Evropa potřebuje nový Marshallův plán? Bývalí ministři zahraničí Německa se obávají budoucnosti EU
6. dubna 2020 Redakce AC24 Ze světa 52255 11
Bývalí ministři zahraničí Německa Joschka Fischer a Sigmar Gabriel varovali před kolapsem Evropské unie v důsledku krize způsobené pandemií koronaviru. Evropa potřebuje program ekonomické podpory podobný Marshallovu plánu, uvádí. (Foto: Wikimedia)

 

 
 
 

Ve společném článku pro Tagesspiegel ministři píšou, že objemy podpory, která jde nyní do nejvíce zasažených zemí Covid-19, tedy Itálie a Španělska, není dostatečná a že je nelze nechat napospas jejich osudu. Poznamenávají, že hospodářský úspěch Německa po druhé světové válce by nebyl realitou bez evropské solidarity, a proto má Německo zvláštní odpovědnost vůči EU. 

„Proto musí (Německo, pozn. red.) prokázat svou připravenost na vedoucí roli v Evropě, nejlépe spolu s Francií. Evropa potřebuje dvě věci: obecnou pomoc v krizi a obecný ozdravný program po krizi,“ píšou bývalí ministři

Své mysli autoři článku podporují příkladem berlínského mostu, tedy leteckého zásobování západního Berlína ze strany západních zemí, a Marshallova plánu (americký program financování poválečné rekonstrukce Evropy). Podle názoru bývalých německých ministrů zahraničí by podpůrný program pro členské státy EU měl mít tři body: lékařská a humanitární podpora, krátkodobé a dlouhodobé půjčky, které nejsou vázány na přísná kritéria Maastrichtské smlouvy, jakož i dlouhodobý program na podporu investic. Finanční podpora by přitom mohla být prováděna rozšířením rozpočtu EU a má mít flexibilní mechanismy splácení, navrhují. 

„Koronavirus by mohl potenciálně urychlit dva protichůdné procesy: buď prohloubit trhliny, které již v Evropě existují, a to natolik, že se unie může rozpadnout, nebo se EU a její členským zemím podaří spojit se a bojovat s virem a jeho následky. Jakou cestu unie zvolí, zaleží v mnohém na nás, Němcích. Nemáme moc času!“ uzavírají svůj článek Fisher a Gabriel. 

Zdroj: tagesspiegel.de

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LF
Larry Fistingfield
6. dubna 2020

Tak nový Marshallův plán říkáte??? A právě Němci??? What´s a joke!

Ti Němci musí být šílení, hahaha!  Vysvětlení:

Když v létě 1938 nabídl Hitler Rotschildovi, aby si vzal přes 10 milionů židů do USA, do Anglie, Austrálie a jinam, byl tvrdě odmítnut a veřejně vysmíván. Rotschild s nimi měl jiné plány, Adolfe všechny nám je vyhlaď, přetav ve zlato a JÁ si ho na konci války vezmu! Přes 150 tun zlata bylo přímo vykradeno z REICHSBANK v Berlíně americkými komandy hledačů pokladů vytvořených Rooseveltem, vznikla když kradli zlato všem svým občanům v roce 1933 v rámci New Deal, něco bylo nalezeno poblíž Berchtesgadenu a celkem se našlo dalších 250 tun. Rotschild nemohl přiznat tento vyhlazovací plán osobně a tak nastrčil figurku Náčelníka Štábu US Army MARSHALLA, že vymyslel ještě druhou hanebnou loupež, co svět neviděl snad 5000 let - TOTIŽ TO UKRADENÉ NĚMECKÉ ZLATO, CO NĚMCI MĚLI I NAKRADLI PO EVROPĚ ZA VÁLKY, PŮJČILI PRÁVĚ NĚMCŮM A JINÝM NA 50% ÚROK !!!!! TAK OBOUSTRANNĚ MAXIMALIZOVAL ROTSCHILD SVŮJ ZISK, NEŠTÍTÍ SE NIČEHO.

A TAK SE PTÁM: KOMU SE ZLATO UKRADNE, ABY SE MU MOHLO PŮJČIT ZA 50% ÚROK, BUDE TO ZLATO STÁTŮ USCHOVANÉ V USA, ČÍNĚ, ČI ANGLII NEBO JINDE? MERKELOVÁ SICE V ROCE 2011 VYDALA PŘÍKAZ STÁHNOUT  700 TUN  ZLATA Z USA, ALE VŠECHNO JEŠTĚ NEDORAZILO, NEJEN ŽE UŽ JEDNOU DOSTALI "PŘES DRŽKU", ALE ŘEKLI SI O DRUHOU BOXERKU, TAK TO JE DOBRÝ MASOCHISMUS, JEN CO JE PRAVDA!!! HAHAHA!


20
EP
Eduard Piovarči
6. dubna 2020

Ak by to rozbilo EU bolo by to to kladné čo by nás postretlo ale obávam sa že to zasa zglajšachtujú a pôjde sa podla plánu.

 

Dnes na Slovensku bolo pozitívne testovaných až 49 ľudí tak že po nedelných 14 prípadov sa to riadne zdvyhlo. Ľudia to začnú podceňovať a nedopadne to dobre.

Zlahčuje sa ďalej a ďalej vraj v Taliansku umrelo v minulom roku v marci 15 tisíc ľudí na respiračné choroby rok predtým 16 tisíc a na kovid tento rok len 12 tisíc dobre súdruhovia lenže tých 12 tisíc je teraz navyše nad normálne štatistiky!!

Taliani a španieli sú už na takmer 15 tisícoch

NA COVID ZOMRELO UŽ VYŠE 70 TSÍC ĽUDÍ A ZA NECELÝ TÝŽDEŇ BUDEME NA ČÍSLE 100 TISÍC A TALIANI BUDÚ NA ČÍSLE 20 000 OBETÍ AJ POTOM SA TO BUDE NEUSTÁLE ZĽAHČOVAŤ?

V USA už dva dni po sebe presahujú úmrtia 1000 Ľudí včera 1166

a za deň tam majú 25 až 30 tisíc nových nakazených. Francúzsko malo dva dni zasebou úmrtia cez 1000 ľudí všetkým na západe kolabuje zdravotníctvo

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


10
EP
Eduard Piovarči
6. dubna 2020

Larry díky za túto informáciu

Títo majitelia planéty by mali byť zbavení nielen všetkého majetku ale mali by byť neodkladné poslaní tam odkiaľ prišli

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html


10
LL
loz loz
6. dubna 2020

Nejhorší, co by Evropu mohlo potkat, je opět "vedoucí úloha " Německa !!!

Německo musí za zločiny, které spáchalo, již definitivně klečet v koutě, kát se, a platit účty !!!    ..................ale už NIKDY velet !!!

 

Proto fuj:

" „Proto musí (Německo, pozn. red.) prokázat svou připravenost na vedoucí roli v Evropě, nejlépe spolu s Francií. "


10
EP
Eduard Piovarči
7. dubna 2020

Národné štáty musia byť samostatné a sebestačné

 

„Corona-džihád“: 

Muslimové v Indii snaží se rozšířit virus na hinduisty – útočí na lékaře

Vydáno: 6.4.2020  v  16.37   Autor: MUDr. Ivan David Europoslanec SPD   

91855524_989003164873528_1647603240621047808_o

 

Podle amerického listu Washington Post útočí indičtí muslimové na lékaře provádějící vyšetření na COVID-19. Na twitteru zveřejnil 4. 4. 2020 výzvu ke „korona-džihádu“ vůdce teroristické organizace Jeskynní muslimové, napojené na pákistánskou tajnou službu, který se označuje přezdívkou „Imám míru“. Po jeho výzvě ve velkoměstě Nové Dillí stovky muslimů napadly holemi a kamením lékaře, kteří v terénu vyšetřovali pacienty podezřelé z nakažení COVID-19.

„Imám míru“ ve své fatwě tvrdí, že koronavirus muslimy nenapadá, a že proto žádní lékaři nejsou potřeba. Podle zjištění indických zpravodajských služeb vyslal „Imám míru“ do různých částí Indie své agenty, kteří rozpoutávají násilnosti proti lékařům. Jejich cílem je, aby se koronovairem nakazilo co nejvíce hinduistů, kteří v Indii tvoří většinu populace. Dav zfanatizovaných muslimů na několika místech Indie v pátek a v sobotu surově napadal i pracovníky hygienických služeb, kteří se podle rozhodnutí federální vlády snaží provádět dezinfekční opatření. K jejich ochraně musela být kromě policie nasazena i armáda. Podle zjištění indické tajné služby vyslala teroristická sekta již v březnu na velkou tradiční hinduistickou pouť do historické svatyně Tablighi Jamaat v hlavním městě Indie 400 záměrných přenašečů nákazy. Na hinduistické náboženské slavnosti se tak mohly nakazit desetitisíce lidí z různých částí země. Indické úřady se pomocí lokačních dat z mobilních telefonů snaží vystopovat účastníky akce, kteří chorobu mohou roznést po celé zemi. V zemi s 1,3 miliardou obyvatel, kde zatím bylo oficiálně potvrzeno jen 400 případů koronaviru a 10 úmrtí na tuto chorobu, by rozšíření choroby mohlo způsobit zdravotní katastrofu. Indické úřady tento čin spáchaný muslimskými fanatiky, kteří se záměrně nechali nakazit COVID-19 aby jej mohli rozšířit mezi hinduisty, hodnotí jako pokus o nejrozsáhlejší biologický teroristický útok v dějinách.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00
AZ
Antonín Zelenka
9. dubna 2020

Architektonický plán obsahuje aj prvky rekonštrukčné, aj elementy reintegrácie, ako aj mnohé ďalšie prirodzené stavebné prvky.

 

Konštrukčné prvky v ekonomike, finančníctve, priemysle, hospodárstve, zdravotníctve, architektúre majú rôzne charakteristické vlastnosti.

 

Jedna príznačná vlastnosť je súdržnosť. Iná vlastnosť je tok, alebo obeh, súdržnosti. Keď sa to zloží, máme gravitáciu. Veľmi zjednodušene vysvetlené.

 

Willem de Sitter o tejto situácii veľmi jasne hovorí vo svojej knihe Kosmos. Poukazuje na to, že nikto, ani Einstein alebo ktokoľvek iný, skutočne nevysvetlil gravitáciu, napriek všetkému úsiliu, ktoré sa tejto úlohe venovalo: „V priebehu histórie bolo navrhnutých veľké množstvo hypotéz s cieľom „vysvetliť “ gravitáciu, ale ani jeden z nich nemal najmenšiu šancu prospešnosti, všetky zlyhali.“

 

Nech už je to s gravitáciou akokoľvek, má činnosť v súlade so zámerom.

 

Len pokiaľ je prítomný zámer, potiaľ je prítomný záber. Čiže architekt sa najprv pýta na zámer. Iná záležitosť je, keď má architekt na starosti stavbu zámeru. Potom však iste obdrží aspoň isté parametre predpokladaného záberu.

 

Orientácia a navigácia – ČASŤ 31 – Častice kvantového trbletu kvantových údajov – Kompasy a gyroskopy oblastí: Inžinierska výskumná brána


00
LF
Larry Fistingfield
11. dubna 2020

Antoníne, Antoníne, topiči elektrárenský, s tou gravitací jsi úplně vedle!

1, Pokrok vzejde vždy jinde a jinak, než se mnozí domnívají, nikdy z míst, kde paběrkující lokajové Einsteinovi, či jiní okamžitě střelí někomu, kdo vybočuje z řady, kulku do týla (míněno profesně, kariérně i lidsky). Vývoj si vždy najde cestu a zejména ze směru a od osob, kde to čekáte nejméně.

2, MONSTERS jsou už zoufalí, že nemohou najít ten klíč k vyšší a NOVÉ FYZICE, kdě by "sa rychlo odjebali odťjalto, rychlosťou vyšší než rychlosť svetla" a zlo,které způsobili nechali na těch, co jim sloužili a které využívali až do smrti. MONSTERS nabízejí 3 000 000 USD tomu, kdo jim dá jakoukoliv, i třeba na oko dysfunkční teorii, která se třeba prokáže, že odpovídá víc skutečnosti, než ta einsteinovská.

3, Řekněme, že jsem Adam Bernau a 30 let se zaobírám astrofyzikou, kosmologií, klasickou fyzikou-mechanikou, termodynamikou aj. Sitter to v té knize napsal, protože mě nezná, nemusím ho taky znát. Když jsem tenkrát poradil Newtonovi, aby hledal sílu, která slábne se čtvercem vzdálenosti, napsal o mně, že stál na ramenou obrů.

Dnes jsem tu zas v rozhodující chvíli, ale nikomu nic nedám a vzorce nenapíšu, jen tě upozorním na řešení a vysvětlení Gravitace, o kterém nemají ostatní ani potuchy.

1, Hmotný svět je přísně duální a determinován zákonitostmi, které se vzájemně propojují od mikro až po makrosvět a naopak, co odpovídá malému, odpovídá i velkému, protiklady se nemohou nikdy přitahovat, tak vznikají katastrofy, tak jako neexistuje singularita, neexistuje místo bez energie.

2, Přitažlivost dle principu duality se děje dvěma způsoby:

A, přitažlivost elektromagnetická

B, přitažlivost hmoty samotné

Obě dvě složky jsou přítomny a přísně deterministické, Vesmír sám pak vývojově osciluje mezi dvěma poly přitažlivosti. Když nabývá převahy (sílí) gravitace, elektromagnetismus slábne, když sílí eletromagnetismus, gravitace slábne. Spojnicí těcho dvou polů je vesmírná termodynamika s jejimi rovnicemi, které se rovněž nedají obelstít. Jestliže ani jedna z těchto přitažlivostí nezaniká, nemůže se Vesmír rozpínat donekonečna a zemřít absolutní nulou, stejně tak se nemůže zhroutit do singularity, našel jsem hranici největší hustoty Vesmíru, nyní Bernauova mez (bude později pojmenována podle mého skutečného jména) 10e95 kg/m3, nic nemůže být hustější než 1 a 95 nul za ní kilogramů na metr krychlový.

Případ 1: Vesmír se rozpíná, gravitace slábne, jeho vnitřní teplota klesá, avšak elektromagnetismus roste - Vesmír se chová jako obří krystal, kde hraje prim síla elktromagnetické (kovalentní vazby) Slunce si představte jako proton, planety jako elektrony, když se teplota přiblíží absolutní nule, elektromagnetismus nabyde takové síly, že přitáhne k sobě všechny černé díry ve Vesmíru. Jak gravitace sílí, elektromagnetismus slábne, není nikdo, kdo by hmotu od sebe odpudil, až

Případ2: Vesmír se smrštil natolik, že byl velký jako atom sám, hustota dosáhla 10e95 kg/m3, chová se jako horká gravitační koule, teplota byla nezměrná přes 10e35 kelvinů, všude jen suprahustá plasma, nyní ohromný tlak vyrazil ze hmoty Higsovy Bosony a Antibosony, dohromady anihilovali a přebytek Bosonů vytvořil další Vesmír. ŘÍKÁ SE TOMU VELKÝ TŘESK. Nyní vidíte, že "život a smrt" jsou přítomny KDYKOLIV ve struktuře Vesmíru, ať již vývoj prošel nekonečněkrát, nic se nemůže ztratit, nic nepřibývá, vše se jen přeměňuje. Když vzniká praslunce, prahvězda, v nitru již začíná umírat, když umírá, začíná tam něco vznikat.

Možná se ptáte, proč elektromagnetické pole Slunce slábne, proč slábne i pole Země a slábne i pole jiných planet, je to proto, že GRAVITACE roste moji milí. A proč roste gravitace? Říkám si, CO TA BABA VANGA VIDĚLA, CO K NÁM LETÍ, ŽE V ROCE 2023 ZPŮSOBÍ OHROMNÉ ZMĚNY ROTACE, DÉLKY DNE, podnebí apod (OSA JIŽ DNES O 20 STUPŇŮ DOLŮ, že Země se vzdaluje již teď o 22 km/rok od Slunce)??? Co nám čeří hladinu, že k nám letí tolik asteroidů? Proč Vám ty "učené hlavy" neodpoví, bylo by mnohem méně ztrát.

 


00
EP
Eduard Piovarči
11. dubna 2020

Myslíš na  toho hnedého trpslíka planétu X?

https://aragonit11.blogspot.com/2020/04/nakupovat-americke-stihacky-ci.html


00
EP
Eduard Piovarči
12. dubna 2020

LAry díky je to možné že ten mega trpaslík tam niekde je a blíži sa k nám ako si zistil že sa k nám blíži z opačnej strany ako letí zo Slnečnej sústavy Voyager?

Ak je 10x väčší ako Jupiter tak ho budú môcť spozorovať či objaviť každou chvílou nezávisle viacerími observatóriami

K tým T linfocitom

Tak že je najlepšie  coronavírus ani nedostať

Díky za odkazy

https://aragonit11.blogspot.com/2020/04/nakupovat-americke-stihacky-ci.html


00
LF
Larry Fistingfield
15. dubna 2020

Není to tak těžké, najdeš si pozice planet v roce 1977, kdy Voyager vypustili, určíš jeho dráhu, kudy letí. Tu dráhu pak srovnáš s drahami těles, odkud k nám tak ve zvýšené míře přichází, trpaslík čeří hladinu a pak musíš najít na Zemi referenční bod, kde promítneš pozici toho hnědého trpaslíka na Zemi. Celá hvězdná obloha se dá jakoby "nalepit" na Zeměkouli, hledal jsem zemětřesení o té síle působení hnědého trpaslíka, tak jak se přibližuje. Abych to mohl provést, hledám takové místo, kde nejsou jiné (sekundární) vlivy, tam kde jsou stabilní litosferické desky, kde není subdukce, exploze vznikající působením člověka a tam, kde se nekrakuje. Budeš se divit, jedno takové místo jsem našel, odpovídá přesně průmětu Vesmírné oblohy,  nastavení "zemské tváře" v určitý okamžik (přivrácení k trpaslíku), poloze deklinace a rektascence po úpravě odklonu zemské osy o 20 stupňů, jedná se o přesné těžiště Českomoravské litosferické desky (zvané Česká Vysočina) nacházející se v poměrně neznámém místě zvaném Konice. Poblíž těchto Konic eviduji pravidelná periodická zemětřesení od roku 1997 odpovídající síle působení toho hnědého trpaslíka na Zemi. Naposledy nastalo 31.3.2020 o síle 1,3 magnitudo, v roce 2021  bude síla zemětřesení 2,6 Magnitudo, v roce 2022 bude dosahovat 3,8 magnitudo, až v roce 2023 kolem 5 Magnitudo.

Hnědý trpaslík je 10x větší hmotností, 10x hmotnější než Jupiter, to znamená, že při hustotě cca. o 25% větší než Jupiter, je pouze 2x větší, třetí odmocnina z 8! Kdyby byl 10x větší, musel by být 1000x hmotnější, a to už by bylo druhé Slunce.

Takové těleso bude velmi těžké objevit, protože kolem sebe může mít závoj prachu, asteroidů a planetek, kromě toho k nám bude nejblíže 20 AU, podívej se jaké rozměry má Jupiter na naší obloze ve vzdálenosti cca 5 AU. Hnědí trpaslící září nejvíce v infračerveném spektru, sluneční halo ho může hravě zastínit stejně jako jiné kosmické události, spíše to bude věc "náhody", říkám to záměrně, protože náhody neexistují, nebo ho prostě neuvidíme vůbec.


00
LF
Larry Fistingfield
6. dubna 2020

Tak nový Marshallův plán říkáte??? A právě Němci??? What´s a joke!

Ti Němci musí být šílení, hahaha!  Vysvětlení:

Když v létě 1938 nabídl Hitler Rotschildovi, aby si vzal přes 10 milionů židů do USA, do Anglie, Austrálie a jinam, byl tvrdě odmítnut a veřejně vysmíván. Rotschild s nimi měl jiné plány, Adolfe všechny nám je vyhlaď, přetav ve zlato a JÁ si ho na konci války vezmu! Přes 150 tun zlata bylo přímo vykradeno z REICHSBANK v Berlíně americkými komandy hledačů pokladů vytvořených Rooseveltem, vznikla když kradli zlato všem svým občanům v roce 1933 v rámci New Deal, něco bylo nalezeno poblíž Berchtesgadenu a celkem se našlo dalších 250 tun. Rotschild nemohl přiznat tento vyhlazovací plán osobně a tak nastrčil figurku Náčelníka Štábu US Army MARSHALLA, že vymyslel ještě druhou hanebnou loupež, co svět neviděl snad 5000 let - TOTIŽ TO UKRADENÉ NĚMECKÉ ZLATO, CO NĚMCI MĚLI I NAKRADLI PO EVROPĚ ZA VÁLKY, PŮJČILI PRÁVĚ NĚMCŮM A JINÝM NA 50% ÚROK !!!!! TAK OBOUSTRANNĚ MAXIMALIZOVAL ROTSCHILD SVŮJ ZISK, NEŠTÍTÍ SE NIČEHO.

A TAK SE PTÁM: KOMU SE ZLATO UKRADNE, ABY SE MU MOHLO PŮJČIT ZA 50% ÚROK, BUDE TO ZLATO STÁTŮ USCHOVANÉ V USA, ČÍNĚ, ČI ANGLII NEBO JINDE? MERKELOVÁ SICE V ROCE 2011 VYDALA PŘÍKAZ STÁHNOUT  700 TUN  ZLATA Z USA, ALE VŠECHNO JEŠTĚ NEDORAZILO, NEJEN ŽE UŽ JEDNOU DOSTALI "PŘES DRŽKU", ALE ŘEKLI SI O DRUHOU BOXERKU, TAK TO JE DOBRÝ MASOCHISMUS, JEN CO JE PRAVDA!!! HAHAHA!

+ 2