Hlídač se rozhodl zjistit zdroj hluku na prázdném stadionu. Co přišlo, nečekal
21. května 2018 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 23960 2
Muž na záběrech vypovídá, že slyší hluk už potřetí, ale na stadionu již dávno nikdo není.

Když noční hlídač na prázdném fotbalovém stadionu v Buenos Aires v Argentině zaslechl divné tleskání, srdce mu doslova spadlo do kalhot. Muž začal hledat zdroj hluku a zjistil, že se dveře jedné ze šaten klepají. Na záběrech můžete vidět, jak člověk náhle vstoupí do místnosti, ale nikdo není uvnitř, hlásí deník Sun.

„Jedenáct hodin večer a už potřetí slyším ten hluk. Chystám se to natočit a ukázat lidem, ať věří tomu, co říkám. Nikdy se to nestávalo. Je to strašné," řekl.

Nicméně při sledování videa si 32letý Raul Arguello všiml další zvláštnosti. Když se kamera otočí na lavičky, proklouzne před ním rozmazaná silueta, která pak zmizí za zdí. Nakonec se Raul rozhodl dát výpověď a již si našel jinou práci.

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JJ
julius julius
21. května 2018
Aaa mame tu baci baci do hlavicky MUZ  neco slysel pak mozna i videl ja nevim koho to zajima??? Tyhle radoby informace to jsou keci od nevesty. Ja vrtom jen  vidim jen  jedine jak prekryt informacni krizi. Dulezitych veci. Treba co imigrace?? Co nasi politici s  vladou¨??
10
Jarin G.
21. května 2018

Ahoj Julku.

Třeba tohle:

Moslimský migrant zo Somálska sa stal starostom britského Sheffieldu. Pri inaugurácii zaujal vulgárnymi nadávkami v prejave a svojským oblečením

https://www.hlavnespravy.sk/novy-cernossky-starosta-britskeho-sheffieldu-zaujal-vulgarnymi-nadavkami-v-prejave-svojskym-oblecenim/1407536


20