Kim Čong-un: Jaderné zbraně KLDR navždy zajistí život bez války
28. července 2020 Redakce AC24 Ze světa 5490 1
Severokorejský lídr Kim Čong-un oznámil, že síly vojenského a strategického zadržování KLDR jako země, která vlastní jaderné zbraně, zemi navždy zajistí mírovou existenci a národní bezpečnost, slova lídra přináší Korejská centrální zpravodajská agentura. (Foto: Wikimedia)

 
 
loading...
 

Kim Čong-un tato slova pronesl ve své uvítací řeči na 6. republikovém sletu veteránů, který proběhl v pondělí na počest 67. výročí ukončení Korejské války let 1950-1953.

„Abychom nezažili mučení a bolest války z 50. let, musíme získat absolutní sílu, která dokáže zadržet a zabránit válce jako takové. Proto tam, kde by jiní už stokrát spadli a vzdali se, my jsme překonáváním těžkostí a vytrvalým snášením všemožných hrozeb a provokací šli cestou samostatného rozvoje do role jaderné velmoci. Nyní jsme zemí, která se může spolehlivě a vytrvale bránit před aktivním provokacemi nepřátelských sil imperialistických protivníků v jakékoliv jejich formě a před strašením válečným nebezpečím. Válka je ozbrojený konflikt s tím, na koho koukají shora dolů. Nyní nás nikdo nemůže nedoceňovat. A jestli to tak bude, bude za to muset zaplatit odpovídající cenu,“ cituje agentura slova Kim Čong-una.

„Díky našim spolehlivým a efektivním silám zadržování na této zemi už nikdy nebude válka a naše národní bezpečnost a budoucnost budou navždy tvrdě garantovány,“ oznámil také Kim Čong-un.

Zdroj: edition.cnn.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
28. července 2020

Žial v tomto svete má chlapec pravdu. USA rozmr.ajú a rozbijú na foxtrot akýkoľvek štát ktorý nemá naporúdzi jadrové odstrašenie.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/07/uz-v-roce-1992-byl-schvalen-program-jak.html


10