Evropa se připravuje na bojkot Světového poháru v Rusku. Robbie Williams přesto vystoupí
14. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 15183 7
Poslanci Evropského parlamentu se připravují na přijetí usnesení, které vyzývá k diplomatickému bojkotu Světového poháru v Rusku. To napsal na Twitteru novinář Rikard Jozwiak.

„Evropský parlament pravděpodobně vyzve k diplomatickému bojkotu Světového poháru ve fotbale v roce 2018 v usnesení o lidských právech v Rusku, které by mělo být schváleno dne 14. června,“ napsal novinář.

Oficiálně britské orgány oznámily diplomatický bojkot Světového poháru v roce 2018. Londýn snížil počet členů delegace na mundialu kvůli obvinění  Ruska ze zapojení do otravy bývalého dvojitého agenta  Sergeje Skripala a jeho dcery.  Orgány Islandu, Polska a Austrálie se připojily k Velké Británii.

Mistrovství světa ve fotbale se bude konat v 11 ruských městech od 14. června do 15. července.

Reakce na vystoupení Robbieho Williamse

Popová hvězda Robbie Williams „prodává svoji duši“ „diktátorovi“ Vladimiru Putinovi díky tomu, že vystupuje na fotbalovém mistrovství světa, říkají přední britští rusofobové.

Williams je fotbalový fanoušek a tuhle šanci označil za svůj „chlapecký sen" a pozval „fotbalové a hudební fanoušky na společnou párty do Ruska… na nezapomenutelnou show“.

Zdroj: lenta.ru

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Jarin G.
14. června 2018

citace ze "Sportu":

Britský zpěvák za doprovodu kapely a tanečníků přímo na trávníku zazpíval jeho největší hity Let Me Entertain You a Rock DJ a spolu se sólistkou vídeňské opery předvedli další ze známých Williamsových písní Angels. Ještě před tím přinesli na hřiště pohár pro mistry světa bývalý brankář španělské reprezentace Iker Casillas a ruská modelka Natalia Vodianová. 

Sakra, to je ale bojkot!!!!

Zahájení prostě velkolepé. R. Williams s to ruskou subretou A. Garifullinou (pěkná žena), skvělé vystoupení. Video, zatím,není k dispozici.

Za to ho na "Západě" uštípají!!!!

Teď zpívá sám, nálada na stadionu vynikající! To musí Kalousek trpět. To se zase ožere, aby zapomněl! A Němcová, Langšádlová a Štěpánová  se chystají skočit z okna! Taková proruská propaganda!

Teď dokonce MS otvírá sám V.V. Putin! Jak to, že náš demo"K"radický svět tohle dopustil?

 

 


40
JM
John Maxwell *
14. června 2018
Zdravím Jarine .... To je co ?! Celý celičký demokratůrní západ tolika do toho investovali jak financí tak lží aby RF to mistroství zkazilo ... a ono si RF dál jede podle sebe to je drzost ... západ už neví kudy kam a tak kličkuje jak zajíc na honu a stejně mu to bude houbeles platné ... Vivat RF a V.V.Putin ....wink
20
Jarin G.
15. června 2018

Ahoj Johne!

Psal jsem ti odpověď, ale zase "neprošla"!

Tak alespoň tě zdravím!


00
Dědouch11 *
14. června 2018

++++++++

 


10
Jarin G.
14. června 2018

Díky, Vláďo!

Tohle je cca moje parketa. Příspěvek lehce ironický, který vidím a mohu ho opravovat či doplňovat, přikládat fotky apod. To mě bavilo!

Škoda toho "ostatního". Chybělo tak málo a mohla tu být pohoda, klídek, tabáček!

Chinaski - Unplugged live - Tabáček

 


20
JN
Jaromír Novák
14. června 2018
Fašistický parlament.
30