Francouzský politik přišel s nápadem: Omezte počet narozených dětí, ubytujeme pak více migrantů!
19. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa 312578 8
Exministr Yves Cochet ze strany francouzských Zelených vyzývá Evropanky, aby rodily méně dětí, aby se zde mohlo ubytovat více migrantů. (Foto: Youtube)
 

 

 

 

Ačkoliv byl i ministrem, tak politik strany Zelených Yves Cochet nebyl moc znám, málo vystupoval na veřejnosti, nyní se zviditelnil provokativním návrhem „méně dětí, více přistěhovalců“.

Magistr matematiky v nukleární medicíně z Bretaně se v 70. letech připojil k protinádorové kampani jako ekologickému hnutí. V roce 1984 byl jedním ze zakládajících členů francouzských Zelených. V té době byla tato nová strana jedním z exportních produktů Německa. 

V roce 2001 ho socialista Lionel Jospin na  krátkou dobu, deseti měsíců, vzal do svého kabinetu jako ministra životního prostředí, potom byl opět jenom poslancem. V roce 2011 nastoupil do Evropského parlamentu. V červnu 2014 ukončil aktivní politickou kariéru, aby se stal předsedou Institutu Momentum, levicového think tanku pro kritiku růstu a řešení průmyslové společnosti.

Kromě požadavku na legalizaci eutanázie je bezpodmínečná základní bezpečnost jednou z jeho koníčků. Zastánci osídlení průmyslové společnosti počítají s "ekologizací" a robotizací s miliony nezaměstnaných.

Začátkem ledna Cochet požadoval v levicovém týdeníku L'Obs, aby  Evropané měli méně dětí, „sníží se environmentální náklady“ a  „bude možné absorbovat více přistěhovalců“.

Bývalý ministr to považuje za "řešení" migračního problému. Přitom jeho požadavek také znamená, že jde o demografickou sebevraždu evropských národů a zdá se to být úmyslné.
.
Podle jeho názoru mají "bohaté země" povinnost "demograficky ubírat". Důvodem je životní styl v západních zemích, který nejvíce znečišťuje životní prostředí a využívá nejvíce přírodní zdroje.

"Mimochodem, omezování porodů by nám umožnilo ubytovat více migrantů, kteří zaklepou na naše dveře a budeme mít tak prostor pro jejich ubytování,“ říká  Yves Cochet.

Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí, studii EU zatím nikdo nezrušil


Cochet je jedním z neomalthusiánů, kteří obhajují programy populační kontroly s cílem zajistit zdroje pro současnou i budoucí populaci. Malthusiánství  je od svého vzniku v 18.století kritizováno. Mnoho současných zastánců Malthusiánství  se domnívá, že základní koncepce růstu populace, která nakonec překonává zdroje, je stále zásadně platná a "pozitivní kontroly" jsou stále pravděpodobné v budoucnosti lidstva, pokud neexistuje žádný krok k omezení populačního růstu.

Podle Cocheta by na třetí dítě  neměla být od státu žádná podpora. Stát musí signalizovat, že je rodina nezodpovědná vůči životnímu prostředí, který postačí maximálně dvěma dětem.

Institut Momentum patří do neomalthusiánské sítě, za jejíž vznikem stojí Římský klub. Zde se kruh uzavírá. Jediným českým členem samotného Římského klubu byl v minulosti Václav Havel.

Cochet vyzývá západní společnosti ke změně mentality, přestože chování společnosti ještě příliš určuje biblický imperativ: „Ploďte se a množte se a naplňte zemi“ .

Zdroj: pz.czkatholisches.info

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Jarin G.
19. ledna 2019

Výše ho popisuje Standa. 

Já jen doplním. Měl by tomu vylízancovi zaprodanému, muslimskému a krimigrantskému kolaborantovi vysvětlit, pěkně po demokraticku (;o)), jaký je hajzl! Nejlépe špičkou boty!

Kdo a co mu za takové lezení do zadku platí?


50
JM
John Maxwell *
20. ledna 2019

Zdravím Jarine , pěkný ... podle obrázku nám zase lezou přes hranice pač jsme v řiti laugh ... to naokraj wink...

No co dodat k ex zelému ... škoda že není hnedý , tací jako on dokud budou dostávat ve veřejném životě prostor k propagaci nejen vlastních (o tom pochybuji) myšlenek a společnost se nebude účinně bránit bude to stát pořád za houno ,jednomyslně patří před soud za vlastizradu ,pokud nehájí vlastní národ pracuje proti němu a to vždy byla vlastizrada.Ono tech škůdců v těch vládách je požehnaně všude .... jeden přemýšlí že by i kandidoval znova na prezidenta a to mě pěkně hýbe žlučí ...


10
Jarin G.
20. ledna 2019

Ahoj Johne!

Tenhle zrádce Evropanů se ve Francii brzy dočká toho dobra s migranty! A vlastně si ho tam užívají už delší dobu. Tihle šmejdi si snad myslí, že to co příjde ze strany krimigrantů, se jich netýká. Až pozná, že se mýlil, bude již pozdě!

U nás by se to ještě dalo zvládnout, ale museli bychom si začít hlídat hranice atd. A na to tady žádný politik nemá koule!


20
PA
Piovarči Aragonit
20. ledna 2019

Tak to je pekný kretén celé je to okolo tých migrantov kokotizmus na entú. Toto muselo žlté vesty ešte viac rozzúriť. No Boh nás zavaruj pret tímito šialencami. JE to teraz na žltých vestách...

https://aragonit11.blogspot.com/2018/09/sobota-9.html


20
Jarin G.
20. ledna 2019

10
JN
Jiří Novák
20. ledna 2019
Tak ať spáchá debil sebevraždu aby uvolnil místo pro parazity. 
10
Jarin G.
20. ledna 2019

10