Jezte lidské maso, jako boj ke klimatické změně, doporučuje švédský profesor
10. září 2019 Redakce AC24 Ze světa 27397 4
Profesor Stockholmské vysoké školy ekonomické Magnus Söderlund se vyslovil pro zařazení lidského masa do jídelníčku, píše The New York Post s odvoláním na vystoupení tohoto vědce na vědeckém sympoziu Gastro ve švédské metropoli. (Foto: CrisisF)

 

 
 
 

Podle jeho názoru by konzumace lidského masa z mrtvol mohla napomoci záchraně lidstva, kdyby světové společenství tuto myšlenku přijalo.

Södrlundův důvod pro kanibalismus byl hlavním v diskusi na téma: Můžete si představit, jak je možné jíst lidské maso? „Konzervativní“ tabu proti kanibalismu se mohou podle jeho slov časem změnit, ochutnají-li lidé toto nové jídlo.

Na sympoziu se projednávala mj. otázka, jestli bude kanibalismus řešením problému potravinové stability v budoucnu.

Na otázku, kterou mu položili v rozhovoru po diskusi, jestli je ochoten sám ochutnat lidské maso, Söderlund odpověděl, že je podobné myšlence otevřený.

„Cítím určitou nejistotu, nejsem ale nadmíru konzervativní… Musím říci… Byl bych připraven to alespoň zkusit,“ řekl.

Jako alternativu také navrhl „reálnější“ varianty, jako je pojídání domácích zvířat a hmyzu.

Podotýká se, že využití profesorových myšlenek může zabránit potenciální nebezpečí kanibalismu pro zdraví. Například až do 60. let 20. Století pojídali domorodci na Papua-Nové Guineji své mrtvé příbuzné. Tato praxe ale způsobila epidemii choroby kuru, která je známá jako „usmívající se smrt“.

Podle informací Národní lékařské knihovny USA je toto onemocnění vyvoláváno infekčním agentem – proteinem nalezeným v zasažené tkáni lidského mozku.

Na začátku měsíce bylo informován o tom, že vegetariánská dieta rodičů se může negativně projevit na rozumových schopnostech dětí. Příslušný článek britské dietoložky Emmy Derbyshire byl zveřejněn v BMJ Nutrition, Prevention & Health.

Podle názoru autorky provokuje odmítnutí živočišné stravy nedostatek cholinu, látky potřebné pro rozvoj mozku, kterou ve značném množství obsahuje maso, vajíčka, mléko, v mnohem nižším naopak rostlinná strava, například boby a ořechy.

Emma Derbishire píše, že cholin je potřebný na vývoj správné struktury mozku a míchy plodu, jeho nedostatek během těhotenství u dítěte zvyšuje riziko vývoje defektů nervové trubice, zárodku ústřední nervové soustavy.

Zdroj: theepochtimes.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LB
little boy
11. září 2019
Profesor proste potrebuje jednu poriadnu po papuli. A keď s tým neprestane, tak ho zavesiť na týždeň za gule do prievanu a po týždni sa ho znova spýtať na názor. 
00
RR
radim rulik
11. září 2019

další fáze pedofilních a úchylných "elit" začíná PŘESNĚ podle plánu:

is.gd/GN2jAB


00
glossy diamond
11. září 2019
Až se vám začnou ztrácet děti, budete vědět, o co jde...
00
EP
Eduard Piovarči
11. září 2019

On by sa mal dať zožrať ako prvý.

Je to hrúza ako využívajú problém CO2 ktorého príroda produkuje stonásobne viac ako ho dokáže produkovať človek. Podmorské sopky sú obrovským zdrojom i aktívne sopky na súši plus uvolňovanie sa skleníkových plynov z termafrostu a  sublimovanie metánu z dna morí. Oteplovanie je problem celej slnečnej sústavy.

Smrduté elity ho však chcú využiť na tvorenie väčších ziskov a na presadzovanie útlaku obyvateľstva a na glorifikovanie i toho kanibalizmu

https://aragonit11.blogspot.com/2019/09/stvrty-maly-vyjazd-na-istriu-v-roku.html


00