Kde jsou teď média a neziskovky? V JAR uzákonili rasismus. Bílí budou vyvlastnění, dochází k lynčům, vraždám, znásilněním
25. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 86678 11
V Jihoafrické republice prošel návrh na změnu ústavy. Cílem změny je vyvlastnění bílých farmářů bez náhrad za ukradené farmy a „navrácení“ farem a pozemků Jihoafričanům tmavé pleti.

Návrh předložil člen levicové jihoafrické strany EFF Julius Malema. Při prosazování ji podpořil slovy: „Musíme zajistit, abychom obnovili důstojnost našich lidí, aniž bychom kompenzovali zločince, kteří ukradli naši zemi.“ Nově zvolený prezident Jihoafrické republiky Cyril Ramaphosa přislíbil, že urychlí převod pozemků od bílých farmářů na černé. V projevu pak prezident zdůraznil, že je potřeba převod provést tak, aby nebyla ohrožena výroba a produkce potravin.

Informace přinesl britský deník Independent. Pro návrh na změnu ústavy hlasovalo 241 hlasů, proti bylo 83 hlasů. Snaha o změnu vlastnických práv na pozemky a farmy byla patrná již v minulých letech. Ovšem kritika vládních kroků upozorňovala na to, že farmy vedené černochy nebyly dostatečně produktivní a že chyba je v tom… že se musely porovnávat s produktivitou farem bělochů, nejspíš.

Ať žije Zimbabwe

V této záležitosti nejde jinak, než zmínit tyranského samovládce Mugabeho, který v Zimbabwe zavedl stejný zákon. Roku 2000 uzákonil Mugabe pozemkovou reformu, která znamenala jediné – vyvlastnění bílých farmářů a předání farem do rukou černochů. Už v roce 2008 pak byla v Zimbabwe hyperinflace ve výši 500 000 000 000 000 %. Místní měna se stala bezcenná, poslední akcí v domácí měně byl tisk bankovky v hodnotě 100 miliard zimbabwských dolarů. Pak se s ostudou přešlo na americký dolar a jiné valuty. Přičemž je nutné zmínit i kurz měn. Za 35 biliard zimbabwských dolarů se dal v roce 2015 získat jeden dolar americký. Vysvětlení, co je to biliarda. Posloupnost – tisíc, milion, miliarda, bilion, biliarda. Vždy přidat tři nuly. Jeden americký dolar šel tedy koupit za 35 000 000 000 000 000 dolarů zimbabwských. Pro chleba v Zimbabwe tedy s třemi igelitkami plných peněz.

Loni musel Mugabe odstoupit pod tlakem veřejnosti a hlavně armády. Na jeho místo nastoupil generál Emmerson Mnangagwa. Ihned zrušil Mugabeho pozemkové reformy. A co se stalo? Viz video. Zimbabwané s radostí až dětinskou vítali bílé farmáře, kteří se vrátili do země. Nutno dodat, že před pozemkovými reformami v roce 2000 byla Zimbabwe v rámci Afriky zemědělsky velmi úspěšná. Po pozemkových reformách nastal hladomor v zemi. Ano, v zemi kvetl za dob Mugabeho obchod s drogami. Ale to je tak asi všechno, co tam kvetlo. Ale jo, ještě epidemie AIDS a cholery.

Chystá se JAR na stejnou cestu?

Nejspíš ne. JAR je prominentní země. Místní terorista Nelson Mandela, který se v době apartheidu prostřílel až do vlastního uvěznění, což ocenila světová veřejnost tím, že mu později udělila Nobelovu cenu, je ikonou zrovnoprávnění černochů. On byl bojovník proti apertheidu, je jedno, že proti němu bojoval, podobně jako Jasir Arafat v Palestině, za pomoci výbušnin a teroru. Jde o tu myšlenku, která vyhrála.

Přesto můžeme sledovat nebývalý nárůst násilí, který je v Jihoafrické republice namířený proti bílým obyvatelům. V Zimbabwe bylo před pozemkovými reformami 5,5 % bílých obyvatel. Nyní jich tam je 0,01 %. V Jihoafrické republice bude vývoj podobný. Pro příklad, v jakém stavu je země v této době – v lednu tohoto roku byly uneseny dvě bílé farmářky, několik hodin sloužily jako sexuální hračky, poté je násilníci umučili a zapálili. Od začátku tohoto roku došlo ke 119 podobným zvěrstvům. Nemluvě pak o předchozích letech, kdy počet násilí na bílých setrvale stoupal. Odporně fascinující neúcta k životu. A rasismus postavený na skutečné nenávisti a závisti.

Co bude následovat?

Jihoafrická republika se postupně zafrikanizuje. Poté, co se zbaví bílých obyvatel, kteří jsou v drtivé většině patriotičtí, milují svůj domov, za který také považují Jihoafrickou republiku, kteří chrání zemi před chamtivým nájezdem korporací, jsou zárukou efektivní práce a touhy si svou prací štěstí zasloužit, upadne země do klepet korupce, korporace se začnou přetahovat o vliv, zhorší se zemědělství, ekonomika, bezpečnost v zemi. A za pár let, pokud tuhle šílenou dobu přežijeme, se můžeme těšit na provolání nějakého eurohujera, který bude kvičet, že Jihoafričané, kteří se k nám probíjí skrze vlny Středozemního moře, máme povinnost přijmout, protože oni trpí ve své zemi, trpí hladem, bezprávím, trpí jako ta zvěř a my máme, prostě máme, povinnost, morální povinnost, je přijmout. Vždyť jsme za jejich nepohodu zodpovědní.

Co na to naše lidsko-právní neziskovky? Mlčí. Mlčí stejně, jako když na veřejnost prosakují informace o vzrůstající vlně násilí v EU ze strany uprchlíků. Jako kdyby nevěděly, že jejich ticho jde slyšet daleko víc a že se jim to ticho může vrátit ozvěnou.

Zdroj: dt24.cz

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

PE
Pátý Element
25. června 2018

01
Satan Atan Henoch
25. června 2018

Pokud bude na  africkém kontinentu přibývat násilí, bude v podzemí pod celým kontinentem přibývat oheň. Již nyní je tam natolik nestabilní podloží, že žene Afriku do zlomů. Až těmito zlomy bude vidět láva, pak se celý kontinent posune víc k pólu a rozlomí se na několik ploch oddělených mořem. Jihoafrická republika tak brzy pocítí mrazivé klima a uvidí to, co vidí lidé v Grónsku. Jednotlivé pevninské kry se budou  se budou od sebe vzdalovat a obsadí je bílí lidé. Těm patří tato země. Afričané nikdy nemohli hospodařit tak, aby se uživili, tak hospodařit nebudou. Ti, kteří zůstanou v Jihoafrické republice, budou muset změnit svoje chování, jinak nepřežijí posun kontinentu k pólu. 

 

Otec


22
Ares Mlok
25. června 2018
Než se v Africe vyskytl bílý člověk, tak si afričané užívali svůj mír a svoje války. Bylo jich tam akorát tolik, kolik jim prostředí dovolilo coby "lovcům a sběračům". Znali prastará tajemství vesmíru a bytí. Nyní po zcivilizování znají jen sex a kulomet...
30
Satan Atan Henoch
26. června 2018

Dříve se Afričané řídili radami Natana, potom, co Ho zradili, hospodaří tak, jak hospodaří.

 

Satan


22
JN
Jaromír Novák
26. června 2018
Chazarbangster a černá šlechta z Evropy a jejich přisluhovači anglosasíci a spol mimo Slovanů , jinak souhlas
20
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
25. června 2018
Po dlhom čase článok vcelku na úrovni. A presne takto JAR aj dopadne..
40
JN
Jaromír Novák
26. června 2018
Ptejme se ,,svatého,, stolce ve Vatikánu co s námi zamiýšli ale bude v tom zřejmě plán satanisty sebevraha Kalergiho ,jinak zdravím fšechny kafilérní rohypnoly Fáclava Flaška.kokoti bídní.
30
MI
Monika Ikema
26. června 2018
Pokud farmě vládli běloši bylo co jist a sklízet ! Bohužel černoši jsou líný pracovat hloupý něco vypěstovat a povedou vše do zániku ! Za pár let se bude celí svět na JAR skládat !
40
Jarin G.
26. června 2018

Ahoj Moni!!!

Kdyby se ti hlupáci se alespoň podívali k sousedům na severu,        na Zimbabwe. Tam také proběhla na bílé farmáře a jejich rodiny  doslova genocida.  Dnes je ekonomika Zimbabwe     v troskách, farmy vydrancované, zničené, hlad a bída, žádná naděje na zlepšení!!  V JAR to dopadne stejně!

Zemědělec Dup Muller stojí v troskách svého statku. Ten mu byl vypálen poté, co odmítl farmu opustit. (11. srpna 2002)

 

 

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/mugabe-deset-let-vyvlastnoval-farmare-ted-oni-vzali-dum-zimbabwske-vlade-149-/zahranicni.aspx?c=A100331_120121_zahranicni_ipl

Dnes se snaží bílé farmáře přitáhnout zpět!

Hlad v Zimbabwe. Mugabe vrací půdu bílým

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/hlad-v-zimbabwe-mugabe-vraci-pudu-bilym/r~i:article:328804/

mají ale celkem smůlu:

Utekli ze Zimbabwe. Teď pomáhají Nigérii

cituji: ... „Kdyby v každém státě Nigérie žilo alespoň dvacet bílých Zimbabwanů, Nigérie by se stala jedou z nejbohatších zemí světa a dokonce bychom nebyli závislí na ropě," přeje si manažer na farmě Kenny Oyewo. ...

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/afrika/utekli-ze-zimbabwe-ted-pomahaji-nigerii_57465.html

Zatím ahoj a měj se hezky!!!

 


20
KB
Karel Babace
26. června 2018
Administrátore, pokud tady nějaký jsi, co to tam pořád vyskakuje za debilní okno?
20
Jarin G.
26. června 2018

Taky tak! Prázdné okno, které nelze odstranit a vyskakuje po každé změně! Dá se hned zavřít, ale otravuje to!

Naštěstí mi to vyskakuje bokem, mimo diskuzi.


20