Klimatické zbraně. Vědci z USA chtějí rozprašovat letadly síru po celé planetě
3. prosince 2018 Redakce AC24 Ze světa 15023 10
V USA navrhli způsob, jak bojovat proti globálnímu oteplování, jehož následkem by mohla být zmrazena celá planeta. Je-li to nebezpečná zbraň a proč Západ podporuje Ameriku?

 

 
 
 

Vědci z Yaelovy a Harvardské univerzity navrhli vytvoření speciální flotily ve velké výšce letících letadel, která by měla spalovat síru nad celou planetou.

Toto řešení je nadstandartní, jelikož nevyžaduje žádné nové technologie, je jednoduché a levné. Boj proti oteplování se postupně rozvíjí. Na rozdíl od dříve navržených řešení máme teď zcela funkční scénář „zmrazení".

Nové řešení navrhuje spalování síry ve stratosféře (během každého letu 25 tun). Letadla ji v nebi spálí pomocí relativně jednoduchého hořáku, čímž vzniká SO2 „na místě".

Západní média právě tak reagovala na projekt: technologicky dostupný a levný způsob alespoň dočasně zpomalí globální oteplování — dokud SES, WES a elektromobily nezačnou intenzivně snižovat emise CO2 ve velkých světových zemích.

Autoři tohoto článku uvádějí, že oxid siřičitý SO2 je dodnes nejrozšířenější možností ochlazování Země.

Je však pravda, že po jeho uvolnění dochází ke vzniku takzvaného „kyselého deště" na zemi.

Zdroj: iopscience.iop.org

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PP
paja paja
3. prosince 2018
Já myslím, žře ty sviňstva, která tam dnes rozprašují úplně stačí. V moderní době se stalo zvykem kdejaký zločin zdůvodňovat těmi nejušlechtilejšími úmysly. Žijeme v prolhané době.
30
PA
Piovarči Aragonit
3. prosince 2018

Nestačí že nás už roky práškujú sajrajtmi a my blbci sme im ešte otvorili nebo aby to tu mohli striekať po oblohe?

Totálna katastrofa hrozí tomuto sveteu z rúk týchto bankstrou zo západu. Až teraz vidíme do akého veľkého toxického hovna sme šlapli po roku 1989


40
JN
Jeffrey Nickel
3. prosince 2018
Nové řešení navrhuje spalování síry ve stratosféře (během každého letu 25 tun). Letadla ji v nebi spálí pomocí relativně jednoduchého hořáku, čímž vzniká SO2 „na místě". Super Mario Bros full version. Západní média právě tak reagovala na projekt: technologicky dostupný a levný způsob alespoň dočasně zpomalí globální oteplování — dokud SES, WES a elektromobily nezačnou intenzivně snižovat emise CO2 ve velkých světových zemích. Autoři tohoto článku uvádějí, že oxid siřičitý SO2 je dodnes nejrozšířenější možností ochlazování Země.
00
Ares Mlok
3. prosince 2018

Jo, hlavně, že Vám vadí sírou smrdící kouř z hnědýho uhlí ze zadehtovanýho kotle. To byste měli majitelům ještě platit zlatem, že zamrazují planetu.

Já chtěl souseda zabít, za to, že se nás pravidelně snažil otrávit a on to Spasitel. Cesty Páně fakt stojej za... zážitek.

Vy v tý Emerice opravdu někteří myslíte prdelí...


00
7B
720bus buss
17. srpna 2019
latest the lion king hd il re leone streaming
00
MP
Maria Palora
15. listopadu 2019
Society and the formal education system promote the first method of earning money which involves trading time for money. Mejortorrent
00
MP
Maria Palora
29. listopadu 2019
Determined, he turned to the Internet and a new road to entrepreneurship.   The dream of perfect harmony in work and home has worked for many who have chosen this road.   Streamcomplet
00
SS
Sabrine sabrinemosbi
17. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
PA
Piovarči Aragonit
3. prosince 2018

Nestačí že nás už roky práškujú sajrajtmi a my blbci sme im ešte otvorili nebo aby to tu mohli striekať po oblohe?

Totálna katastrofa hrozí tomuto sveteu z rúk týchto bankstrou zo západu. Až teraz vidíme do akého veľkého toxického hovna sme šlapli po roku 1989

+ 4