Honička v Brně skončila střelbou. Po vozidle se pátralo po celém Schengenském prostoru
22. března 2019 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 30590 1
Úterní noc byla pro policii noční můrou. Při průjezdu ulicí Křenova hlídku Cizinecké policie zaujalo auto s tmavými skly a rakouskou registrační značkou. Když policie identifikovala auto, zjistila, že je hledáno po celém Schengenském prostoru. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Před policií jel VW, ale registrační značka byla registrovaná na Mercedes. Policie požadovala, aby řidič zastavil, ale to se nestalo. Řidič navíc začal ujíždět centrem města agresivní a rychlou jízdou, policie musela zahájit pronásledování. Na ulici Rooseveltova srazil dopravní značky, chodci na chodníku museli uskakovat. Pronásledování pokračovalo a řidič vyjel na silnici a nadále srážel dopravní značky, když nezvládal rychlost. Auto zastavilo, až když policie zahájila střelbu, informuje Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje.

Po cestě posádka z auta vyhodila v ručníku zabalený samopal. Při kontrole auta byla nalezena další zbraň, několik nábojů a zásobníků, pytle s neznámou zelenou sušinou a další registrační značky. V autě sedělo 5 cizinců, řidič byl testován na OPL, který byl pozitivní. Případ se vyšetřuje, státní zástupce podal návrh na vazbu pro všech pět cizinců.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor