58 milionů migrantů navíc k současné populaci v ČR? EU udělala studii, která to potvrdila
5. listopadu 2018 Redakce AC24 Ze světa 248239 12
Na základě hustoty obyvatel na kilometr čtvereční vypočítal Brusel kolik migrantů mohou absorbovat jednotlivé země. Podle toho Německa může přijmout dalších 192 milionů, takže celková populace by mohla vzrůst na 274 milionů.
 

Loading...
 
 
 
loading...

Podle studie EU by mohla Česká republika k dnešnímu stavu 10,6 milionů obyvatel  absorbovat ještě 58 milionů migrantů  na celkový počet 68 milionů obyvatel.

Brusel již v roce 2009 dospěl ve Studii EU k závěru, že jednotlivé státy mohou absorbovat výrazně více migrantů než dříve.

Ve studii bylo vypočítáno, kolik migrantů navíc mohou absorbovat jednotlivé země EU. Studie je neformálně nazvaná  "Studie o proveditelnosti přemístění žadatelů o mezinárodní ochranu".

Na základě počtu obyvatel na čtvereční metr zpráva přichází k překvapivému závěru: Německo by proto mohlo vzít ještě 192 milionů lidí. Rakousko přes 60 milionů a Švédsko dokonce přes 400 milionů.

Brusel také vidí potenciál ve Španělsku: V současné době má země okolo 44 milionů obyvatel. Vzhledem k tomu, že je to velmi rozsáhlá země, mohlo by zde žít až 460 milionů lidí.

Pokud bude tento dokument někdy implementován, nezbyde z dnešní Evropy nic. Podle novinářky  Evy Hermanové  působí  tato Studie jako „ledoborec“ ke globálnímu paktu OSN  o migraci, který má být podepsán v prosinci 2018 v marockém Marrákeši .

Celkově tato zpráva dospěla k závěru, že v EU, kde žije v současné době přibližně 500 milionů lidí, je prostor pro 3,8 miliardy lidí.

Zdroj: pz.czjournalistenwatch.com

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PP
paja paja
5. listopadu 2018
Jsou to debilové, to nemá smysl komentovat.
50
LU
Leoš Ungr
5. listopadu 2018
Sádo volů
40
Ares Mlok
5. listopadu 2018

Jsem žil v bludu, že prasata potřebují žrát. Některé studie tvrdí, že žrádlo pro prasata  a sračky prasat likvidují ekosystém. Evidentně ne. Tak sem s nima dobytci...

Vychcípou hlady, já na ně dělat nebudu.


20
Popo *
5. listopadu 2018

"Vychcípou hlady, já na ně dělat nebudu." Hmm... , ďalší to tu z tých hlboko zamýšlajúcí sa ľudko. Z reálného ich vlastneho života vypozorované jest to - Na prácu čo im ich brucha naplni im bohate stačia ženy & deti ich zároveň. Priatelu chcel by si vedieť čo to v preklade naozaj znamená? Prezradím - Existencia tvoja v ich svete na príťaž je len im... . Tak tak, i v holej realite geta ich vlastné už i po Europe pomali ale isto rastúce sú toho krásnym dôkazom ...


21
JM
John Maxwell *
6. listopadu 2018
Nechci se s nikym dohadovat wink ale co píšeš je holý nesmysl ... O tom co stát z vybraných daní zaplatí a kde nerozhoduje občan , už dávno všichni financujem finální genocidu Evropy kanoisty z Mozambiku ,nejen přes finance do neziskových agentur ,ale taky přes OSN , červený kříž a jiné rádoby humanitarní spolky s účiností 1% pač zbytek přeteče zaiteresovaným marionetám ... a pokud dojde na dovoz inžinýrů a doktorů děj se vůle boží ...
30
Ares Mlok
6. listopadu 2018

To, co píšeš Ty a Popo*, vím.

Jediný, co mě z toho zajímá je část Tvého příspěvku mezi tečkami.

O tom byl můj příspěvek.

Odmítám živit 8 cizích nenažranejch na jednoho člena rodiny. Bohatě stačí jeden Evropan...

Zbytek řeší defenestrace.


20
JM
John Maxwell *
6. listopadu 2018
Chapu , taky z toho nejsem nadšenej ,ale na druhou stranu věřím, že svině a vlastizrádci si ten pohár hořkosti nakonec vypijou do dna ...
10
EB
Eda Beda
6. listopadu 2018
Už se bojte, mějte strach, rozčilujte se n EU. Ano proto tady na ruském dezinformačním webu takovéhle pokroucené polopravdy jsou.
03
JM
John Maxwell *
6. listopadu 2018

Hehe jsi na špatné adrese béďo


20
PA
Piovarči Aragonit
6. listopadu 2018

Tak to sú hovnáá....  a svetlé zajtrajsky tejto debilokracie

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt davy migrantov

Trumpeta pošle na hranice 20 tisíc vojakov a my sme schopní si dať nalinkovať aj milióny príšelcov.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/piatok-18.html


40
PN
petr nope
6. listopadu 2018
Národe Český raduj se...V každém domě,v každém bytě,u každých dveří budeme moci míti černouška.A i ty "oje v prdeli" můžeme potom  v klidu míti......
20
JH
Jan Hink
7. listopadu 2018
To jsou kraviny. To by jejich sračky tekly v řekách místo vody.
10
PP
paja paja
5. listopadu 2018
Jsou to debilové, to nemá smysl komentovat.
+ 5

EB
Eda Beda
6. listopadu 2018
Už se bojte, mějte strach, rozčilujte se n EU. Ano proto tady na ruském dezinformačním webu takovéhle pokroucené polopravdy jsou.
- 3