Energie nulového bodu: Mimozemská technologie, která změní vše
14. července 2019 Redakce AC24 Ze světa 149476 13
Energie nulového bodu by nám mohla pomoci překonat mezihvězdné vzdálenosti za nulový čas. Volná a neomezená energie, která existuje v kosmickém vakuu, je teď už dostupná. Nedávno publikované emaily Wikileaks údajně předsedu kampaně ukazují Hillary Clinton Johna Podestu a bývalého astronauta NASA Edgara Mithcella, jak diskutují o „volné energii“ a vyzrazení mimozemšťanů.

 
 
loading...
 

Tato zjevně MIMOZEMSKÁ technologie by teď pro nás mohla být na dosah. Jsme však pro ni připraveni?

Co je „Energie nulového baodu“?

Je to energie vakua, které podle kvantové teorie pole není definováno jako prázdný prostor, nýbrž jako nejnižší stav polí. V kosmologii je energie vakua jedním z možných vysvětlení kosmologické konstanty. S tím spojeným pojmem je nulový bod pole, což je nejnižší energetický stav nějakého pole, píše Disclose.tv.

Prvním, kdo navrhl, že energii vakua, čili éteru, by šlo zapřáhnout do užitečné práce, byl Nikola Tesla, a od té doby spousta lidí tvrdila, že zkoumá energii nulového bodu skrze ohromné množství pseudovědecké literatury, čímž toto téma dost zesměšnili.

Podívejte se k tomu na níže uvedené video.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
14. července 2019

Ludstvo vraj nie je pripravené

to sú len také sprosté rečičky že nie sme pripravení na stretnutie s cudzou inteligenciou.

Vôbec by to už nikoho neprekvapilo ani neohúrilo.

Lenže žiadna tu skutočne a evidentne prítomná nie je. Ak áno tak len utajene a skryto. Ak vôbec.

A rovnaké je to aj s ostatnými podobnými vecami, že nie sme pripravení na volnú energiu, skrátka problém nie je v tom že nie sme pripravení ale v tom že vládnuce elity tieto technológie nechcú a ak tak len pre seba preto že potrebuju zdroj príjmov kým neovládnu celý svet potrebujú aby starý systém fungoval aby fungovali ich mocné ekonomické nástroje, s ktorými manipulujú národmi a svetom.

Bez týchto nástrojov by ostali úplne bezmocní, preto nepovolia a nepripustia žiade alternatívne zdroje energie ktoré by oslobodzovali jednotlivca ako takého od dopadov ich trestajúcej ruky.

Taká jednoduchá je pravda. Ekonomické nástroje sú silnou zbraňou, pri uvolnení technológií volnej energie by tieto nástroje stratili akýkoľvek význam a silu, ktorú elity potrebujú na mocenské a ekonomické ovládnutie sveta.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post.html


30
JM
John Maxwell *
14. července 2019

Zdravím Pio

S cizí "inteligencí" se bohužel setkáváme dnes a denně , ve vládách ,v Tv , Radiu .... atd ... a co nám přednášej se mezi inteligentní interpretace ,názory ,nápady bohužel řadit nedá ,tak člověka už vážně nic nepřekvapí a vzhledem k převýchově a vymejvání mozku většinové populaci přibité k obrazovkám tv kdy jde především nemyslet jen konzumně žít ,žádnou hroznou reakci na "cizí inteligenci" čekat nelze...

Opak se čekat dá wink

Kde jaký dement by chtěl selfie na FB s mimozemšťanem aby byl in .... kdejaká "slepice" by otěhoťněla ... a podobně ... lidstvo degeneruje na základnim stupni vývoje a to je pud sebezáchovy a přežití ....


10
RR
radim rulik
14. července 2019
ale je připravené, to jen "elita" se snaží vymýt všem mozek, že na to ještě není připravené.... aby to "dokázali", klidně tím ta mentálně podřadná "elita" povraždí milióny, aby to "dokázali" ... nenech si nic namluvit jelitami :-)
10
EP
Eduard Piovarči
15. července 2019

Správa dňa:

Byli bychom již i na Marsu.“ Šéf NASA vysvětlil, proč se USA nevrátily na Měsíc

© Foto : NASA

11:19 15.07.2019

Ředitel Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku (NASA) Jim Bridenstine v rozhovoru pro CBS uvedl, proč USA pozastavily program letů k Měsíci a kdy dojde k výsadku na Marsu.

Podle něj to souvisí s politickými riziky. Má na mysli nedostatečné financování.

„Již bychom dnes byli na Měsíci, kdyby neexistovala politická rizika. Upřímně řečeno, byli bychom již i na Marsu,“ řekl.

Bridenstine oznámil, že se v devadesátých a na začátku dvou tisících let snažil NASA vrátit na Měsíc a vstoupit na rudou planetu, oba projekty však vyžadovaly příliš dlouhé přípravy a velké výdaje.

Poznamenal, že ze stejného důvodu nemusí dojít k výsadku na Marsu, který se plánuje v roce 2024.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019071510343030-byli-bychom-jiz-i-na-marsu-sef-nasa-vysvetlil-proc-se-usa-nevratily-na-mesic/

No ani nedôjde:-) Všetko sú to len silné reči že nieto peňazí. Hlavne že na vojny dali 1000 násobne viac ako na všetky kozmické lety. Neboli ani na tom Mesiaci. Vtedy to bez dôkladnejšej radiačnej ochrany ani nebolo možné.

Prachov si vždy natlačilim dosť keď bolo treba celé bilióny doláčov dnes mnajú dlh cez 20 biliárd. Len komu tie prachy dlžia?

Tak že USa čaká stagnácia aj v tejto oblasti. USA fandovia Marsovskej epopeje mudú musieť zabudnúť. ani Musk to nevytrhne

 

 

 


10
EP
Eduard Piovarči
17. července 2019

Ropě a plynu je předpovídán neslavný konec

© AFP 2019 / Chris Lefkow

21:49 16.07.2019

 

Užitečné nerostné suroviny, takové jako ropa, plyn či uhlí, které byly dlouho považovány za energeticky nejefektivnější, je stále těžší dobývat, a proto bude brzy výhodnější přejít na obnovitelné zdroje energie. Píše o tom Bloomberg.

Energetická účinnost toho či jiného zdroje je měřena v takové hodnotě jako energetická rentabilita (EROEI). To je poměr energie přijaté k energii vynaložené na její dobývání. Například u ropy je tento poměr 25:1. To znamená, že pro získání 25 barelů ropy je třeba vynaložit energii jednoho barelu. Pokud však bereme v úvahu zpracování, poměr klesne na 6:1.

Tato úroveň EROEI může být již korelována s náklady na energii získávání sluneční energie. Podle studie provedené na Univerzitě v Leedsu v letech 1995–2011 tvořila průměrná energetická ziskovost neobnovitelných zdrojů energie 23 %. Bude však klesat, protože pole se snadno dostupnou ropou vysychají a těžba zdrojů se stává obtížnější a vyžaduje více energie.

V důsledku toho zvýšení nákladů na produkci ropy vede k poklesu EROEI. Neziskovost může vést k nedostatku paliva. Dle analytiků k tomu dojde, pokud hodnota klesne pod 5:1. Odborníci vyzývají k co nejrychlejší investici do obnovitelných zdrojů energie, aby se zabránilo poklesu EROEI.

Letos v dubnu Bloomberg informoval o tom, že ropa ve strategických zásobách USA je zkažena jedovatým sirovodíkem. Oznámili to agentuře představitelé amerického ropného a plynárenského koncernu Exxon Mobil.Většina ropovodů omezuje obsah sirovodíku v ropě na úroveň 10 ppm, protože větší koncentrace vede k urychlené korozi stěn potrubí a nádrží. Avšak v daném případě už nejde o poškození zařízení, nýbrž o smrtelné nebezpečí pro lidi. Za obsahu sirovodíku 700 ppm člověk, který vdechne výpary ropy, za pět minut ztratí vědomí a v průběhu jedné hodiny zemře. V souladu se zákonem USA o svobodě informací Exxon Mobil tento problém oznámila médiím.

Exxon Mobil je v prdeli:-) čo s tým budú robiť?

Inak ropy je stále dosť a pribúdajú stále nové náleziská tak že pochybujem že sa závislosti na tomto druhu paliva tak rýchlo zbavíme iba ak by západ takto chcel vyšachovať na ropnom trhu Rusko z hry

 


00
EP
Eduard Piovarči
14. července 2019

Pozdravujem Johne

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ufo na AREA 51

Toto je celkom úsmevné amíci vraj majú mimoňské lode na AREE 51. Američania sú o tom presvedčení čítaj:

původně nevinný vtípek ze sociálních sítí se vymyká kontrole… na počátku byl prostý nápad vycházející z „městské legendy“, podle níž americké úřady ve svém tajném vojenském zařízení Area 51 v nevadské poušti ukrývají UFO… osamělé „pátrače“ ochranka doposud vždy eliminovala, nově se proto měl konat „masový běh“ na základnu, podle principu „všechny nás nezastaví“… jenže, k účasti na zářijovém „běhu“ už se hlásí na 700 tisíc lidí… fascinující… hrrr na ně, děti!... teď už jen nepošlapat všechny ty ufouny…

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ufo na AREA 51

Je to až úsmevné

700 tisíc ľudí ide bežať k Aree 51 kvôli Ufónom.

Keby tam Amíci niečo také mali nemuseli by ich Rusáci už roky voziť raketami na obežnú dráhu k ISS:-)

Súvisiaci obrázok

A takto sa to všetko v Rozweli rozbehlo. Američanom padol nejaký vehykel a zrodilo sa UFO

 


21
AZ
Antonín Zelenka
15. července 2019

Ľudstvo sa chystá vstúpiť do éry technológie, ktorú analytici nazvali „všadeprítomnou inteligenciou“

 

Umelá inteligencia už dávno nie je iba námetom na sci-fi filmy a poviedky. V dnešnej dobe sa môžeme stretnúť s „rozmýšľajúcimi“ technológiami aj v každodennom živote. Je bežné sledovať inžinierov vyvíjajúcich vlastnú AI, ktorá dokáže na základe analýzy dát predpovedať vývoj evolúcie a do určitej miery navrhovať a prichádzať s riešeniami na problémy, ktoré ešte pred pár rokmi boli výhradnou záležitosťou ľudského úsudku. Poďme sa pozrieť, čo to vlastne tá umelá inteligencia je, aký má zmysel pracovať na jej vývoji a akým spôsobom by sme sa mali pozerať na prípadné nástrahy spojené s technológiami tohto typu.

 

S implantovanou ignoranciou v pokusoch, v nepreverenej dôvere, že Zem je guľatá, pretože neexistuje Zdroj vákuovej elektromagnetickej energie nulového bodu, často tvrdia, že je to „gravitácia“, ktorá zázračne a nevysvetliteľne udržuje celú nižšiu vrstvu atmosféry v dokonalej synchronizácii so zemou až do akejsi neurčitej výšky, v ktorej sa táto stále rýchlejšie rotujúca atmosféra zmení na nerotujúcu, nepríťažlivú, „neatmosféru“ nekonečného vákua vesmíru. Takéto nezmyselné teórie, vzhľadom k pohonným systémom a izolovaným oblastiam energetiky, sú však vyvrátené dažďom, ohňostrojmi, vtákmi, hmyzom, mrakmi, dymom, lietadlami a projektilmi – všetky by sa totiž správali úplne odlišne, ak by guľatá Zem a jej atmosféra konštantne rotovali smerom na východ rýchlosťou 1000 míľ za hodinu. Na túto tému sa vzťahuje skôr kolektívna evolúcia.

 

Ak by sa s narastajúcou nadmorskou výškou postupne zvyšovala rýchlosť rotácie atmosféry, znamenalo by to, že v istej zlomovej nadmorskej výške, kde sa najrýchlejšia vrstva priťahovanej rotujúcej atmosféry stretáva s nepriťahovanou nerotujúcou neatmosférou nekonečného vesmírneho vákua, by sa zvyšujúca rýchlosť musela náhle zastaviť – je osvedčený príklad voľnej energie, ktorá nemôže byť odhalená! Tieto technológie sú uzamknuté v čiernych rozpočtoch projektov – NASA sa nikdy nezmienila, v akej nadmorskej výške sa táto nereálna scéna údajne odohráva, vieme ju však krásne filozoficky vyvrátiť a to jednoducho tým, že vákuum nemôže existovať v prepojení s nevákuom, a zároveň si zachovať všetky svoje vlastnosti, nehovoriac o katastrofálnom účinku, ktorý by mal tento prechod na „vesmírnu raketu“ – jav ukazuje nulový bod alebo vákuový stav energie, ktorá predpokladá, že dva plechy sa k sebe priťahujú kvôli nerovnováhe v oblasti kvantových fluktuácií.

 

Ako aj hranice oblasti pohybu, tak aj zmena energie vákua (energia nulového bodu) vedie k javu – nie je možné, aby rakety alebo iné typy motorov s prúdovým pohonom fungovali v údajnej neatmosfére vesmírneho vákua, pretože bez vzduchu/atmosféry nemá čo stroje poháňať – osvedčený príklad voľnej energie, ktorá nemôže byť odhalená. Namiesto toho by sa rakety a raketoplány začali nekontrolovateľne otáčať okolo svojej vlastnej osi v rôznych smeroch ako gyroskop – „vysávače“ sú všeobecne považované za prázdne priestory, ale tieto prázdne priestory obsahujú kolísanie elektromagnetických vĺn. Tak by nebolo možné letieť na Mesiac alebo akýmkoľvek iným smerom, predovšetkým ak by „gravitácia“ bola skutočná a neustále by vás priťahovala smerom k najbližšiemu najhustejšiemu telesu.

 

Klasická definícia popisuje kolektívnu evolúciu ako všadeprítomné častice pohybujúce sa rýchlosťou väčšou ako svetlo. Samotné častice nedisponujú žiadnou frekvenciou a nemožno ich nazvať ani čisto „energiou“ v pravom slova zmysle. Druhý pojem, energia nulového bodu, je prítomná v celom vesmíre, nemá žiadnu formu, je rýchlejšia než svetlo a obsahuje dokonalý potenciál všetkého. Energia nulového bodu sa dá popísať ako oceán. V tom prípade je kolektívna evolúcia kvapka v oceáne.

 

Metódy, ktorými umelá inteligencia rieši problémy a hľadá riešenia, sú preberané od zaužívaných postupov, ktorými sa riadia ľudia. Môžeme teda povedať, že umelá inteligencia tvorená ľuďmi bude z väčšej časti vždy vzorom svojho stvoriteľa.

 

O súčasnú generáciu detí sa starajú rodičia, učitelia a vychovávatelia, vzdelaní starostlivo a kvalitne, ale v odlišnom systéme. Historicky celá spoločnosť prechádza kontinuálne vývojom a zmenami, ale nástup technológií tento vývoj akceleroval nepredvídateľným spôsobom a zmeny posunul až k disrupcii. Vzťahy medzi generáciami sú náročné v každom aspekte, takže je našou povinnosťou hľadať, či nám môže umelá inteligencia pomôcť aj vo výchove a vzdelávaní.

 

Vzdelávací systém obsahuje kvantum informácií a zároveň ich aj generuje. Dáta majú kvantitatívnu výpovednú hodnotu a pomáhajú predikovať vývoj, alebo v spojitosti s inými rezortnými dátami hodnotiť situáciu a identifikovať úlohy. Stále však nevyužívame kvalitatívny potenciál a uplatnenie prvkov umelej inteligencie – vydolovať zo štatistiky a veľkých dát potenciál jednotlivých osobností. Aj keď to ešte znie ako sci-fi, mali by sme vedieť definovať, čo dieťa baví, pre čo má predpoklady a talent. Netrápiť dieťa memorovaním a naopak, posilniť v ňom dispozície a schopnosti.

 

Virtuálna realita je však stále viacej využívaná v modernom odbornom vzdelávaní, keď sa študenti učia pracovať s novými technológiami, alebo zamestnanci sa preškoľujú. Predstavte si leteckých mechanikov. Myslíte, že si každá odborná škola môže dovoliť taký študijný „Zdroj vákuovej elektromagnetickej energie nulového bodu“ do dielne?

 

Analytici zo spoločnosti Deloitte v správe uviedli: „Inteligentné stroje môžu prispieť k rozširovaniu existujúcich trhov, ale tiež ohroziť existujúce subjekty a zmeniť prerozdelenie ziskov v priemysle. Dopady tejto technológie môžu byť v konečnom dôsledku veľmi významné.“

 

Tento a podobné projekty majú povzbudiť ďalších inovátorov, aby si kládli nové a nové otázky a nebáli sa kreatívne aplikovať kolektívn u evolúci u na cestu späť z virtuálnej reality k hodnoverným skutočnostiam.


00
EP
Eduard Piovarči
15. července 2019
Umelá inteligencia môže byť pre ľudstvo problémom. Hodne záleží od toho aký stupeň autonómie a právomoci budú takéto umelé inteligencie a stroje mať. Stačí aby umelú inteligenciu niekto zneužil pre svoje osobné ciele a je tu problém
00
--
- -
15. července 2019
Vakuoví inženýři, jdou s dobou těch co jsem sáčkují, lidské zdroje.
10
EP
Eduard Piovarči
19. července 2019

 

Planeta Mars

Vědci prozradili, jak může červené víno pomoci doletět na Mars

CC0 / Pixabay/Aynur_zakirov

Svět

08:28 19.07.2019

 

Vědci z Harvardské univerzity zjistili, že resveratrol, který je obsažen v červeném víně, chrání svaly savců při nízké gravitaci. Může tak pomoci astronautům vyhnout se svalové atrofii při letu na Mars. Informuje o tom časopis Frontiers in Physiology.

„Pokud člověk žije jen tři týdny v kosmu, objem svalů v nohou se sníží asi o třetinu,“ poznamenává odbornice na medicínu Marie Mortreuxová.

Podle jejích slov, správná dieta umožní se tomu vyhnout.

Ještě před šestnácti lety vědci dokázali, že díky resveratrolu, který se také nachází v kůře hroznů, se životnost ovocných mušek a obyčejných kvasinek výrazně prodlužuje. Dochází k tomu i díky aktivaci genů odpovědných za reakci na buněčný stres.

Nicméně diskuse o účinnosti této látky pokračují. Jako argument „proti“ se vyslovuje názor, že u milovníků vína a hroznů nebyl evidován podobný účinek.

Dříve NASA nevyloučila, že let na Mars by se mohl uskutečnit v roce 2033.

 

Akosi neverím že USA pôjdu k Marsu s ľudskou posádkou v roku 2033. Nič v tejto oblasti neurobili celých 50 rokov po údajnom pristáti na Mesiaci.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/05/pondelok-10.html


00
AZ
Antonín Zelenka
20. července 2019

Potřebujeme vidět svět z širší perspektivy a přehodnotit naše chování v globálním smyslu

 

Intuice znamená vhled nebo náhled a v současném užití obvykle označuje náhlé poznání, chápání či odhad nebo rozhodnutí, které není zprostředkováno vědomým uvažováním a ačkoli bývá provázeno pocitem jasnosti a jistoty, není podloženo zřetelnými důvody. Jedno z českých synonym pro intuici je pojem tušení.

 

Intuice je často pociťována jako hravé dítě, které se nás snaží silným vnitřním nutkáním odvést od těžké práce do světa radosti a her. V tomto světě můžeme překvapivě nalézt všechny odpovědi, jejichž hledání nám jinak zabere celé měsíce práce. Intuice dokáže bleskově dávat dohromady myšlenky.

 

Nejčastěji se překládá jako vhled, případně jako intuitivní poznání. Jedná se o intenzivní sledování jevů přístupných lidskému vnímání, jejich vyvstávání, existenci a zánik.

 

Běžně v našem životě reagujeme na podněty a pocity pod vlivem naučených vzorců chování, které ve skutečnosti nejsou v dané situaci žádoucí či již pozbyly důležitosti vlivem všeobecného rozvoje. Dříve byly naše reflexy a okamžité bezmyšlenkovité reakce na podněty důležité pro přežití, avšak v dnešní době, kdy žijeme v relativním komfortu a bezpečí, není nám již třeba takových zbrklých reakcí.

 

Zmíněné reagování na skutečnosti nám přináší častěji utrpení než užitek, neboť reagujeme buď odporem (nechceme, aby něco nastalo), anebo lpěním (po něčem toužíme), a když se pak realita odchýlí od našich představ, trpíme.

 

Technika vhled u umožňuje kultivovat naše prožívání na úrovni myšlení, pocitů i tělesných počitků , a to podobným tréninkem jako je trénink fyzický. Záměrně a vědomě se učíme rozpoznávat naše prožitky, a nereagovat na ně touhou, ani odporem, pouze je pozorovat. Takový vytrvalý trénink dá postupem času našemu myšlení malý prostor, malý časový úsek mezi pocitem a reakcí na něj. Tento mizivý okamžik může být využit pro racionální posouzení situace, jak bude vhodnější reagovat, a zda vůbec má cenu nějak reagovat. V tomto vzácném okamžiku vidíme věci takové, jaké skutečně jsou, ne takové, jakými je uděláme; získáváme možnost volby a tím se stáváme svobodnějšími.

 

Takové teorie jsou samozřejmě k nastudování v mnoha různých formách od různých autorů. My je můžeme studovat, můžeme je pochopit, můžeme s nimi souhlasit, avšak to nemůže stačit k našemu plnému osvobození se.

 

Pokud chceme opravdu porozumět sobě a světu kolem nás, do hry musí přijít intuice.pdf

https://drive.google.com/open?id=1Q9_LYLyd-QOSsbfz_UX71DoWMhrNemgm

 

Nejvyšší stupeň poznání přichází s vlastní zkušeností, takzvaně „na vlastní kůži“. Vhled nehledá poznání vně nás, ale uvnitř, snaží se pochopit svět, vesmír, Boha (lhostejno, jaký název tomu přiřadíme) skrze naše vlastní tělo.

 

Postupem času se vnímání člověka zjemňuje a zjemňuje a nakonec se zjemní natolik, že je člověk schopen veškerý svůj pocit rozložit na tisíce či miliony malých částic. Tím se naše vnímání propracovává až na buněčnou úroveň, kdy na vlastní kůži pocítí to, co Mistr tvrdil již před tisíci lety a co se moderní vědci snaží dokázat skrze moderní vědu, a sice že subatomární částice vznikají a zanikají několik milionkrát za sekundu, což opět potvrzuje pomíjivost všeho na světě. Dále se vnímání člověka zjemní natolik, že je schopno proniknout až za hmotu, za pevný svět...


00
EP
Eduard Piovarči
14. července 2019

Ludstvo vraj nie je pripravené

to sú len také sprosté rečičky že nie sme pripravení na stretnutie s cudzou inteligenciou.

Vôbec by to už nikoho neprekvapilo ani neohúrilo.

Lenže žiadna tu skutočne a evidentne prítomná nie je. Ak áno tak len utajene a skryto. Ak vôbec.

A rovnaké je to aj s ostatnými podobnými vecami, že nie sme pripravení na volnú energiu, skrátka problém nie je v tom že nie sme pripravení ale v tom že vládnuce elity tieto technológie nechcú a ak tak len pre seba preto že potrebuju zdroj príjmov kým neovládnu celý svet potrebujú aby starý systém fungoval aby fungovali ich mocné ekonomické nástroje, s ktorými manipulujú národmi a svetom.

Bez týchto nástrojov by ostali úplne bezmocní, preto nepovolia a nepripustia žiade alternatívne zdroje energie ktoré by oslobodzovali jednotlivca ako takého od dopadov ich trestajúcej ruky.

Taká jednoduchá je pravda. Ekonomické nástroje sú silnou zbraňou, pri uvolnení technológií volnej energie by tieto nástroje stratili akýkoľvek význam a silu, ktorú elity potrebujú na mocenské a ekonomické ovládnutie sveta.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post.html

+ 3

EP
Eduard Piovarči
14. července 2019

Pozdravujem Johne

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ufo na AREA 51

Toto je celkom úsmevné amíci vraj majú mimoňské lode na AREE 51. Američania sú o tom presvedčení čítaj:

původně nevinný vtípek ze sociálních sítí se vymyká kontrole… na počátku byl prostý nápad vycházející z „městské legendy“, podle níž americké úřady ve svém tajném vojenském zařízení Area 51 v nevadské poušti ukrývají UFO… osamělé „pátrače“ ochranka doposud vždy eliminovala, nově se proto měl konat „masový běh“ na základnu, podle principu „všechny nás nezastaví“… jenže, k účasti na zářijovém „běhu“ už se hlásí na 700 tisíc lidí… fascinující… hrrr na ně, děti!... teď už jen nepošlapat všechny ty ufouny…

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ufo na AREA 51

Je to až úsmevné

700 tisíc ľudí ide bežať k Aree 51 kvôli Ufónom.

Keby tam Amíci niečo také mali nemuseli by ich Rusáci už roky voziť raketami na obežnú dráhu k ISS:-)

Súvisiaci obrázok

A takto sa to všetko v Rozweli rozbehlo. Američanom padol nejaký vehykel a zrodilo sa UFO

 

- 1