Dron útočící na Madura explodoval přímo ve vzduchu, vše zaznamenala kamera
6. srpna 2018 Redakce AC24 Ze světa 5814 4
Na sociálních sítích se objevilo video, které údajně ukazuje explozi dronu, jenž měl útočit na venezuelského prezidenta Nicolase Madura.

Video bylo publikováno Cesarem Guardiolou, který sám o sobě hovoří jako o bezpečnostním poradci a bývalém vojákovi. Není jasné, zdali video točil sám.

V souvislosti s pokusem o vraždu Madura bylo, podle informací venezuelského ministra komunikací a informací Jorge Rodrigueze, zadrženo šest lidí. K události došlo v neděli během vojenské přehlídky.

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

MI
Monika Ikema
7. srpna 2018
Nedá se věřit že vtom neměla prstičky Britanie nebo i slavná USA ! Nedávno se dal prezident slyšet že odmítá platbu a používáni dolaru na víc ležel již dlouho v USA žaludku ! Takovou drzost nejde pouze přejít ! 
30
VV
vojta vojta
7. srpna 2018
Je to nesmysl, ČT přeci jasně věděla od hasičů a  metařů ( komu taky jinýmu volat do Venezuely ), že v nějakým bytě bouchnul plyn, i ukazovala nějaký kouřící ohořelý okno a naše televize by nám přece nelhala.
30
Pepa2 . Zdepa2
7. srpna 2018

Naše veřejnoprávní ČT nelže! Jen nám musí ty informace drobánko upravit či přefiltrovat tak, abychom pochopili, jak se věci mají správně. No a něco nám prostě musí zamlčet, abychom neměli zmatek v hlavě. Zejména to musí vysvětlovat nám, co nevolíme podle jejich správných návodů a doporučení!

Například?

To byla přímo drzost, že jsme nezvolili derviše Drahoše, přestože se umí dlouho točit dokolečka a umí i stahovat králíky.

Ta informace o atentátu na Maduru se musela tak nějak obejít, zvlášť, když ten atentát nevyšel. Kdyby býval vyšel, tak by to hodili samozřejmě na Putina a Rusko! Jako vždy! A hned by se k tomu sešla ta jejich partičká "expertů"! A blili by a blili.

 


30
Jarin G.
7. srpna 2018

Výsledek obrázku pro pravdivé zprávy čas

Související obrázek


20