Dva testy na covid v jeden den a opačný výsledek! V ČR: “POZITIVNÍ”. V Německu: “NEGATIVNÍ”. Jak je to možné?
28. října 2020 Redakce AC24 Z domova vyber redakce 315189 2
Že je Česká republika nejhorší na světě v infikovaných občanech v přepočtu na něco? Zapomeňte. Muž od Karlových Varů si zašel do místní laboratoře. Výsledek: POZITIVNÍ. Ten samý den si nechal udělat testy v Německu. Výsledek: NEGATIVNÍ. Jak je to možné? (Foto: Facebook)

 

 
 
 
 

 

Buď jsme se stali svědky zázraku, nebo tady něco smrdí. Klinická laboratoř Sang Lab v Karlových Varech podrobí občana PCR testu a 24. 10. vydá výsledek: POZITIVNÍ. Ve stejný den občan přejede hranice do Německa.

Jak na sociálních sítích píše autor Tomáš Podrazil: “Na hranicích žádné kontroly nejsou ale za hranicí se můžete nechat otestovat, mají to označeno dokonce přímo na dálnici A3 první pumpa u Passau.”

V Německu navštíví laboratoř Eurofins ve městě Tirschenreuth, které je od Karlových Varů asi 50 km. Tam ho také podrobí občana PCR testu. Výsledek: NEGATIVNÍ.

“To samé odehrálo v Krnově. Testy v Krnově (musel z práce) vyšel POZITIVNÍ. Nic mu není, tak mu to nedalo a jel na test do Bruntálu. Byl NEGATIVNÍ. Tak zašel za obvodním, ten tam zavolal a v Krnově mu řekli že to vyhodnocuje robot a asi se spletl,” píše na Facebooku Michal Gaydicza.

Hřebíček na hlavičku zřejmě udeřil na FB Vladimír Kadlec: “V Německu asi nehoní statistiky a tudíž nepodrobí vzorek tolika cyklům kultivace. U nás je potřeba čísla nahánět.”

PCR testování je jen pomocná metoda, vykazuje pozitivitu běžně týdny i měsíce. Jde o klinicky falešně pozitivní výsledky. Vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné,” vysvětluje viroložka MUDr. Zelená.

Zdroj: arfa.cz

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
28. října 2020

JE to jednoznačné ide o umelo navyšované počty pozitívne testovaných. Zariadili to tými testovacími sadami ktorými nám môžu dostať hlboko do nosohltanu bohvie čo

https://aragonit11.blogspot.com/2020/10/unikol-covid-plan-o-tom-co-pre-nas.html


10
LF
Larry Fistingfield
28. října 2020

Boris Johnson prokázal mnohokrát, že je součástí NWO elit, nyní propaguje zcela neslýchanou akci OPERATION MOONSHOT , kdy má být za jeden den TESTOVÁNO 10 000 000 OBČANŮ VELKÉ BRITÁNIE, vědci jsou v drtivé většině proti, jedni říkají, že až 28 000 000 Britů bude muset zůstat v izolaci zbytečně, chybovost testů dosáhne až 41%, někteří říkají že to bude 10 000 denně.

OPERATION MOONSHOT MÁ DENNĚ OTESTOVAT 10 000 000 BRITŮ, BUDE STÁT NHS 100 000 000 000 LIBER ŠTERLINKŮ, MÁ SE PROVÁDĚT TÝDNĚ, SLYŠÍTE DOBŘE, CELÁ BRITÁNIE MÁ BÝT JEDNOU ZA TÝDEN TESTOVÁNA !!!

https://www.telegraph.co.uk/news/2020/09/10/moonshot-testing-plan-could-send-28-million-needless-self-isolation/

https://www.telegraph.co.uk/news/2020/10/28/10000-people-day-could-receive-false-positives-operation-moonshot/

MY V UK TRUMFNEM SLOVÁKY DESETKRÁT !!!

Vlivní imámové, muftí a jiní představitelé islámského duchovenstva jednoznačně nedoporučují svým souvěrcům účast na cituji "SATANSKÉM PROGRAMU NEVĚŘÍCÍCH" za účelem vyhlazení a vyzývají k odporu. Očekávají se nepokoje ve městech s velkým počtem Muslimů i ozbrojené střety a protesty velké intenzity v Birminghamu.


10