Kolem Mezinárodní kosmické stanice ISS už zase proletěly záhadné objekty
15. prosince 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 48750 5
Nikdo není tak blízko ke hvězdám, jako posádka Mezinárodní kosmické stanice ISS. Je to jen pár týdnů, kdy byly v živém vysílání NASA u stanice spatřeny předtím neznámé létající objekty. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

Podle nepotvrzených zpráv nejméně jeden člen posádky k tomu průletu pronesl úmyslnou poznámku, kdy tvrdil, že by to mohl být mimozemský život.

Také americký výzkumník UFO Scott Waring na svůj You Tube kanál toto video vystavil a zamýšlel se tam nad tím kosmickým představením.

Od Franka Schwede Scott Waring píše, že to je stoprocentní důkaz, že NASA o mimozemských lodích ví.

Waring začíná teorií, že by to mohly být lodi v režimu s nehotovou kamufláží. Waring také zaslechl konverzaci posádky, která se rozběhla, když ty objekty začaly být vidět, z čehož ten výzkumník UFO soudí, že posádka, či alespoň její část, tyto objekty zná.

Podle Waringa tam byly až tři různé objekty, všechny podobné konstrukce s „dlouhým ocasem.“

Po asi padesáti sekundách ukáže videoklip část objektu tvaru L pohybujícího se na levou stranu obrázku.

Na videoklipu je slyšet nejméně jeden hlas ruského kosmonauta, z čehož Warring soudí, že je to buď Oleg Skripočka, nebo Alexander Skvorcov.

Scott Waring má rovněž podezření, že když se ty záhadné objekty náhle před kosmickou stanicí objevily, tak nějaký člen posádku zrovna mluvil s pozemní kontrolou.

Od toho okamžiku slyšel Waring v konverzaci, jak pozemní kontrola NASA volá: „Všechno nahraj, je to tvoje, díky.“

Tento výzkumník UFO tvrdí, že pozemní kontrola, jakmile se začalo o těch neznámých objektech mluvit, tak ukončila přenos, nejspíš aby zabránila tomu, aby se toho moc nedostalo na veřejnost.

Zdroj: disclose.tv

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


S࿘
s0lari ࿘☯࿗
15. prosince 2019

Amatérsky fejk. Prečo sú tie údajné lode mimozemšťanov vždy len rozmazané pixelovaté machule, napriek tomu že na ISS majú kamery s rozlíšením 4K? Zhora nám na zemi pomaly že nesnímajú tváre a opačným smerom iba machule?

Príprava na Bluebeam nejako naberá na obrátkach.


00
EP
Eduard Piovarči
16. prosince 2019

Solari že vraj kamufláž neznýmych civilizácií:-)

A všimol si si ako sinchrónne sa všetky tie objekty pohybovali? Veď stačilo zobrať fotoaparát a niekoľkonásobne si to priblížiť. Je to fejk zámerne vytvorený a podhodený verejnosti

Robia si z nás kozy:-)

https://aragonit11.blogspot.com/2019/12/betonovanie-kupanie-1.html


00
MK
Milan Klusák
16. prosince 2019
Všechno nafocené a pak rozostřené je kosmickej odpad, pak připomínající ufo. Stará písnička.
00
EP
Eduard Piovarči
18. prosince 2019
Inak tej technologickej stagnácii USA v letoch človeka na obežnú dráhu akosi nerozumiem. Tajný vojenský raketoplán je malý chrúst dlhý sotva 8 m. Už roky s ľudskou posádkov hore lietajú len Rusi. Raketoplány neinovovali namiesto toho sa im radšej hore oplatí lietať za zrejme nižšie náklady Ruskou technikou, ale ktorá je podľa nich zastaralá. Za 4 roky chcú byť opäť na Mesiaci no zatiaľ ešte len idú skúšať vyviezť na obežnú dráhu človeka. Prvý skúšobný let je odložený na prvú dekádu roku 2020. Prečo šlo všetko rýchlejšie pri programe Apollo? A to boli dnešné technológie ešte poriadne v plienkach.
00
TL
tivukiz larjem
21. prosince 2019

MyBKExperience, also known as My Burger King Experience Survey is conducted on www.mybkexperience.com. In this survey, you are allowed to share your views and opinions openly.

mybkexperience    | www.mybkexperience.com


00