Koalice USA opět zaútočila na provincii Dajr az-Zaur, oběťmi jsou převážně děti a ženy
26. listopadu 2018 Redakce AC24 Ze světa 7678 3
Následkem leteckých útoků koalice v čele s USA na syrskou vesnici Abu Hasan v provincii Dajr az-Zaur zahynulo několik civilistů, většinou děti a ženy. Informuje o tom státní televize Sýrie.

„Letectvo mezinárodní koalice se dopustilo nového zločinu, v důsledku jeho leteckých útoků jsou zranění a mrtví, většinu z nich tvoří ženy a děti z vesnice Abu Hasan u města Hajin v provincii Dajr az-Zaur," informuje televize Al Ekhbariya s odvoláním na místní zdroje.

„Těla obětí jsou stále pod troskami domů," zdůraznila televize.

Koalice pravidelně zasazuje letecké údery na město Hajin a další vesnice v provincii Dajr az-Zaur pod záminkou pomoci Syrským demokratickým silám (SDF) v boji proti teroristickému uskupení Islámský stát (skupina zakázaná v Rusku).

Syrská média nejednou informovala o obětech mezi civilisty a o použití bílého fosforu.

Syrské vedení vyzvalo OSN, aby přijala opatření a ukončila nezákonné působení koalice na území SAR. V reakci na to zástupkyně Pentagonu řekla, že koalice USA neprozradí, jaké náboje používá, ale mezinárodním normám prý odpovídají.

Od roku 2014 provádějí Spojené státy a jejich spojenci vojenské operace proti organizaci Islámský stát* v Sýrii a Iráku. V Sýrii operují bez oficiálního souhlasu vlády země.

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JM
John Maxwell *
27. listopadu 2018
To mě rozčiluje ,tyhle titulky .... "KOALICE" koalice je UssA+VB a vazalové ... Francie ,  Německo, Austrálie ... čípak letadla , česká jistě ne ...
20
PA
Piovarči Aragonit
27. listopadu 2018

Zástupkyně Pentagonu řekla, že koalice USA neprozradí, jaké náboje používá, ale mezinárodním normám prý odpovídají.

Toto tvrdili aj o Agent Orange, ktorý sypali na Vietnam. Toto tvrdili aj o ochudobnenom uráne ktorého výstrielali od Basry po Bagdad 1200 ton.

A mimovládky nič žiadny protest že tam USA zabíjajú každodenne civilistov nikomu nevadí nikto nekričí.... USA môžu.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post_21.html


20
AZ
Antonín Zelenka
27. listopadu 2018
„Myslím, že podhodnocujeme tuto technologii, abych tak řekl, o pár řádů. Čtyři miliardy let výzkumu a vývoje s neomezeným financováním je pro evoluci dlouhá doba. Já si ale nemyslím, že je to ta nejúžasnější věc, kterou život dělá.“ Systém a nastavení naší společnosti, zápřah, ve kterém žijeme, však nedovoluje do takové hloubky jít. Stojíme před překážkou, která lidstvo z povrchnosti nepouští. Proto dochází k tomu, že lidé opakují a slepě přebírají nástroje tradic, avšak nemají dostatečné vědomí na to, aby si uvědomili, co dělají a jak někdy narušují práci, která vychází z hloubky a z podstaty lidí. A tak se stává, že vidíme klamný obraz šamanů a guru, kteří se staví do marketingové pozice zachránců, aby překryli možná i v dobré víře, skutečné hybatele a nositele duchovního dědictví. Co zapříčiní, že tak malé působení má tak velké důsledky? Malé změny na úrovni komunikace buněk, jejich metabolismu a výměn tekutin, jsou dlouhodobě velmi silné. Na rozdíl od invazivních metod, kde jsou změny rychlé a velké, ale na buněčné úrovni k nim nedochází. Proto vše se pomalu navrací zase zpět. Samozřejmě to tak jednoduché není. Není to otázka jedné návštěvy a hlavně, myslím si, že je také nutná spolupráce klienta i mimo terapie. Musí „chtít“ změnit svůj stav, ne v něm zůstat kvůli skryté touze po pozornosti nebo přízni milovaných (typu: když jsem nemocná, více si mě všímají). Jedna z nejdůležitějších věcí je vybrat si dobrého průvodce touto zkušeností a hlavně, zkusit tomu „věřit“ (což byl pro mě oříšek). Je psáno ”we are no prisoners here”, z čeho vyvozuji dva možné významy s možností překlepu [ **nejsme tu ale žádní zajatci / jsme tu nyní “zajatci” ]. Takže v momentě kdy si pomyslíte, že tyto teorie nejsou nic jiného než výplody přebujelé fantazie, vskutku najdete důkazy v dávné historii, naznačující možnost existence dalšího světa uvnitř kdo ví, možná se přes všechno nakonec někdy a někde ukáže, že existuje vstup, který vede do úplně odlišného světa, který je držen v tajnosti už po celé roky.. „Prostor je jen datová struktura, a fyzické objekty jsou samy o sobě datovými strukturami, které vytváříme za letu. Když se podívám na nějaký kopec, vytvořím tuto datovou strukturu. Pak se podívám jinam a rozbil jsem tuto datovou strukturu, protože ji už nepotřebuji.“ Pravda musí být držena pod zámkem. Škoda! Neboť přesně tato událost by mohla být vlastně počáteční jiskrou, která by konečně přivedla dlouho očekávanou pravdu na světlo. Pokud byste věděli, jaké jsou vaše konečné cíle, hra by byla příliš jednoduchá. Zveřejněné informace se velmi blíží mému vzdálenému pozorování a tomu, co se stalo. Zajímalo by mě, kdo odstranil technologii věří, že naše technologie učiní kvantový skok zkoumáním a emulováním těchto technologií. Takže bych tam mohla být živá v akci, a dělat vzdálené sledování právě proto, že přesně nevíme, co hledáme. Tudíž si ani nevšimneme, že jsme to už dávno mohli nalézt. A stále bez jasného výsledku.
00
JM
John Maxwell *
27. listopadu 2018
To mě rozčiluje ,tyhle titulky .... "KOALICE" koalice je UssA+VB a vazalové ... Francie ,  Německo, Austrálie ... čípak letadla , česká jistě ne ...
+ 2