Indie sestřelila družici a prohlásila se za vesmírnou velmoc
27. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 5749 2
V Indii se konaly úspěšné zkoušky protidružicové zbraně a byla sestřelena družice ve výšce 300 kilometrů. (Foto: Minval)
 

 
Loading...

Prohlásil to ministerský předseda této země Naréndra Módí ve vysílání národní televizní stanice NDTV.

„Indie je nyní vesmírná velmoc. Méně než za tři minuty protidružicová raketa vyrobená v Indii sestřelila družici na nízké oběžné dráze kolem Země,“ uvádí média slova indického premiéra.

Módí rovněž prohlásil, že pro jeho zemi je to historická událost. Podobné zbraně vlastní v současné době jenom Rusko, USA a Čína. Premiér dodal, že Indie neplánuje používat své protidružicové rakety A-SAT proti jiným zemím a bude i nadále přísně plnit všechny mezinárodní konvence a dohody v této sféře.

Jak oznámila Federální informační agentura, zbraň, jíž byla družice sestřelena, vyvinuli odborníci z Indické kosmické agentury (ISRO). Premiér blahopřál odborníkům k tomuto úspěchu.

Zdroj: ndtv.com

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
27. března 2019

A čo tak poslať hore astronauta, alebo nejakú užitočnú družicu?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Indické slony

Nebyl by mrtvý Guaidó pro USA užitečnější?

Jan Kubeša 27. 3. 2019 USA nedosáhly svého cíle ohledně vojenské intervence více zemí do Venezuely. Na schůzce tzv. Skupiny Lima v Bogotě ostatní země toto řešení odmítly. USA samy nechtějí riskovat. Kolumbie nemá vojenskou kapacitu pro úspěšný útok na Venezuelu, protože její armáda má zkušenosti především s bojem proti guerrilám, narkotrafikantům a paramilitares, ale ne proti regulerní armádě. Přímý útok USA proti Venezuele by znamenal, že by se obyvatelstvo semklo s Madurem proti zahraniční intervenci a vznikla by všeobecné partyzánské hnutí, které by mohlo jednat společně s levicovými FARC a ELN z Kolumbie, na teritoriu 2 milionů kilometrů čtverečních osídlených 78 miliony obyvatel – to by znamenalo druhý Vietnam a to už blízko USA…

Súvisiaci obrázok

http://www.novarepublika.cz/2019/03/nebyl-by-mrtvy-guaido-pro-usa.html

Šéfem úřadu současného dočasného presidenta Národního shromáždění Juana Guaidó je právník Roberto Marrero, který je hlavní spojkou realizace teroristických útoků na venezuelském území. Podle záznamů telefonních hovorů mezi ním a Guaidó je dokazatelné, že konspirovali za účelem financování teroristických útoků jako výběrové vraždy a útok na prezidentský palác a výcviku nájemných vrahů rekrutovaných ze zběhů z venezuelské armády v kolumbijské Cúcutě. 21. března vládní síly zničily jeho teroristickou buňky, která měla za využití nájemných odstřelovačů z Kolumbie a Střední Ameriky za cíl atentáty na vybrané politiky a útoky na obytné čtvrti, nemocnice a stanice metra, při čemž byl zabaven arzenál zbraní a velké množství peněz v zahraničních měnách.

Súvisiaci obrázok

Bratranec Juana Guaidó – právník Juan Planchart, který pracoval pro ruskou naftařskou společnost Rosneft ve Venezuele, zabezpečoval finance pro hlavní teroristickou organizaci (Estado Mayor terrorista) s účastí známého Leopoldo López, (momentálně v domácím vězení), který je hlavním vůdcem ultrapravicové strany Voluntad popular, jejímž poslancem v Národním shromáždění je Guaidó. Planchart byl zatčen a očekávají se obvinění za vlastizradu, za zneužití své pozice právníka při plánování krádeže 1 miliardy dolarů pro tuto teroristickou organizaci a za účelem podpory sankcí ze strany USA vůči společnostem a bankám, které spolupracují s Venezuelou. Na videu přiznává osobní zapojení L. Lópeze. Tato krádež se měla uskutečnit v souvislosti s operacemi rafinérie Refidomsa (51% akcií Dominicana, 49% akcií venezuelská PDVSA), která zpracováná venezuelskou ropu prostřednictvím programu Petrocaribe vytvořeným Chávezem pro země Karibiku. Tato teroristická organizace působí proti Venezuele třemi způsoby:

Súvisiaci obrázok 1) prostřednictvím masivní mezinárodní dezinformace za spolupráce hlavních mainstreamových médií, kdy je pak možné krást miliardy Venezuely v zahraničních bankách podle pokynů USA

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt venezuela promaduro 2) vytváření a trénování jednotek nájemných vrahů a paramilitares s epicentrem v Salvadoru – kriminální organizace la Mara Salvatrucha, s využitím los contras z Nicaraguyi, s aktivní dlouholetou účastí Elliota Abramse z pověření vlády USA. Bylo již také vytvořeno 7 osmičlenných skupin s účastí narkotrafikantů z Kolumbie za účelem ilegálního překročení hranic do Venezuely a provádění teroristických akcí proti zásobování elektřinou, vražd vybraných politiků a lidových vůdců apod. Byl již v této souvislosti zatčen Wilfrido de Jesús Torres, alias El Neco,vůdce kolumbijské paramilitární organizace „Los Rastrojos“, který byl v minulých 7 letech hledán policií několika zemí za vraždy a pašování drog, a tato organizace i v Kolumbii je obžalována z řady vražd.

Súvisiaci obrázok

„El Neco“ se dostal do Venezuely 22. února, den před inscenovanou provokací na hranicích Kolumbie a Venezuely, s podporou některých ultrapravicových politiků Kolumbie. 3) Planchart sloužil také jako pračka peněz pro Guaidó a jedním z jeho úkolů bylo vytvořit systém manipulace peněz Venezuely, hlavně příjmů z ropy, a určených v rámci státního rozpočtu k nákupu léků a potravin nevyráběných ve Venezuele, aby byly ve spolupráci s bankovními organizacemi USA, Panamy, Dominikány nebo Evropy převedeny na účty, kterými bude manipulovat Guaidó... VIDEOVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt venezuela pro maduro Britský fotograf Alan Gignoux a venezuelská filmařka Carolina Graterol žijící v Londýně nyní měsíc natáčeli ve Venezuele dokumentární film o současné situaci a uvádějí, že Juan Guaidó je nejvíce nenáviděnou osobou v zemi. ZDE

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/caka-nas-velky-prielom.html


00
JN
Jaromír Novák
28. března 2019
Indie se připravuje na hvězdnè války za miliardy a malý Indové se hrabou ve smetištích aby nechcípli hlady , to máme svět ,jedna báseň.
10
JN
Jaromír Novák
28. března 2019
Indie se připravuje na hvězdnè války za miliardy a malý Indové se hrabou ve smetištích aby nechcípli hlady , to máme svět ,jedna báseň.
+ 1