Jste starší bílý muž? V Británii na vás budou dohlížet z etnických menšin
11. září 2018 Redakce AC24 Ze světa 7501 2
Podle nového plánu vlády Velké Británii starší bílé univerzitní profesory budou hlídat mentoři, kteří je budou upozorňovat na jejich předsudky a nevědomou zaujatost. Přičemž pozice hlídačů budou vykonávat mladší kolegyně z etnických menšin.

 
 
loading...
 

Britská vláda zdůvodňuje toto nařízení zabránění tak zvané nevědomé zaujatostí, které prý podléhají všichni.

Projekt je financován britskou vládní agenturou „Výzkumná rada pro inženýrství a fyziku" a je součástí iniciativy proti diskriminaci v daném odvětví.

Proč však mentory dostanou jen starší bílí muži, se nezmiňuje.

Dá se předpokládat, že podle autorů iniciativy černošští profesoři a ženy žádné předsudky nemají a zmíněnou nevědomou zaujatostí netrpí.

Všechno to se podobá přístupu bolševiků v SSSR, když čekisté pronásledovali občany nespolehlivého třídního původu, kteří nezapadali do marxistického složení společnosti.

Kam nás takový postup těchto novodobých západních bolševiků zavede, o tom se můžeme jen dohadovat...

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
11. září 2018

Tak to už je ale ku*ewsky za hranou.To co by bylo neuvěřitelné před několika málo lety se stává skutečností. Britský NWO chalifát.Britistán.

 


30
Satan Atan Henoch
11. září 2018

Anglie je územím starších bílých mužů, proto zde mají být a budou pouze jejich rody. Ostatní mají svá území, kde leží jejich staří černí otcové ve svých domovinách. Proto musí hledat svoje místo tam, nikoli v cizině. To platí pro všechny. DOBA JE DNES TAKOVÁ, ŽE HROZÍ IMPLOZE VŠUDE TAM, KDE NEBUDE KOMPATIBILITA S PODLOŽÍM. To znamená, cizinci, kteří nezapadli do rodin jako nevěsty a ženichové, jsou ve vážném nebezpečí, že se propadnou do hlubin Země. VARUJEME SNAD PO STÉ, JSTE NA KONCI GALAKTICKÉHO ROKU, COŽ ZNAMENÁ VYROVNÁVÁNÍ ENERGETICKÝCH POLÍ. Imploze jsou jenom jedním projevem, dalším jsou zemětřesení a trhání kontinentů. Proto se vraťte ihned do zemí svých předků, kde se vám nic nestane. Nemohu za to, že tomu nerozumíte. Pokud chcete důkazy, pak díry v zemi kdekoli se vyskytujete, jsou jasným důkazem. Videa aut, lidí i domů, kteří se propadli, a to okamžitě do země jsou vám k dispozici na internetu, najděte si to. Nemůžeme pro vás udělat nic jiného, než vás před tímto varovat. Pokud přežijete ten pád, vězte, že vám hrozí další, dokud nebudete tam, kde vaše živé pole je stejné jako pole půdy pod vámi. 

 

Vít

 

Očekávám zase ty nechápající, co Mne označují za lháře a Mého Otce taktéž. Vězte, že vám hrozí to samé, přestože jste doma. Je to z toho důvodu, že obviňujete podlým způsobem ty, kteří nyní zachraňují vše živé. Jinak bychom zde nebyli. Pokud nerozumíte ani tomu, že součet záporů ve vašem energetickém poli přesáhl kladnou hodnotu, pak zákonitě jste v nebezpečí. Neobviňujte nikoho, nerozumíte tomu, jak podlost funguje. Ostatní to mohou vidět na vlastní oči.


10
JN
Jaromír Novák
11. září 2018

Tak to už je ale ku*ewsky za hranou.To co by bylo neuvěřitelné před několika málo lety se stává skutečností. Britský NWO chalifát.Britistán.

 

+ 3