Hillary Clinton říká, že se chce stát ředitelkou Facebooku
26. května 2018 Redakce AC24 Ze světa 4915 7
Dvakrát zkrachovalá prezidentská kandidátka Hillary Clinton oznámila, že se chce stát ředitelkou Facebooku, aby mohla kontrolovat obsah zpráv konzumovaných Američany na „této největší platformě světového zpravodajství.“

 
 
loading...
 

Když v pátek dostávala Hillary Clinton na Harvardu Radcliffovu cenu, tak řekla ministryni spravedlnosti Massachusetts Mauře Healey, že až se dostane ke kontrole newsfeedu na Facebooku, tak budou Američané konečně dostávat „ten správný druh zpráv,“ co zajistí při volbách „ta správná rozhodnutí.“

„Většina lidí v naší zemi dostává své zprávy, ať už pravdivé nebo ne, z Facebooku,“ řekla s vysvětlením, že zprávy, které Američané čtou a sdílí na Facebooku, jsou důvodem, proč prohrála volby. „Je pro naši demokracii opravdu kriticky důležité, aby se lidé dostávali k přesným informacím, na jejichž základě učiní svá rozhodnutí.“

Tyto děsivé zprávy, podle nichž Hillary Clinton upřela své zraky na místa ve správní radě Facebooku, přichází dny poté, kdy tato sociální síť oznámila, že se sdružili s globalistickým miliardářem Georgem Sorosem, aby jim pomohl regulovat v USA i po celém světě volby.

Ve čtvrtek Facebook oznámil, že během voleb a v dalších citlivých momentech využije „Digitální výzkumnou jednotku monitorovacích misí Atlantické rady,“ aby zajistil, že nedojde k žádnému vměšování do voleb.

Investmentwatchblog hlásí

Přeloženo do normální lidské řeči to znamená, že se budou vměšovat do voleb, aby zajistili, že nikdo jiný na ně nebude mít vliv. Ale ani to není úplně přesně, budou zajišťovat, aby bylo slyšet co nejméně konzervativních hlasů, co to půjde, a aby je neslyšeli ani ti, kteří touží po konzervativním obsahu, a aby liberální, globalističtí, anti-američtí komouši získali pro jejich platformu většinu prostoru.

S kým lepším by se mohli sdružit v takové nestoudně otevřené snaze protlačovat globalistické cíle než s Georgem Sorosem? A s tím, jak se blíží mezitermínové volby a prezidentská kampaň 2020, tak se načasování pro ty proti-americké, za otevřené hranice bojující bandy blíží, aby se daly dohromady a zadusily americké hlasy, aby ty už nikdy nedostaly příležitost.

Ta proti-Trumpovská a proti-americká Atlantická rada je financována Georgem Sorosem přes jeho síť Open Society Foundation. Facebook, když činil toto prohlášení, tak uvedl, že „intenzivně zkoumají, jak zabránit, aby se jejich služeb nezneužívalo během voleb.“

Zní to skoro úctyhodně, dokud si nevzpomenete, že i Zuckerbergova FWD.us je také jen jedna ze skupin prosazování otevřených hranic, které se svými partnery sdílí ty samé politické postoje k cenzurování informací jako globalisté George Soros a Hillary Clinton.

V současnosti je Susan Rice ve správní radě Netfix, zatímco Barack a Michelle Obama právě podepsali, že pro ně budou vytvářet politický obsah. Pracovat pro Facebook není v roce 2018 pro Hillary Clinton vlhký sen – a je to příšerně děsivé pomyslet, že ji právě zaznamenali, jak přiznává, že touží cenzurovat svobodu slova a prosazovat levičáckou propagandu.
 

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Dědouch11 *
26. května 2018

"...zprávy, které Američané čtou a sdílí na Facebooku, jsou důvodem, proč prohrála volby."

 

Sebekritika - ve SSa neznámý pojem. Vždy za všechno co se nepovede, může někdo jiný. Obvykle Rus.


90
Jarin G.
26. května 2018
Vláďo! Dovolím si tě doplnit. Obvykle V.V. Putin!!!
40
PE
Pátý Element
26. května 2018

CO JE HORSI HYLARY NEBO BREIWIK  ?


00
JN
Jaromír Novák
26. května 2018
Jak to udělat a kam se fšade nas*ať  ,co zcenzurovať ,odstraniť a zlikvidovať  ,abych příští volby vyhrála!?
80
cawess .
26. května 2018

V čase budúcich volieb by ju mala čakať iná urna.

 


80
JN
Jaromír Novák
26. května 2018
Sama těch zbytečných uren má na svědomí něúrekom.
40
Jarin G.
26. května 2018
Tedy cawess! Tomu říkám černý humor! Pobavilo mě to a i jsem trošku prskl na monitor!
50
Dědouch11 *
26. května 2018

"...zprávy, které Američané čtou a sdílí na Facebooku, jsou důvodem, proč prohrála volby."

 

Sebekritika - ve SSa neznámý pojem. Vždy za všechno co se nepovede, může někdo jiný. Obvykle Rus.

+ 9