Kvůli spojení s Kremlem zákaz vystupování v ČR. Nohavica a Lisitca opět terčem kritiky
7. února 2019 Redakce AC24 Ze světa 17243 4
Na Twitteru se opět rozjela protiruská kampaň. Za hlavní kremelské „trolly“ byli označeni populární český zpěvák Jaromír Nohavica a ukrajinská pianistka rusko-polského původu Valentina Lisitsa. Diskuzi rozjel šéfredaktor vlastního deníku Forum 24 Pavel Šafr. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

Novinář Pavel Šafr se na svém Twitteru pustil do pianistky Valentiny Lisitsy, když vyjádřil svůj názor, že nechápe, proč český festival filmové hudby napomáhá „absurdní protiukrajinské aktivistce". Tomuto tématu se věnuje i jeho kolega z redakce Forum 24, který o dámě napsal celý článek a kterému nepadla do oka kvůli výpadům na adresu Ukrajinců a podporou ruských „bojůvek" na Ukrajině. Trnem v oku pro něho je i její návštěva Doněcku.

Jiří Smetana na Twitteru zase upozornil na určitého Jaroslava Matouška, který se domnívá, že člověk oceněný Putinem by neměl účinkovat ve státním rádiu. Nelíbí se mu, že písničky Jaromíra Nohavici se hrají na Radiožurnálu. „Problémem" tady je, že si Nohavica v listopadu „dovolil" v Kremlu z rukou Vladimira Putina převzít Puškinovu medaili.

A na čí stranu se postavili ostatní uživatelé? Jak už to v České republice bývá, národ je opět rozdělen. I když u Nohavici převládá názor, že nikomu nenutí své názory a postoje.

​Karel Vála ale má jasno…

Ale zakázat něčí písničky na státním rádiu? Koncesionářské poplatky platíme přece všichni… Takový názor má i Petr Novák.

​A jaký máte názor vy? Jaromíra Nohavica v tom má jasno, vystihuje to jeho píseň. Příjemný poslech…

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RK
Rudolf Kavan
8. února 2019

V jedné věci je třeba udělat jasno. Sovětský Svaz NEBYL Ruské impérium. Bolševici nebyli Rusové a Rusy nenáviděli. Ti samí lidé, co naplánovali a provedli bolševickou revoluci, dnes vedou to protiruské tažení.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

 


20
Wiloni .
8. února 2019

Pleteš si bolševismus s trockismem, ale to je obvyklé u lidí, co se neorientují v názvosloví.

Takže klasická "Stalinovská" - Jsi hlupák, nebo nepřítel národa" ...


10
RR
Rohir Rohir
8. února 2019
Ačkoliv se mi to, jakožto vlastenci a nacionalistovi píše těžko, vypadá to, že jsme - ač snad jen z části - národem retardovaných idiotů, kteří si nechávají vygumovat mozek podle toho, kdo je zrovna u vesla, a ještě si to gumování vlastního mozku užívají a rochni se v tom jako prasata v hnoji. Naštěstí je pan Nohavica natolik intelektuálně i finančně nezávislý, že ho výstřiky těchto blbů nemusí vůbec zajímat, natož aby mu dokázaly ublížit. V Česku vždy bude mít svoje vděčné fanoušky, navíc je populární i v Polsku, a jak je vidět podle ocenění od pana Putina, i v Rusku. A to je dobře.
20
Pepa2 . Zdepa2
8. února 2019

S Nohavicou naprostý souhlas.

Ale s těmi vygumovánými mozky si nejsem úplně jistý. To se mi zdá, že jim fandíš.

Podle mě značná část lidí jako hovniválové hlavně valí tu svou kuličku z trusu, hlídá si ji a ochraňuje ji. A moc okolo sebe nekouká a ani nechce nic vidět. Hlavně ten "Jájájismus" a hrabání pod sebe, to je jejich životní cíl.

A mozky snad nemají ani ty vygumované. Za mísu šošovice a hrst drobných, udělají cokoliv. Nějaký národ je zajímá až v poslední řadě. Když jim někdo zamává paklíkem peněz před ksichtem, tak se klidně přihlásí ke svému "germánskému" původu. Konec konců, to už známe, že?


10
RK
Rudolf Kavan
8. února 2019

V jedné věci je třeba udělat jasno. Sovětský Svaz NEBYL Ruské impérium. Bolševici nebyli Rusové a Rusy nenáviděli. Ti samí lidé, co naplánovali a provedli bolševickou revoluci, dnes vedou to protiruské tažení.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

 

+ 2