Důkaz je venku: Nevládní organizace učí migranty, jak obelstít „pos*ané blbce“ pohraničníky EU
13. listopadu 2018 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 41452 2
Skupina, která pomohla více než 15 000 migrantů dostat se do Evropy, byla přistižena, jak na videu přiznává, že systematicky trénovala žadatele o azyl, aby zneužívali rozhovory s úředníky a fingovali trauma či pronásledování.

Ariel Ricker, výkonná ředitelka společnosti Advocates Abroad, což je velká nevládní organizace, která poskytuje právní pomoc migrantům, byla přistižena, jak otevřeně diskutuje o tom, jak učí migranty lhát na hranicích příslušníkům bezpečnosti. Video bylo publikováno kanadskou pravicovou aktivistkou a autorkou Lauren Southernovou. Stane se částí jejího nového dokumentu Bordless (Bez hranic), který se bude zaměřovat na evropskou migrační krizi.

Na své stránce Advocaes Abroad tvrdí, že pomohli více než 15 000 migrantům překročit řeckou hranici. Jedná se o velkou organizaci, která přijímá dobrovolníky z předních univerzit.

Video ukazuje, jak Rickerová popisuje, jak organizace trénuje migranty, kteří usilují o azyl v Evropě. Učí je lhát a hrát při jednání s důstojníky bezpečnostních složek.

„Říkám jim, že je to herectví, všechno je to herectví… aby se dostali skrz, tak musí hrát svoji roli jako v divadle."

Příslušníky EASO (European Asylum Support Office), kteří zkoumají pozadí migrantů, označuje za „pos*ané blbce" (fucking stupid) a popisuje způsob, jaký organizace vytvořila, aby je obelstila při rozhovorech.

​Jedním ze způsobů je přetvařování, že jsou pronásledovaní křesťané. Dávají migrantům instrukce, jak se při jednání s příslušníky služeb modlit, jelikož pokud to dělají, tak to vytváří dojem „upřímnosti".

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PA
Piovarči Aragonit
14. listopadu 2018

Už je X dôkazov ako je to všetko mazane organizované tou božskou rukou pravice zo západu. Tak že migráciu treba potláčať a odmietať na všetkých možných úrovniach. Nnenchajme si zem obsadiť príšelcami ktorí prichádzajú aby nám vzali kultúru a spôsobovali chaos a zločinnosť v našich mestách.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Utečenecká kríza

Utečeneckú vlnu treba zastaviť už na brehoch Afriky

https://aragonit11.blogspot.com/2018/05/flajsova-priepast-zosuv-v-lome.html


20
--
- -
14. listopadu 2018
Usociálpaté, geometrickou řadou. Neměli by usvěčení neziskovkáři vracet dvojnásobek požitků ve mzdě? Na škody a veřejně prospěšné práce imrvére.
30
--
- -
14. listopadu 2018
Usociálpaté, geometrickou řadou. Neměli by usvěčení neziskovkáři vracet dvojnásobek požitků ve mzdě? Na škody a veřejně prospěšné práce imrvére.
+ 3