Le Penová navrhla zapojit Rusko do NATO a věnovat se boji proti terorismu
12. července 2018 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 5454 2
Po rozpadu SSSR Severotlantická aliance ztratila svůj cíl a francouzská politička Marine Le Penová navrhuje pro NATO novou misi: bojovat proti islámskému terorismu a fundamentalismu. A v takovém případě, řekla v pořadu CNews, musí být členem aliance i Rusko.

Donald Trump se nyní nachází v Bruselu. Nejdříve bude přítomen setkání NATO a pokárá členské evropské země: zaplaťte své dluhy, zaplaťte své účty, zajistěte vlastní ochranu, vypořádejte se se svou obranou. Neprojevuje takovým způsobem dostatečný nátlak na celou Evropu, aby ta z toho měla užitek: věnovala se své obraně a sjednotila se i ve vojenské oblasti?

Marine Le Penová, předsedkyně strany Národní jednota uvedla: „Ale kromě finančního aspektu — vždyť ve skutečnosti země neplní své závazky a nevydávají na obranu 2 procenta HDP — skutečná otázka zní, k čemu je potřeba NATO? Možná by bylo dobré se sejít, aby bylo jasné, k čemu je potřeba NATO?

Od doby rozpadu SSSR už nemá žádný cíl. Je možné se sejít a říci: dáme NATO novou misi: bojovat proti islámskému fundamentalismu a terorismu. To je nová zajímavá mise. A mohu říci, že v rámci této mise musí Rusko vstoupit do NATO. To by bylo rozumné."

Ale to neřeknou, vždyť 15. července v Helsinkách se Donald Trump setká s Vladimirem Putinem a evropské země tam nebudou.

Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Satan Atan Henoch
12. července 2018

Jo, na co je nato ? Na nic !!! Z nata je každému nanic, protože nato kašle na to, že nemá opravdového nepřítele. Kdo je u nata nepřítelem ? Afghánský, syrský nebo jiný terorista snad ? Vždyť si ho nato na to vytvořilo, aby v natu šly na odbyt zbraně dodávané natu. Praví majitelé nata jsou přece zbrojaři, nikdo jiný nato na to, aby živil nato nepotřebuje. Na to se jim Evropa může vykašlat, aby cpala do zbrojařů na to svoje peníze, těžce vydělané Evropany. Ty peníze nemají jít natu na to, aby si vymejšlelo, že bude bojovat s co2, když se prozradilo, že všechny teroristi jsou vynálezem zbrojařů, aby měli odbyt. Je to přece dnes každému jasné jak facka, že aby zbrojaři měli kam prodat zbraně, vytáhnou eso - mimozemšťana. To co2 posloužilo jako uhlíková daň k vip obohacení, ale nedá se spoléhat na to, že na to budou lidi pořád slyšet. Proto nato přišlo s nápadem dělat mimozemšťany, držet je v zakázané oblasti 51 a tvrdit, že jsou na Měsíci a že jich tam je 250 milionů. Na Měsíci jsem teď furt, protože ho roztáčíme tak, jak se točil dříve, když na něm ještě byl život. Teď jsem tam ale neviděl ani nohu. 

 

Váš mimoň, Čech jako poleno, kterej byl stvořen se Sluncem. Proto je to Moje sídlo Duše, když zanechám svoje kosti na Zemi. Ostatně podívejte se do prastarých knih, každý z vás má svou hvězdu nebo aspoň planetku, jako je Měsíc. Tam ale nežijete jinak než v Duši. Pokud budete mít dualitu, můžete tam žít i v těle. Dualitu má ale zatím jenom planeta Země a jediný muž se svou ženou na Zemi. Nikdo jiný ne. Pokud by tedy Země čelila katastrofě, zmizí, jako jsem zmizel se Sluncem Já a nasa se mohla zbláznit. Vy ale dualitu nemáte, proto byste to nepřežili. Dualita se získává jenom s těmi neviditelnými ochránci - Andělíčku strážníčku, ochraňuj mou Dušičku...snad to znáte. Pokud ne, kluci Formanovi ji říkali před babičkou ve filmu Hogo, fogo Homolka.

 

Henoch


30