Epsteinova sexuální otrokyně: Princ Andrew musí do vězení!
9. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 16898 1
Virginia Roberts Giuffreová (35) byla první obětí pedofilního kroužku kolem amerického milionáře Jeffrey Epsteina († 66). (Foto: Youtube)

 

 
 
 

Tento víkend bude Virginia Roberts Giuffreová v australském televizním programu „60 minut“. První klipy ukazují, že chce ohlásit nové, šokující podrobnosti o své zkušenosti jako sexuální otrokyně.

Britský Daily Mail zveřejnil výňatky z rozhovoru. Roberts Giuffreová vypráví, jak její utrpení začalo: „Jako dítě jsem nevěděla, do jakého světa jsem byla přivedena.“

Přišla do vily, Epstein ji několikrát provedl a pozval ji na cestu. „V té době mi bylo asi 15 nebo 16 let,“ vzpomíná.

Krátce nato ji Epstein a jeho přátelé, pedofilové, začali zneužívat jako oběť.

„Epstein a Ghislaine Maxwell mě několik následujících týdnů učili dělat to, co muži chtěli, abych udělala. To zahrnovalo sex, ale také to, jak se musím vypořádat se sexuálními hračkami. „Bylo to jako chodit do školy“.

V rozhovoru se stává konkrétním: „Nebyla součást mého těla, která by nebyla zneužita.“ Přecházela od jednoho miliardáře a politika k druhému. Pachatelé byli „elitou světa“. Jedním z nich je prý princ Andrew (59), cituje ji Daily Mail.

Roberts Giuffreová říká, že má důkazy o činech. Prince Andrewa. Ukazuje obrázek, na němž je  Andrew a ona ve vile. V rozhovoru uvedla: „Princ Andrew by měl jít do vězení!“

Britský královský princ Andrew a Buckinghamský palác doposud vehementně popírali obvinění jako „zcela špatně“ a „nepravdivé“. Fotografii popisuje jako „falešnou“.

Giuffreová také v rozhovoru prozradila, co by jí hrozilo, kdyby někdy zveřejnila podrobnosti.

„Mohl mě nechat zabít nebo unést. Věděla jsem, že by mohl udělat něco takového, kdybych ho neposlechla,“ dodává Virginia Roberts Giuffreová.

Zdroj: pz.cz

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JB
Johnson Ballinw
12. listopadu 2019

Přijďte si zahrát zábavné hry Nyní k dispozici pouze z jednoho mobilního telefonu.

สมัคร pussy888 


00