Invalidního aktivistu žlutých vest policisté postříkali slzným plynem
5. března 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 13282 4
Invalidní francouzský protestující se podle informací ptal policisty, zdali by mu mohl vrátit jeho ochranné brýle. Byl okamžitě zasažen slzným plynem do obličeje, jak ukazuje video. (Foto: Facebook)
 

 
Loading...

K incidentu došlo ve francouzském Toulouse během 16. vlny protestů žlutých vest proti ekonomické politice francouzské vlády, prohlásila osoba, která publikovala video.

Na videu je vidět skupina policistů v ochranném oblečení a jeden protestující ve žluté vestě. Protestující sedí na vozíčku a dohaduje se s policistou, pravděpodobně o ochranných brýlích, které drží v ruce.

Policista odchází, protestující ho ale následuje. Následně na něho policista stříká slzný plyn z velmi malé vzdálenosti. Protestující dostal zásah přímo do obličeje.

Francouzští policisté používají drsné metody při jednání se žlutými vestami. Používají vodní děla, slzný plyn, gumové projektily a oslepující granáty. To vedlo k mrtvým a stovkám zraněných na straně protestujících.

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jiří Novák
5. března 2019
Soboda a demokracie v přímým přenosu. Invalida bezdůvodně napaden demokratickejma fízlákama a lidskoprávní neziskový demo gangy mlčej.  
10
VV
vojta vojta
5. března 2019

Na tomhle videu se mohou pokochat hlavně ti pamětníci "masakru" na Národní třídě. Všech těch doloženejch 1320 účastníků ( při tlačenici 4 osoby na m čtvereční je to 330m čt. tzn. hlouček  20x17m ) mohou zavzpomínat na přátelské posezení s Policií.

https://www.youtube.com/watch?v=aOuE_ODI5PI


10
10
EP
Eduard Piovarči
5. března 2019

Policajná brutalita na západe presahuje všetky medze aj preto sa komančovia dostali k moci a zrejme ich k moci bude treba opäť posunúť aby sme nedopadli tak ako ten invalidný dôchodca

https://aragonit11.blogspot.com/2018/05/blog-post.html


00
JN
Jiří Novák
5. března 2019
Soboda a demokracie v přímým přenosu. Invalida bezdůvodně napaden demokratickejma fízlákama a lidskoprávní neziskový demo gangy mlčej.  
+ 1