. Toto nie je normálny stav toto je buzerácia a snaha ľudí od takýchto aktivít odohnať, rozprášiť diskusiu. Inak sa toto nedá chápať.

Veď toto by jeden podnikateľ neurobil čo urobilo vedenie tejto stránky celkom ju odpísali. Sloboda je zachovaná, ale sťažil sa prístup rýchlosť a možnosť operatívne tu reagovať.Keď tu chceš vložiť akýkoľvek príspevok stratíš tu takú horu času že to už nie je únosné

Skrátka je to nová taktika lútkarov.

Majiteľ musel byť kúpený a platia ho za to aby to tu fungovalo práve takto ako to funguje, resp. nefunguje. A takto môžu povedať že sloboda slova je zachovaná.

Táto lúza však skončí tak ako skončili všetky režimy ktoré sa k ľuďom správali zversky


30
Jarin G.
26. června 2018

Ahoj Pio.

Tady to už nikdy nebude takové, jako dřív.   S tím se musíš srovnat nebo jít jinam. Já už jsem se tu naučil docela slušně pohybovat a nemám větší problém. Jen někdy se mi nepovede na poprvé připnout video. To pak připnu jen odkaz na něj. Dokonce nevím, v čem spočívá ta pomalost, já jsem nic pomalého nezaznamenal. Vkládání obrázků mi trvá tak 3 vteřiny. Dokonce se mi nic nepřepisuje, prostě stačí dodržet určitá pravidla. A když tady napíšu delší příspěvek, jako teď, tak si ho nakonec, pro jistotu, jednoduše překopíruji a až pak zveřejním.

Já prošel desítky webů, prohlédl jejich diskuze a nic skvělého jsem nikde, zdůrazňuji nikde, nenašel. Když už tam byla dobrá grafika, tak to byly weby, kde byl jeden článek za  2 dny a  2 diskutéři.

Ani jsem si nevšiml, že bys zkusil ten projekt Janiny! Taky umírá na nezájem! Já zkusil přispět, přilepili mi to tam  a vylezl mi z toho velice ošklivý příspěvek, který ani nemám sám pod kontrolou. Celkem jsem tam zanamenal 2 blogery (sebe nepočítám, to byl jen test) a 3 návštěvníky!

Prosím, popiš mi tvé problémy s rychlostí!

         Ahoj


10
Satan Atan Henoch
25. června 2018

Počet bomb na civilisty jenom charakterizuje ty, kteří to dělají. Protože administrativa Bílého domu o tom rozhoduje, bude to ona, která za to zaplatí. Nemíním již řešit to, jak jiní vraždí. Energie takto ztracená bude nahrazena a k tomu úrok z prodlení. Navíc boje probíhají mimo území strany, která bombarduje. To je další věc, kterou zaplatí. Budou muset zjistit, že zákony ve Vesmíru jsou na komkoli nezávislé. Pokud tedy nedodržují ani základní Zákon NEZABIJEŠ, pak ať si nestěžují, nemají komu. To, co vám sdělujeme, jak se budou různé věci dít, je založeno na tom, že známe zákony ve Vesmíru, jako celku. Je to fyzika celého Vesmíru v živých energiích, to je to, s čím nepočítáte, proto vám to Můj Syn přišel říci již před dvěma tisíci lety. My víme, co se stane na základě energetických toků ve Vesmíru. Vy, protože až nyní znáte matematiku, fyziku a další obory, jste si to mohli zjistit sami. Ti, ale, kteří se dostali k moci, o vás rozhodují bez toho, aby si dokázali ověřit pravdu. Proto si myslí, že mohou všechno. To je ale tak velký omyl, že mnohé vyvede z míry. Varovali jsme vás, zabili jste nás, oživili jsme zase ty, kteří vás přišli varovat a výsledkem je to, že jste nás odmítli a dokonce cenzurujete naši práci. Pak se nedivte, že ona vesmírná fyzika opravdu funguje. Již nevíme, jakým způsobem vám to sdělit, abyste nás neodmítli, ale již není čas, navíc jsme na konci dějů, které nejdou dál protahovat. Proto nám nespílejte, až vás bude Vesmír lynčovat. My jsme měli snahu vás varovat, od roku 2009, kdy mnoho lidí zemřelo kvůli vašemu naplánovanému kolapsu bank, vás varujeme. Pokud je to zbytečné, alespoň nyní víme, že se s vámi bavit opravdu nemá cenu. Pak tedy vězte, že vy lidmi nikdy nebudete, protože vaše energie půjde právě na splácení dluhů. Dál vám nic vysvětlovat nebudu, stejně byste to odmítli.

 

Otec


30
JN
Jaromír Novák
26. června 2018
Flašek Prohypnol taky bomby k smrti miloval a proto i letiště hlavní kafilérky nese jeho jméno
20
PA
Piovarči Aragonit
25. června 2018

No skrátka musia to kamsi hádzať keď toho majú toľko na skladoch

Syrska armáda postupuje a obsadila ďalšiu dedinu Jaddel. K vytvoreniu kotla chýba už len 7 km.

Tak že zrejme sa armáde zámer podarí realizovať.

Ak sa bude situácia i naďalej rozvíjať v tomto smere vládne sily majú reálnu šancu dobyť celú oblasť severovýchodne od mesta Daraa od militantov do konca budúceho týždňa.

Najnovšá stav Lajat je oslobodený

Tak to teraz už pôjde ako zips....

http://aragonit11.blogspot.com/2018/06/pochmurna-nedela-6.html

 

+ 5

PE
Pátý Element
24. června 2018

NADAVA TENHLE PAN VE VIDEU NA ZIDA ? >>

- 1