Je dobojováno? Díky Kotlebovi se do druhého kola nedostal žádný národní kandidát
17. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 148272 16
Do druhého kola prezidentských voleb na Slovensku se nedostal žádný ze dvou největších národních a křesťanských kandidátů.
 

 
Loading...

O post prezidenta budou bojovat kandidáti liberálů a socialistů Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič. Píše Ivan Lehotský ve svém článku pro portál Hlavnespravy.sk.

Podle autora článku si občané Slovenska zvolili kandidáty, kteří by na postu prezidenta představovali garanta politiky Bruselu. A je to podle něj symbolické, protože dříve díky hlasům slovenských europoslanců Evropský parlament nepřímo schválil přijetí migrantských kvót.

Lehotský předpokládá, že Štefan Harabin nedostal dostatečný počet hlasů kvůli tomu, že podle posledního průzkumu měl šance na vítězství, a proto část národně orientovaných voličů mohla „nabýt dojmu, že mohou v klidu volit Kotlebu“.

Autor článku píše, že ve druhém kole voleb lze očekávat remízu. K hlasům pro Čaputovou se můžou přidat hlasy stoupenců Mikloška, Krajniaka, Tauchmannové a Mistríka, a k hlasům pro Šefčoviče voliči všech ostatních kandidátů. Je však také možné, že se mnozí z národních voličů druhého kola nezúčastní.

 

Vážení čtenáři, přispět na provoz vašeho nezávislého zpravodajství můžete na:

2000597440 / 2010
IBAN: CZ1120100000002000597440
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
17. března 2019

Všade národné sily prehrávajú a o to ide Gockefelerovi a spol:

Na slovensku je dobačované:

Súvisiaci obrázok

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Emil Hodál

Kto dokáže takto zmagoriť človeka? Kto zasiel do tohoto mladého človeka takú nenávisť ku všetkému národnému? Kto pripravuje popravy označených antisemitov?

 

Nesystémové strany sú na Slovensku podľa výsledkov prvého kola zastúpene len 28 - 29 percentami voličov ktorí boli voliť. Keď by sme k tomu prirátali ešte voličov SMERU teda plus 18 percent sme na čísle 47 percent.

Má význam aby sa tieto sily spojili v druhom kole RADŠEJ ŠEVČOVIČA ako ČAPUŤOVÚ toho Ševčoviča môže SMER a FICO predsalen ovplyvniť.

Fica a SMER mimovládki a ich sponzori zo západu nenávidia tak volme jeho zástupcu. Na Fica chceli hodiť vraždu novinára a napokon sa ukazuje že vietor vanie od modráckej firmy PENTY ktorá má pod palcom SME a denník N a časť zdravotníctva. Obvinený so zadania vraždy je Kočner človek pravicoveho zamerania s kontaktmi na Pentu. Neverím že to bol čiste jeho nápad. Išlo o to zlikvidovať touto vraždou Fica a jeho vládu čo sa takmer podarilo

Proamerických systémových voličov je okolo 45 - 47 percent. A máme tu ďalších 50 percent potenciálnych voličov ktorí voliť neboli Ja som volil Harabina a do poslednej chvíle som vyzýval voličov Kotlebu aby nehazardovali s našou budúcnosťou a je to tu. Na Slovensku vyhrávajú proamerickí nekresťanskí hedonisti a mimovládkari, krotí sa živia judášskym grošom. Toto je fakt.

JE to katastrofa Kiska dostane od čaputovej milosť. Už to povedala ako k tomu príde poctivý človek, ktorý celý život pracoval pre štát na napokon dostane v dôchodkovom veku žobrácku palicu a musí sa na tento hnus pozerať ako si elitári delia majetky a udelujú si prezidentské milosti. Kto by nám udelil milosť za akúkoľvek krádež? Ani pes by po nás neštekol.

Tak že slováci niet teraz už inej možnosti ako sa radšej postaviť za Ševčoviča napriek tomu čo si o ňom všetci myslíme.

Nemáme už inú šancu len dať hlas SMERÁCKEMU kandidátovi nech už je aký chce všetci čo sme volili v prvom kole pronárodne. Škoda

Kotleba to pohnojil tak ako sa predpokladalo Tu dokázal svoju neprezieravosť a urobil presne to čo mimolvádkari od neho chceli Takto Kotleba prehral a ovocie tohoto činu - americkú totalitu a protektorát budeme zdielať všetci

Tak že sa ešte raz pokúsme Kotlebovu chybu aspoň čiastočne zvrátiť. Kotlebovci teraz treba takticky zahlasovať za kandidáta SMERU keď ste to už takto pokakali.

Alebo chcete aby sa naša životná úroveň ešte viac prepadla a stali sme sa ešte rýchlejšie protektorátom USA?

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post_21.html


20
Jarin G.
17. března 2019

Edo!

Kdyby, kdyby, kdyby ...

  Naposled se vyjadřuji k těmto slovenským volbám! Už jsem k nim toho tady na AC24 napsal víc než dost.

Proč by se Kotleba nesměl pokusit o úspěch ve volbách? Získal víc než 10% hlasů a jen o 4% méně než Harabin! To je demokracie, příteli. Každý měl právo se o to pokusit! Vždyť jeho program nebyl zdaleka stejný jako ten Harabinův! Sleduješ vůbec jeho pronárodní politiku, nebo jen slyšíš jeho neustálé pomlouvání mainstreamem, že je to "nácek" apod.? Kde bereš tu jistotu, že voliči Kotleby by automaticky hodili své hlasy Harabinovi? Co by se stalo, kdyby se Kotleba z voleb stáhl? Já to nevím! Co kdyby, třeba, nepřišli  jeho voliči vůbec k volbám, protože by neměli koho volit, stejně, jako víc než 50% Slováků, kteří volit nešli, byť z jakéhokoliv důvodu. Možná, že by už Čaputová slavila vítězství po 1. kole, při účasti ani ne 40% oprávněných voličů! A i kdyby se Harabin  dostal na to 2. místo, proč si myslíš, že by se stal prezidentem? Ti, co to házeli Šefčovičovi,  eurohujerovi a vysokém úředníkovi u Junckera v Bruselu, by to naházeli Čaputové, nebo alespoň značná část z nich! Takže zase Čaputová prezidentkou! Harabin by se tak jako tak, prezidentem nestal!!! Na 100%!

Problém nebyl v Kotlebovi. Problém byl v lidech, kteří by i Harabina volili, ale nešli volit, třeba i kvůli své lenosti! Nebo i proto, že je Harabin nedokázal z těch židlí zvednout, protože je zas tak moc neoslovil svým programem! Nebo jen to bylo špatným volebním týmem pana Harabina?  Takže, za mě, si za volební neúspěch může především pan Harabin sám! Neoslovil prostě dostatek voličů k postupu do 2. kola! Jak jednoduché!!! A zkus mi to vyvrátit, prosím.

Skutečnost na Slovensku je v současné době jinde, než by sis přál! To je realita. Vás vlastenců je čím dál méně a vymíráte.  Stejně jako my v ČR! Zato přibývá spousty mladých eurohujerů s vymytými mozky! Nejsou tak daleko ty mohutné demonstrace v Blavě, že?

Krátký článek z "novarepublika":

Slovensko stojí před volbou mezi kiskou a turbokiskou

Ivan David 17. 3. 2019 Na Slovensku vyhrál Soros, Merkel, Macron a ti další a podobní globalizátoři a hubitelé národních států. Co k tomu ještě dodat. Mají peníze, a za ty si najmou experty na výběr kádrů a jejich propagaci. Za První republiky se říkalo "za peníze v Praze dům". Platí to stále. V tomto případě za peníze v Blavě hrad. Co tak dobrého pro slovenské voliče slíbila Čaputová? Co si od ní slibují? Co dobrého přinesl Slovákům Kiska? Přiznemje, že jejich najatí spindoktoři to umějí. Vyberou obličej a dodají k němu hezký příběh, držitelé fondů dodají prostor v médiích. To stačí. Z důsledků se nikdo nepoučí. Macron je jistě dnes nepopulární, ale skrze něj mají ohromnou moc ti, kteří ho dosadili. To díky té ohromné síle, kterou představuje lidská blbost. Na Slovensku to bude totéž, jen úměrně velikosti Slovenska.

 

 

 


30
EP
Eduard Piovarči
18. března 2019

Toto Kotlebovi hovorili v diskusiách všade pred volbami. Všade sa ho na to pítali či by nebolo dobré spojiť národné sily. A niekto od slniečkárov ho utvrdil v tom aby to urobil presne tak ako to urobil. A tak sme dopadli. Tá taktika k volbám partí. Celkom zbytočne sa rozptilovali sily množstvom pronárodných kandidátov. Nikto s pronárodných nebol ochotní sa vzdať v prospech jedného z nich ktorý mal najlepšie preferencie a tak to aj dopadlo. Prieskumy napokon celkom kopírovali skutočný stav.

Druhá strana to ale urobila a vyplatilo sa im to


11
PP
Peter Pelegrun
17. března 2019
Kotleba - užitečný idiot. Otázka není jestli, ale kolik...
01
Wiloni .
17. března 2019
Samozřejmě, vždy je nejlepší hodit svoji neschopnost, nebo neochotu něco dělat na ostatní.
20
RR
Rohir Rohir
17. března 2019
Buď je to manipulace, nebo je to národ idiotů.
10
Wiloni .
17. března 2019

Netřeba si nic nalhávat.

Celé to divadlo bylo od začátku zrežírované.

Dva hlavní (mediami propagovaní) kandidáti, názorově v opozici (liberálka, konzervativec), z nichž jeden (ten méně sympatický) těsně před volbami vzdá svoji kandidaturu a apeluje na své voliče, aby podpořili onoho opozičního protikandidáta, jen aby to nevyhrál nějaký "extremista".

V praxi je to vytváření prostředí pro klasický volební podvod, kdy se vytvoří mediální obrázek (za podpory koupených "analytiků"), že velká část potenciálních voličů toho odstoupivšího nakonec bude volit podle jeho "rady".

Což je samozřejmě pitomost, protože pokud jsem konzervativec, pak stěží hodím hlas někomu, kdo propaguje přesný opak toho, co je pro mě akceptovatelné, jenže jako krycí agenda pro "uvěřitelnou popíratelnost" to funguje bezvadně.

Na samotném hlasování už nezáleží, protože hlasy jsou dávno "započítány" tak, aby výsledek volby byl vždy jednoznačný a v případném druhém kole volby byly pouze ti kandidáti, kteří jsou pro dané elity vhodné.

Zde to prostě GP projel na plné čáře.

Pokud jde o samotné slováky, tak ti mají jedinou možnost, jak ukázat SSA elitám, že s danou hrou nesouhlasí, a to je minimální nebo žádná (což je z říše snů) volební účast v druhém kole.

Prostě, pokud se mnou chce někdo vyjebávat, tak nemám potřebu se toho účastnit, natož abych té šaškárně dával svým zapojením legitimitu.


10
EP
Eduard Piovarči
18. března 2019

To čo píšeš vyzerá zaujímavo ale v tých komisiách sú predsa zástupcovia kandidujúcih jednotlivcov či strán ktorí dozerajú na sčítanie podľa počtu voličov ktorí sa zapísali do protokolu, tie počty musia súhlasiť alebo nie?

Harabin síce niečo hovoril o tom že do niektorých volebných miestnosti nepustili jeho ľudí pri sčítaní a hovoril že to v zmysle zákona napadne.


11
Wiloni .
18. března 2019

 

" To čo píšeš vyzerá zaujímavo ale v tých komisiách sú predsa zástupcovia kandidujúcih jednotlivcov či strán ktorí dozerajú na sčítanie podľa počtu voličov ktorí sa zapísali do protokolu, tie počty musia súhlasiť alebo nie? "

A to těm členům komise musí každý volič říkat, koho volí?

V tom byl smysl toho, co jsem psal!

Já tu nikde nepsal, že si tam někdo přihazoval mrtvé duše (i když i toto jde poměrně snadno), ale to, že ty odevzdané hlasy počítali tak, jak se jim hodilo.

Vždyť ani ve svém okolí nikdo pořádně neví, koho volil soused a společnost je rozdělená tak, že to často ani nikdo veřejně neřekne, protože má strach z negativní reakce.

Tolík k té naší slavné svobodě názorů ...


00
EP
Eduard Piovarči
18. března 2019
Niekto by musel šikovne zameniť volebné urny a to by bol tiež problém preto že by sa dopredu nevedelo koľko voličov príde odvoliť to tej ktorej volebnej miestnosti.
00
Wiloni .
18. března 2019

Proč by musel kdokoliv měnit urny?

Kolik bylo volebních místností?

Kolik pozorovatelů.

Kdo jsou ti pozorovatelé a kdo jsou příslušníci volebních komisí?

Na tom, kolik je v urně hlasů pramálo záleží, protože pokud tam budou lístky už hozené dopředu (což je ten nejprimitivnější způsob, jsou mnohem sofistikovanější), tak se prostě započítá jen tolik "potřebných hlasů", kolik lidí je na seznamu, pokud je to možné, tak se nějaké hlasy započítají jako neplatné ...

Víš Pio, já tě nechápu.

Na jedné straně tu maluješ ty nejtemnější scénáře a na straně druhé věříš v neochvějnou spravedlnost a nepodplatitelnost lidí, sedících ve volebních kmisích ...

Nakonec, jistě si pamatuješ "výpadek" sčítacího serveru při volbách do českého parlamentu, po kterém se jako zázrakem Top a Piráti dostali o dost výš, než původně byly.

Pokud jde o stížnosti na volby u soudu, tak ty mohou, ale také nemusejí soudci přijmout, to záleží na tom, jaké důkazy dovolávající strana předloží.

Pokud tedy Haradin nemá videozáznamy, které by celou věc nevyvratitelně dokazovaly, a které by v případě cukání soudu mohl medializovat, pak ho také, "jistě nezkorumpovatelný" soudce může poslat do háje.

Ona korupce není pouze to, že někdo někomu něco šoupne v obálce do kapsičky.

On to může být docela obyčejný strach o teplé místečko.

A to, že někdo někoho někam nepustil, jistě k zneplatnění voleb nepovede.


00
EP
Eduard Piovarči
18. března 2019

No zmanipulovať a uplatiť tolko volebných komisí no neviem, ale možné je všeličo netvrdím že nie ale do toho zasa tie straný čo sú vo volbách musia vidieť a vznášať námietky ak by došlo k podozrivým procesom zástupcov tam majú prítomných.

A túto informáciu som doposiaľ nepoznal ani ja:

Zvolenie ženy, která podporuje LGBT, migráciu, ženy, ktorá natočila volebný spot s bratom Kočnera, ktorý je obvinený z vraždy Kuciaka a jeho snúbenice. Marián Kočner poslal SMS zprávu šéfovi finančnej skupiny Penta Jaroslavovi Haščákovi: „Inak pracujem na odje.aní čuráka.“ Haščák mu vzápätí odpísal: „Povieme si, keď budeme spolu.

Takže Haščák to je ten modrák ktorý za tým celým majdanom na Slovensku stojí. A kto stojí za Haščákom a jeho Pentou v zahraničí? Môžme tri krát hádať. A toto treba šíriť medzi ľuďmi. Modrá opozícia odpravila novinára a jeho priateľku a zároveň tak chcela povaliť nevyhovujúcu vládu. Tak že Ševčovič má šancu v každom prípade. Keďže sa situácia takto dramaticky zvrtla budeme voliť jeho. Nemožno dopustiť aby sa stala prezidentkou Čaputová zvizaná s kočnerovcami a Pentou


00
MK
Milan Klusák
24. března 2019
Hele Piopiči, tvoje naivní konstrukce jsou tak detinské, že je až s podivem, jak může uškodit nedostatek kyslíku v jeskyni! Pořád si myslíš, že ve volbách jsou všechny komise poctivé jako panna orelanská? A mysllet si že tá poslední komise, které říkáme Ustřední Volební Komise, není korumpovatelná? Ty si skutečně myslíš, že Slováci, pobožnej národ, by si až na 40% zvolili tu genderovou satanistku, druhého Kisku? Byl to jasnej volební podvod, a vůbec by se nezměnil, i kdyby Kotleba tam nekandidoval. Liberální banda slovenské politiky si to furt zařídí tak, jak to chtějí globalisté.
00
EP
Eduard Piovarči
18. března 2019

JArin

Problém nebyl v Kotlebovi. Problém byl v lidech, kteří by i Harabina volili, ale nešli volit, třeba i kvůli své lenosti! Nebo i proto, že je Harabin nedokázal z těch židlí zvednout, protože je zas tak moc neoslovil svým programem! Nebo jen to bylo špatným volebním týmem pana Harabina?

Harabin je celkovo problémový, preto že je stará nomenklatúra, ale vzhľadom na situáciu som sa i ja rozhodol preňho preto že bol razantnejší ako Kotleba a mal i lepšie preferencie.

Na Slovensku to tak chodí už dlhšie že sa polovica voličov volieb neúčastní je to už dlhodobá tradícia. Zatiaľ som sa nikde nedozvedel čo sú to za ľudia čo na to z vysoka serú. Buď sa vyhovárajú že nemajú koho voliť, alebo jednoducho na to kašlú lebo majú svoj iný program sú na výlete, alebo niekde na chate, alebo sa im jednoducho len neche a sú k tomu čo sa deje apatickí preto že sa cítia za vodou, alebo si jednoducho myslia že sa volbami nikdy nič nedosiahlo a nevyriešilo.

Preto u nás skrachovali a boli neplatné aj takmer všetky referendá. Ja som sa zúčastnil vždy všetkých volieb aj referend a rovnako sa čudujem tej obrovskej apatii ľudí u nás na Slovensku


11
EP
Eduard Piovarči
19. března 2019

Emilko Hodál je šikovný a bohatý úspešný chlapec ktorý si o nás všetkých myslí že sme odpadom tejto spoločnosti

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Emil Hodál

Vy bohatí sami proti sebe štvete ľudí.. A bude nás stále viac a viac a práve za takéto vyhlásenia.

Obrovská nerovnosť medzi ľudmi môže byť vašim nešťastím

Ty že si slušný a vzdelaný človek?

Ty si presne taký fanatik akými boli aj fašisti v Hitlerovskom Nemecku. Toto s teba vychovali môžeš sa osprevedlňovať koľko chceš vieme čo si skutočne myslíš.

Postaráme sa o to aby naše deti nemohli byť také ako si ty premaznaný nadutý fracek

Súvisiaci obrázok

Vďak Sorošovi a Denníku N má moja rodina super život, tak sa v mimovládkach zamestnajte aj vy.

Toto hovorí za všetko. Viac k tomu netreba dodávať. A tí ZOMRISTI vypadajú ako USA KUKLUXKLAN postavený proti národným silám Slovenska


00