Karel Gott oznámil, že má akutní leukémií
12. září 2019 Redakce AC24 Z domova 7951 3
Populární český zpěvák Karel Gott trpí akutní leukémií a podstupuje ambulantní léčbu ve Všeobecné nemocnici v Praze. Zpěvák to uvedl čtvrtečnímu deníku Blesk.

 
 
loading...
 

Gott se zdravotními problémy bojuje od roku 2016, ale už tehdy pronesl, že ani po těžké nemoci se nebude loučit s hudební kariérou.

Mohla za to výměna krve, pohublost Gotta i bledost. Osmdesátiletý Karel Gott nyní sám přiznal, že trpí myeloidní leukémií.

„Před čtyřmi lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě myelodysplastického syndromu,“ uvedl zpěvák Blesku.

„Přes několik druhů léčby přešlo bohužel toto onemocnění v uplynulých měsících v akutní leukemii,“ říká mnohonásobný Zlatý slavík.

„Podstupuji ambulantní léčbu a dojíždím do nemocnice na kontroly, v rámci kterých lékaři sledují můj celkový zdravotní stav,“ dodal Karel Gott.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
12. září 2019

Prajem Karlovi uzdravenie. Celým životom nás sprevádza so svojími skvelími pesničkami za čo sme mu veľmi vďační. A sme veľmi,veľmi radi že je tu stále s nami. Jeho hlas ovplivnil naše životy skrášlil ich jedinečným spôsobom spolu s ostatnými spevákmi našej doby on je stále na vrchole - jeden z najkrajších hlasov v prírode. Je to niečo také čo by sa dalo prirovnať k úžasnej prírodnej synfónii ranného štebotu vtáctva, zvukov pralesa, stepí a lúk. Gott je neopakovateľný a jedinečný kultúrny fenomén nemajúci obdobu, ktorý navždy poznačil náš svet svojim hlasom a talentom za čo som mu aspoň ja osobne veľmi vďačný a samozrejme nie som sám. Navyše je na rovnakej myšlienkovej vlne kritického myslenia v zmysle odporu voči finančnému mafiánskemu establišmentu, ktorý z USA rozťahuje svoje vražedné chapadlá po celom svete.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/08/tretia-istrijska-akcia-v-roku-2019-31.html


00
MK
Milan Klusák
12. září 2019
Pane Mistře, nebudu plácat litánie, jako ten výše, ale přeji co nejdřív vypadnout z Prahy na tiché místo u hranic, kde není tolik mikrovlných skalárních zářičů. A všechny cimry odstínit grafitem. Spát mimo geopatogénní zónu atd... a přeji vyzdravení.
00
EP
Eduard Piovarči
12. září 2019
Pravda je a používať viaceré alternatívy proti tejto chorobe napr. B17 a mnohé ďalšie
00