Hurikán, který řádil ve Floridě, zpustošil základnu amerického letectva
12. října 2018 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 73183 2
Hurikán Michael způsobil vážné škody základně vojenského letectva Tyndall v americkém státě Florida, uvádí se ve zprávě vojenské jednotky na Facebooku.

 
 
loading...
 

Ve čtvrtek ráno zeslábl Michael na tropickou bouři. V důsledku živelné pohromy zahynulo minimálně šest lidí, potenciální škody jsou odhadovány na miliardy dolarů.

Jak bylo oznámeno, poškodil živel každou budovu na území základny.

„Zóna obsluhování letadel je zpustošena. Každá budova byla vážně poškozena. Mnohé z nich jsou úplně ztraceny. Hurikán úplně zničil přístaviště Tyndall," uvádí se ve zprávě, kterou zveřejnili představitelé tohoto vojenského objektu na Facebooku.

 

V daném okamžiku je základna zavřena, elektřina a základní komunikace jsou vyřazeny. Nicméně podle slov představitelů vojenského objektu úřady rychle zareagovali na jejich žádost, pomoc se očekává již do pátečního večera.

Hurikán Michael zasáhl pobřeží severozápadně od města Mexico Beach na Floridě ve středu ve dne. Rychlost větru dosahovala až 250 kilometrů za hodinu. Podle odhadů analytiků, které uvádí televizní stanice Fox News, mohou hospodářské škody činit asi 30 miliard dolarů.

Zdroj: cbsnews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Dědouch11 *
12. října 2018

Vivat Putin!

laugh


30