Jaderný obr a největší ponorka na světě spuštěna na vodu za účasti Putina
25. dubna 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 47621 4
Jaderná ponorka Belgorod, která bude prvním experimentálním nosičem bezpilotního systému Poseidon, byla v Archangelské oblasti v Rusku slavnostně spuštěna na vodu. (Foto: Youtube)

 

 
 
 

Víceúčelová jaderná ponorka Belgorod je experimentální loď pro bezpilotní systém Poseidon. Loď patří do projektu 949A Antej, který byl přepracován speciálně na tento systém.

Poprvé se o bezpilotní ponorce Poseidon zmínil ruský prezident Vladimir Putin, a to v loňském prohlášení pro Federální shromáždění RF.

Tehdy uvedlo, že bylo v Rusku vyvinuto bezpilotní podvodní zařízení, které je schopné pohybovat se ve velké hloubce a na mezikontinentální vzdálenost rychlostí, která násobně přesahuje rychlost ponorek a nejmodernějších torpéd.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


TF
tomas fuk
25. dubna 2019
nadhera...tesim se na totalni fyzickou likvidaci USA,uz aby to bylo
40
EP
Eduard Piovarči
25. dubna 2019

Nuž pekná hračka na odstrašenie Satanistou a teroristov madein USA

Ani UFóni si nič nedovolia:-)

http://aragonit9.blogspot.com/2013/10/

https://aragonit11.blogspot.com/2019/04/blog-post_23.html


30
AZ
Antonín Zelenka
25. dubna 2019

Záření člověka

 

Vědci odhalili nové zvláštnosti jaderné (energetické) fyziologie člověka.

 

Informace o tom, že člověk může emitovat fotonové záření, vzrušila před několika měsíci internet.Tento objev odkrývá lidstvu nové možnosti, včetně značného prodloužení života.

 

Příběh pokračuje: V tyto dny byly zveřejněny výsledky výzkumů, které tato fakta potvrdily a zpřesnily podrobnosti o jaderné fyziologii člověka.

 

Výsledky ukázaly, že radioaktivita člověka je cyklická a má vrcholy gama záření pětkrát za 24 hodin. To znamená, že každých 24 hodin probíhá přerozdělení radioaktivních zdrojů (prvků?), změna jejich aktivity a uvolnění energie.

 

Pokud to chceme znázornit a přirovnáme člověka k lampě, znamená to, že pětkrát se zapne a zasvítí. Z toho plyne, že musí existovat nějaký zdroj napájení. Výzkumy ukázaly, že tento zdroj se nachází v kostní a míšní tkáni lidského organizmu, kde je zkoncentrovaná většina přírodních radionuklidů.

 

“Podle provedených výzkumů a pozorování je možné předpokládat, že schopnost člověka generovat elektromagnetickou vlnu mu dovoluje uspořádat svoji biologickou strukturu, udržovat rovnováhu látkové výměny a snižovat přitom teplotní režim tím, že zapíná režim vlastního „chlazení“, říkají výzkumníci Andrej Kričkov a členka Evropské akademie přírodních věd Olga Schneibel.

 

Během pozorování si vědci položili i druhou otázku: v kterém momentu života se člověk stává zdrojem elektromagnetické vlny. Pro nalezení odpovědi prováděli výzkum v ženském centru pro těhotné a v porodnici.

 

Zjistili, že úroveň gama záření těhotné ženy se až do porodu nijak neliší o ostatních lidí. Rozbor spektrogramu ukázal, že přerozdělení nebo předání záření matky dítěti neprobíhá. Plod v těle matky neprojevuje žádnou gama aktivitu ani několik minut před porodem..

 

Najednou po narození dítěte, během prvních 20 až 120 vteřin, spektrometr zaregistruje aktivitu radionuklidů nepříslušnou ani matce ani okolí. Z těchto sledování udělali vědci závěr: při narození nějaký neznámý fenomén „podaruje“ dítěti část energie, která člověka pak provází celý život. V hodnocení těchto výsledků nazvali tento fenomén „vysoce organizované energetické prostředí“.

 

Vědci z tohoto výzkumu udělali závěr, že pomocí vlastního elektromagnetického záření člověk komunikuje s okolním světem na principu otevřeného kvantově-energetického systému.

 

Suggested Reading Newsletter April 2019 Issue 1.pdf

https://drive.google.com/open?id=1PNSmhf994f34_d-PW2v1vn2zWw9dyXoD

 


10
EP
Eduard Piovarči
27. dubna 2019
Antoníne vďaka za zaujímavé info
00
TF
tomas fuk
25. dubna 2019
nadhera...tesim se na totalni fyzickou likvidaci USA,uz aby to bylo
+ 4