Karla Gotta utloukli migranti, žertoval lidovec Bělobrádek. Strhla se bouře
3. října 2019 Redakce AC24 Z domova 45892 8
Komentátor Práva Alexandr Mitrofanov připomenul, že Gottova skonu si všimli i v Ruské federaci. „Zemřel Karel Gott, český slavík, zlatý hlas sovětské estrády a hlavní symbol družby národů socialistického tábora,“ přeložil tweet novináře Komsomolské pravdy Dimitrije Smirnova. (Foto: Wikimedia)

 

 
 
 
 

K jeho tweetu měl nutkání se vyjádřit bývalý předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. „A ta anticharta... ale o mrtvých jen dobře. Stejně nám vláda tají, že ho na příkaz EU utloukli migranti,“ napsal. „A Vy to zrovna potřebujete ventilovat...“ poznamenal Mitrofanov.

„Karel Gott je, byl otec, manžel, člověk. Opravdu takto se vyjadřuje lidovecký politik, křesťan nad hrobem bližního svého?“ napsal jeden.

,,V Čechách je takové přísloví, O mrtvých jen dobře. Není nutno se do Gotta navážet. Jeho fanoušek nejsem, jde o princip,“ uvedl další.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jiří Novák
3. října 2019
Pak že je u nás ohrožena "demokracie", když i totální idioti dostávaj prostor v médiích.
20
VM
Vladimír Molík
3. října 2019
Lidovecký smrad Bělobrádek se jiste ohání krestanskym přístupem k bliznimu. A o tom to je...
10
EP
Eduard Piovarči
3. října 2019

Čo čakať od kolaborujúcich s cudzou mocou, len neávisť ku všetkému predošlému. Žiadna úcta k dielu Karla Gotta a k jeho umeniu. Len ideologické predsudky a hienizmus.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/08/tretia-istrijska-akcia-v-roku-2019-31.html


20
TF
tomas fuk
3. října 2019
po smrti Belobradkovy zeny a jeho decek (snad natahnou brka co nejdrive - treba je umlati migranti na ulici) by jejich tela mela byt vhozena do kravskeho hnoje
10
Bronislava Šimsová
3. října 2019
Bělobrádek prakticky již nemůže nikoho překvapit. Leze do zadku Bertíkovi, jezdil na "studijní" pobyty do USA, dělal předsedu KDU a navíc pracoval jako dohled nad "řezníky" na jatkách. Stačí pro úplný charakterový profil. Byl asi rád vším, čím byl. Dnes je již po svém vysoupení na adresu pana Gotta politická mrtvola. 
20
EP
Eduard Piovarči
3. října 2019
Presne tak. Gott národ preberá z letargie. Ten čo nám  rozdával radosť viac ako polstroročie ich všetkých politicky odstreluje demaskuje a ukazuje v pravom svetle.
20
LU
Leoš Ungr
3. října 2019
Nemá cenu komentovat duševně nemocného
00
TL
tivukiz larjem
10. října 2019

The U.S. Domestic Package segment offers a full spectrum of U.S. domestic guaranteed ground and air package transportation services.

upserscom


00
JN
Jiří Novák
3. října 2019
Pak že je u nás ohrožena "demokracie", když i totální idioti dostávaj prostor v médiích.
+ 2