Inteligentní lidé po sobě nechávají binec, ponocují a mluví sprostě
24. května 2019 Redakce AC24 Ze světa 35666 5
Inteligentní lidé si rovněž berou poučení z chyb, aby se jich propříště vyvarovali. Opravdu se řídí heslem „co tě nezabije, to tě posílí”. Zkrátka myslí a jednají jinak než většinová populace.
 

 
Loading...

Mluvíte jako dlaždič? Kritizuje vás partner, že po sobě všude necháváte válet krámy? Chodíte obvykle spát v pozdních nočních hodinách? Dobrá – máte špatné návyky, ale to není všechno. Věřte nebo ne, dci zjistili, že lidé, kteří se takhle chovají, jsou ve skutečnosti mnohem inteligentnější než ostatní a jsou také morálně na vyšší úrovni než většinová populace. 

Proč se tedy inteligentní lidé uchylují k nesalonní mluvě? Protože mají mnohem bohatší slovní zásobu, a když sdělují svůj názor, používají všechny výrazy, aby dokonale popsali své pocity i myšlenky. Jejich jazyk je díky tomu také mnohem barvitější. 

Další studie zjistily, že lidé s vysokým IQ, bývají nejaktivnější v noci. Proto chodí spát pozdě. Lidé, kterým bylo naměřeno IQ 123 (a vyšší), většinou uléhají do postele až kolem půl jedné v noci, zatímco jedinci s IQ pod 75 chodí spát obvykle před 23. hodinou. 

Pro inteligentní lidi je zároveň charakteristické, že po sobě nechávají nepořádek. Zjistili to odborníci z Univerzity v Minnesotě, kteří vyvrátili zažitý názor, že efektivně se dá pracovat pouze v prostředí, kde má každá věc svoje místo. Naopak „tvůrčí nepořádek” zvyšuje kreativitu a přináší nové podněty.

Inteligentní lidé si rovněž berou poučení z chyb, aby se jich propříště vyvarovali. Opravdu se řídí heslem „co tě nezabije, to tě posílí”. Zkrátka myslí a jednají jinak než většinová populace.

A i když mnohdy mluví jako dlaždiči a tráví noci u stolu plného zbytečných krámů, dokážou na rozdíl od ostatních realizovat své kreativní nápady.  

Zdroj: independent.co.uk

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Ares Mlok
24. května 2019

Tak jistě,

jsem Ares a vím to. No a teď už to bude vědět i celý svět, když to vyzkoumali amíci, že?


10
EP
Eduard Piovarči
24. května 2019
Teraz budú svietiť všetky okná na sídlisku do pol jednej:-)
10
VC
Vítězslav Crha
24. května 2019
No to je tak vymazlená blbost, že to nenechá chladným naprosto nikoho. Co takhle sipopovídat o tom, proč byla ukončena činnost Britské premiérky Theresy May?? No tak so to tady povíme.Paní theresa Mey je sestrou Markely Mayové provdané za Merckella a tudíž se jedná o Markelovů dceru Adolfa Hitlera, a byla dnes odejita z funkce premiéra Velké Brutánie. Proč?? Protože to byla kreatůra, která se snežila v souladu s pravidly 3říše odstranit většinu politiků ze spolurozhodování o tom, jak má EU fungovat. Jjeí politika už začala při nejlepč´ším politiky bavit a navíc v souvislosti s Brexitem sloužila bezhlavě protilidové klice, která její rétoriku naprosto nebrala vážně a navíc brutálně ohrožovala ekonomickou udržitelnost VB.Dnes díky ní celou noc zasedají burzy v celém světě a to proto, aby udržely světovou měnu na rejdařském minimu. Tj aby se touto akcí nezhroutila. Ale není to nic platné. prostě k tomu dojde, a to proto, že USA už k tomuto scénáři zaujali postoj v zákonem podloženým rozhodnutím, kde se všichni lidé budou moci legálně podílet s armádou na udržení stavu míru na území USA. Tady není co řešít. Je to jasné až nad míru. Dochází ke změně finančního systému v celém světě. Co na to ČR a hlavne ČNB ???. Bude se snažit na poslední chvíli opřít měnu ČR Korunu o zlatý standard a nebo zůstane jako mlčící většina za někde na konci žumpy????
00
MK
Milan Klusák
24. května 2019
Typický přiznak fiat-alternatívy. Cpát sem články rubriky Ze světa, s témou blízkou serialovým TV hloupostem. Co naplat, když chcete vidět inteligentního člověka, jděte do romské osady, podívejte se jim do chajdy. to vám musí stačit.
00
Ares Mlok
24. května 2019

Tak jistě,

jsem Ares a vím to. No a teď už to bude vědět i celý svět, když to vyzkoumali amíci, že?

+ 1