Focení na summitu NATO v Londýně se Čaputové nějak nepovedlo? Zeman našel způsob, jak se zviditelnit
4. prosince 2019 Redakce AC24 Ze světa 11801 0
Na internetu se dnes objevila společná fotografie lídrů zemí NATO v Buckinghamském paláci. Uživatelé sociální sítě si hned všimli, že slovenská prezidentka Zuzana Čaputová se ztratila v poslední řadě, zatímco prezident ČR Miloš Zeman se svou pózou naopak trochu zviditelnil. (Foto: Facebook)

 
 
loading...
 

Čaputovou na fotografii skoro není vidět, prezidentku schoval řecký premiér Kyriakos Mitsotakis.

Některá média a politici okomentovali kauzu a poukázali na disonance, protože Čaputová byla v pondělí uvedena na seznam portálu Politico 28 nejvlivnějších lidí v Evropě а Forbes Slovensko ji ve stejný den označil za Osobnost roku 2019.

„Připomíná mi to Bridget Jones v těch nejtrapnějších scénách,” napsal k fotografii na svém facebookovém účtu slovenský politik Ľuboš Blaha.

„Tomu se říká nevděk - nikdo nedělá tolik víceprací pro americké militaristy jako Čaputová a oni ji i tak nemají za nic – smutné. Posíláme nejvlivnější paní prezidentce soustrastný telegram do Londýna - její intergalaktický vliv je fakt nezpochybnitelný,“ dodal.

Český novinář Alexandr Mitrofanov si Čaputové jakoby nevšiml, ale zareagoval na pózu prezidenta Miloše Zemana. „Česko je jedinečné! Guess why,“ napsal na Twitteru.

 

 

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor