Fico: Třetí sektor doslova vozil migranty do Evropy
13. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 7023 3
Před nedávnem se německá kancléřka Angela Merkelová veřejně přiznala, že migrační kvóty nemají budoucnost stejně jako její vize o společné evropské migrační politice.

Bývalý slovenský premiér Robert Fico okomentoval její výrok a konstatoval, že Merkelová se přihlásila k myšlence „flexibilní solidarity“, které vede Slovensko.

Fico pojmenoval několik důvodu, proč kvóty odmítá. Podle něho, drtivá většina migrantů, kteří do Evropy přichází, jsou ekonomickými emigranty. 

„Pokud jde o ekonomické migranty, neexistuje žádné lidské právo na práci v EU," říká. Jako další důvody jmenuje růst rizika teroristických útoků, změny kultury a tradicí Evropy a negativní vliv na kriminalitu. Jako příklad toho připomenul obtěžování žen migranty ve Mnichově. Dodal též dodal, že v některých zemích Evropské unie se úmyslně utajovala informace o útocích migrantů.

Bývalý slovenský premiér se také přihlásil k myšlence, že migrace byla někým organizována a zdůraznil tedy i úlohy „třetího sektoru", který podle něho, doslova vozil migranty do Evropy.

S radostí poznamenává, že tvrdý postoj Slovenska ke kvótám uznala za správný i kancléřka Německa.

„Bylo to slovenské předsednictví, které přišlo s alternativními návrhy, když jsme konstatovali, že řešením nejsou povinné kvóty, ne povinná solidarita, ale takzvaná pružná solidarita. Každá země se musí rozhodnout podle svých možností a schopností jak přistoupí k pomoci v rámci řešení migrační krize." oznámil Fico.

Jako alternativu kvótám vidí vytvoření bezpečných zón v místech, odkud migranti odchází. 

Změnu postoje Angely Merkolové Fico považuje za velmi racionální. Podle něj, pokud kancléřka chce mít EU pohromadě, nesmí klást na stůl téma, které Evropu rozděluje.

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
13. června 2018

KDO TOHLE VIDEO NEZNA ?


00
Satan Atan Henoch
13. června 2018

To, co se děje v sektoru neživých, je rozpoutávání chaosu. Ten jim, podle nich pomáhá k vyhlazení živých. Podle nich jsou to právě živí, kteří rozbíjejí program cyklů neživých. Ničí jejich neměnnost a tím i jejich "nesmrtelnost". Proto boj živých a neživých probíhá celými cykly, obdobími, která se nazývají buď věky věků nebo jeden galaktický oběh, to znamená zhruba 23000 let pozemských let. Projevuje se to tvarem naší středové galaxie, která je spirální. To znamená cyklus posunutý v čase. Celé to snažení neživých jsem viděl v době, kdy se Mnou mluvil Můj bratr Satan. Potom zemřel ve věku šesti let. Přes jeho frekvenci se hrnuly kletby nemrtvých po celá staletí. Součet síly těchto kleteb vytvořil mocného nemrtvého Satana, který nyní ovládá ty hlupáky, kteří ho svou silou víry v moc a bohatství stvořili. Tato záporná síla, nyní mocnější, než cokoli jiného, cyklí životy v průběhu galaktických oběhů Země kolem středu Vesmíru, gigantické černé díry, která drží hmotu na svých oběžných drahách. Pokud se ale nyní podíváte na hvězdy, daří se nám rozbít tu gigantickou černou díru na menší tak, aby každá galaxie měla jednu ve svém středu a ne aby celý Vesmír obíhal tak, jak to bylo dříve. Pokud by se nám totiž nepodařilo zrušit tuto ohromnou sílu centrální černé díry, měli bychom co do činění vlivem chaosu s Velkým třeskem. Galaxie jedna po druhé by končily v útrobách této černé díry podle přání těch pitomců, kteří se snaží o moc nad živými a touží po jejich bohatství. Velký třesk již tady jednou byl. Bylo to tak strašné, že děláme vše pro to, aby se to neopakovalo. 

 

Otec Petros

 

P. S. Naši mladí vzkřísili svého malého brášku, který je tou cestou v čase a prostoru, a tak skrze jeho kmitočet kletby hlupáků již nemohou jít.


21