Jakub Janda svolává české vlastence do zbraně… proti Rusku
21. března 2019 Redakce AC24 Z domova 229800 14
Výkonný ředitel české neziskovky Evropské hodnoty Jakub Janda na své stránce na Facebooku hledá české vlastence, aby se připojili k jeho boji proti „ruské hrozbě“. (Foto: Facebook)

 
 
loading...
 

Jakub Janda na svém Facebooku publikoval inzerát. V něm hraje na city českým vlastencům. Janda je žádá, aby se připojili k boji proti Rusku.

„Nehledáme lidi, kterým se jen líbí, co děláme. Hledáme každodenní tiché hrdiny, kteří se budování obrany proti ruské hrozbě chtějí věnovat celým srdcem,“ napsal Janda.

Dále poukazuje na skutečnost, že se jedná o práci pro vlastence, kteří jsou ochotni pracovat na sto procent.

„Je to bitva pro ty vlastence, kteří ví, co bráníme a jsou ochotni se do toho pořádně položit,“ dodal Janda.

Janda poukazuje na skutečnost, že jeho činnost napomáhá „mapování a rozkrývání ruského vlivu v Česku a širším středoevropském regionu“.

Sputnik dříve informoval o pražské neziskové organizaci Prague Civil Society Centre, která sponzorovala provedení semináře CampCamp 2018 v arménském Jerevanu, během něhož školitelé učili přítomné aktivisty a novináře lhát a manipulovat tak, aby bylo možné vyvolat občanské nepokoje vedoucí ke svržení nepohodlných vlád či hlav států. Neziskovka sama na svých stránkách uvádí, že oblastí jejích „zájmů" jsou státy východní Evropy a střední Asie — území bývalého Sovětského svazu.

Na rozdíl od pražské neziskovky Prague Civil Society Centre, v jejímž čele stojí Šimon Pánek, Janda hledá „vlastence“ pro práci „v širší střední Evropě“.

Zdroj: snews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


TF
tomas fuk
21. března 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


10
P1
Potlouk 1
21. března 2019
Vždy, když vidím fotku tohohle přihřátého otlemy, mám strašnou chuť něco napsat. Reakce na jeho FB ale hovoří za vše. Není nutno nic dodávat. Má tuhle kreaturu alespoň nějaký "pražák" mezi oblíbenci? Nebo ho snad nenávidí úplně všichni?
50
LL
loz loz
21. března 2019
Taky hledám vlastence který pornojandu v rukavicích podrží, zatímco mu bude řiť zalita betonem, aby ho furt nesvrběla....  cheeky
30
TF
tomas fuk
21. března 2019
verejne svolavam ceske obcany co nechteji valku do zbrane v boji proti Jandovi
30
TF
tomas fuk
21. března 2019
doufam ze tenhle debil nebude mit decka a pokud ano tak doufam ze jim nejaky migrant natrhne rit anebo kulturne urizne hlavu
20
EP
Eduard Piovarči
21. března 2019

Hledáme každodenní tiché hrdiny, kteří se budování obrany proti ruské hrozbě chtějí věnovat celým srdcem,“ napsal Janda.

Hitler tiež hladal takých hrdinov a ako všetci dopadli spolu s ním. Uvedomuje si to tento válečník Pražskej stoky?

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post.html


50
PJ
Premek J
21. března 2019
Již brzy tento zmetek bude vybírat popelnice.
30
JO
Ja Ogar
21. března 2019
Tvl, to je kšeft! "VÝKONNÝ ŘEDITEL NEZISKOVKY!" Takže parazit a zloděj!
40
RK
Rudolf Kavan
21. března 2019

"Lžou za peníze, pozvání na večírky a pozvání na rozhovor s velkými honoráři a knižními smlouvami s velkými zálohami. Znám to. Mě se taky pokusili naverbovat."

https://www.paulcraigroberts.org/2014/06/06/lies-grow-audacious-paul-craig-roberts/

Nejsou to jen penize ale i pozice, pozlatko, (zdanlivy) pristup k mocnym atd. Rikam "zdanlivy", protoze pro ty skutecne mocne oni nejsou nez kus hadru, ktery se pak hodi do popelnice.

Rusofobie je svinstvo. Jakmile se Rusové zbavili komunismu, vrhla se na Rusko smečka hyen. Číňani nemají žádnou incentivu se komunismu zbavit. Byli by zardoušeni západním imperialismem (se kterým mají bohaté zkušenosti).  

Je to svinstvo i proto, že bez Ruska by samostatné Československo vůbec neexistovalo. Rusko se zastalo Srbska, když mu rakouské mocnářství dalo ultimatum a posléze uznalo Československé Legie. Nebýt obětí Rusů za II. světové války, tak by byl Český národ Hitlerem zlikvidován.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

 


40
JN
Jiří Novák
22. března 2019
Hulibrk svolává hulibrky aby dali rusům pěkně pokouřit. Pod heslem, svejma řitěma dobudeme svět.
30
JJ
Jaroslav Jaroslav
22. března 2019
Vojnový štváč....bodka
10
JJ
Jiri Jiri
22. března 2019
Spermohlt Janda a jeho mentální poluce 藍
00
VV
vojta vojta
23. března 2019
POZOR!!  Upozornění pro pravé jandovi vlastence - mazadlo na řitní otvor si přineste svoje ! 
00
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Len pre všeobecnú informovanosť.

Inflácia vo Venezuele klesá

 

Inflace v únoru 2019 byla jen 54% po 192% v lednu. A byla nejnižší od března 2018. https://tradingeconomics.com/venezuela/ ... n-rate-mom Dokonce to konstatovala v únoru i opozicí kontrolovaná finanční komise Národního shromáždění. Podle ní dosáhla v únoru inflace 53,7 procenta z 191,6 procenta v lednu. Hyperinflace je definována jako měsíční inflace nad 50% a Venezuela je v hyperinflaci od listopadu 2017. 4 odstavec od konce

The threat of further sanctions comes as the Venezuelan economy shows tentative signs of escaping the hyperinflationary spiral that has gripped the Caribbean country since early last year. According to the opposition-controlled National Assembly’s financial commission, inflation was 53.7 percent in February, down from 191,6 percent to in January. Hyperinflation is defined as a monthly inflation above 50 percent, and Venezuela has been mired in hyperinflation since November 2017.

https://www.newcoldwar.org/venezuela-us ... lows-down/Obrázek Obrázek

Venezuela rozmístila rakety S-300 na letecké základně v blízkosti hlavního města Caracasu

Podle Image Sat, venezuelské ozbrojené síly aktivovaly své rakety S-300 po dokončení vojenských cvičení v únoru. Zdroj odhaluje prostřednictvím satelitních snímků, že další rakety S300 , byly nasazeny na základně Manuela Rios Airbase ve státě Guarico ve Venezuele.

Obrázek https://muraselon.com/en/2019/03/s-300- ... ezuela-us/

Tak toto je pozoruhodné Venezuela má S300vky a Rusko zrejme dovezie ďalšie batérie aj s obsluhou. No tak tomutu imperialista v USa nebude moc rád.

---

Indie se snaží zvýšit dovoz ropy z Brazílie a Mexika, aby se vyrovnala ztráta venezuelské ropy v důsledku sankcí USA vůči této zemi.

„Obě země mohou být užitečné jako alternativa k venezuelské ropě, ale rozhodnutí o zvýšení dovozu bude záviset pouze na přístupu ke kvalitě ropy a dodávkám, které by měly být srovnatelné s Venezuelou,“ uvedl diplomatický zdroj.

https://newstodaynet.com/index.php/2019 ... s-imports/


00
P1
Potlouk 1
21. března 2019
Vždy, když vidím fotku tohohle přihřátého otlemy, mám strašnou chuť něco napsat. Reakce na jeho FB ale hovoří za vše. Není nutno nic dodávat. Má tuhle kreaturu alespoň nějaký "pražák" mezi oblíbenci? Nebo ho snad nenávidí úplně všichni?
+ 5