Hawking před svou smrtí promluvil o nové hrozbě pro lidstvo
15. října 2018 Redakce AC24 Ze světa 9118 3
Britský teoretický fyzik Stephen Hawking se obával vzniku tzv. supermanů, kteří mají změněnou DNA. O události píše deník The Sunday Times s odkazem na poslední knihu vědce.

Hawking před svou smrtí napsal práci s názvem Krátké odpovědi na závažné dotazy, která bude zveřejněna dne 16. října.

V této práci se úspěšný fyzik podělil o své obavy, které spočívají v tom, že v budoucnu budou lidé za peníze schopní provádět změny v DNA, aby zlepšili různé vlastnosti lidského těla.

„Je možné, že budou vůči genetickému inženýrství na lidech schváleny určité zákony. Někteří lidé však nebudou schopni odolat pokušení, kdy by mohli vylepšit lidské vlastnosti jako je paměť, odolnost vůči chorobám či dlouhověkost," citují noviny úryvky z knihy známého vědce.

Podle Hawkinga by vznik takového „vylepšeného" člověka mohl vést k tomu, že obyčejní lidé začnou vytvářet zvláštní nižší kastu nebo úplně zmizí.

Zdroj: thetimes.co.uk

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


IM
Ing. Miloslav Dědek
15. října 2018

Hawkingova hrozba pro lidstvo je malicherná v porovnání s hrozbami, které reálně ohrožují budoucnost lidstva.

Současné mocensko-politické uspořádání světa neumožňuje úspěšně čelit nejen globálnímu oteplování, ale i mnoha dalším globálním hrozbám. Je nejvyšší čas urychlit vývoj politického uspořádání lidstva. Více viz článek: KDO OVLÁDÁ SVĚT? - http://miloslav7.blogspot.com/2018/09/kdo-ovlada-svet.html V duchu uvedeného článku se vyjadřují i významní politici. Viz např. článek "Bernie Sanders: Výzva ke koncepci pokrokového globálního společenského uspořádání" - http://miloslav7.blogspot.com/2018/09/bernie-sanders-vyzva-ke-koncepci_30.html

Zdá-li se Vám, že informace v uvedených článcích nejsou snadno pochopitelné, potom Vám doporučuji podívat se na video "HLUPÁKOM KAPITALIZMUS" - http://miloslav7.blogspot.com/2018/10/hlupakum-kapitalizmus.html


10
Dědouch11 *
15. října 2018
Hawking už toho nakecal, resp. přetlumočil...
40
PA
Piovarči Aragonit
15. října 2018

V tomto prípade má celkom prvdu. Elity sa budú snažiť byť dokonalé a určite využjú najnovších výdobytkou lekárskej vedy pre svoj prospech majú na to dostatok prostriedkov my ostatní nie a tak sa môžeme stať tou nižššou kastou ktorou sa aj v ich očiach postupne stávame.

Ale máme šancu a tá je v pozitívnom myslení ktoré sa dá dosť ľahko natrénovať a ovlivňovať tak nielen svoj zdravotný stav ale i svoju existenčnú platformu.

A práve sa začína ĽADOVÁ REVOLÚCIA  ktorá je takmer pre všetkých a zotiera rozdieli medzi elitami ktoré si môžu kúpiť všetko a obyčajnými ľuďmi ktorí nemajú toľko prostreidkov. Pod foto je niečo o Hofovej metóde. Ľadový muž nás môže zachrániť.

Tento muž ukazuje príklad:

Čítaj pod fotkami:

http://aragonit11.blogspot.com/2018/10/pieskova-sonda-7.html


30
Dědouch11 *
15. října 2018
Hawking už toho nakecal, resp. přetlumočil...
+ 4