Internet šokovala studentka, která prý po mnoha operacích vypadá jako panenka Barbie
9. června 2019 Redakce AC24 Ze světa 7739 0
Studentka z Bulharska Andrea Ivanová prodělala během roku 15 kosmetických procedur, aby se přiblížila ke vzhledu panenky Barbie. Informoval o tom portál LADbible. (Foto: Facebook)

 
 
loading...
 

Andrea uvedla, že už jako malá dívka chtěla vypadat stejně jako její oblíbená hračka.

Od roku 2018 šla 21letá obyvatelka Sofie ke kosmetologovi více než 15krát, aby si zvětšila rty. Podle ní teď vypadají přesně tak, jak vždycky snila.

„Nespočítala jsem je (operace), možná víc. Alespoň jednou za měsíc. Chtěla jsem mít rty jako na obrázcích,“ řekla.

Kromě toho si studentka nechala také zvětšit prsa, píše The Sun. Aby vypadala jako panenka, Andrea si obarvila vlasy na blond. A také každý den dělá výrazný make-up s falešnými řasami.

Uživatelé internetu často zanechávají negativní komentáře pod fotografiemi studentky na Facebooku. Podle nich dívka už není jako panenka Barbie, ale jako monstrum Loch Ness nebo kreslená postavička - Duffy Duck. Andrea však jim nevěnuje moc pozornosti, podle ní její vzhled je její osobní volbou.

Podle mnoha odborníků, zvětšovat rty do nepřirozených rozměrů, měnit tvar k nepoznání a vkládat implantáty do prsou už není v módě. Stále více dívek odmítá kardinální změny ve prospěch komplexní péče.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor