Dramatický nárůst nově nakažených koronavirem, hlásí Čína
13. února 2020 Redakce AC24 Ze světa 14894 2
Počet infikovaných koronavirem v čínské provincii Chu-pej, která je epicentrem nákazy, velmi prudce narostl. Uvádí se, že nakažených přibylo 15 tisíc. (Foto: Pixabay)

 

 
 
 
 

Úřady čínské provincie Chu-pej po tomto prudkém skoku vysvětlily, že zvolily změnu diagnostiky tohoto onemocnění.

Místní zdravotnická komise vysvětlila, že diagnóza nově nakažených pacientů byla stanovena podle nové klasifikace.

Podle serveru Novinky.cz, který se odvolává na agenturu DPA, se do statistik nedostal velký počet pacientů, který měl podle CT sice příznaky nemoci, ale speciální test přímo zaměřený na koronavirus u nich proveden nebyl.

Uvádí se, že se hovoří o 14 840 osobách, které se nakazily koronavirem.

Na základě „starého“ postupu by počet nakažených činil 1508 osob, nicméně na základě nové diagnostiky k nim bylo přípočítáno dalších 13 332 případů. Co se týče úmrtí, pak z 242 nových smrtí bylo pomocí nových klinických metod určeno 135.

 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
13. února 2020

Zrejme je pravdou to že štatiskiky boli kvôli tomu aby nenastala väčšia panika upravené

https://aragonit11.blogspot.com/2020/02/koronavirus-operacia-syrskej-armady-v.html

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/a-jar-zautocila.html


00
EP
Eduard Piovarči
14. února 2020

Ukázalo sa že teda nie, ale nárast nakazených má stúpajúci trend cez 4 tisíc za deň je naozaj moc.  Nárast ľudí v kritickom stave denne cez 2 tisíc je tiež moc. Ako to v Číne skončí, kde sa tie čísla zastavia?

Už zajtra pozajtra bude mať čína cez 70 tisíc nakazených a zatiaľ nie je predpoklad že to bude klesať a tých 100 tisíc nakazených sa môže stať rýchlo realitou. A mŕtvych môžu byť tisíce ak sa čoskoro neobjaví proti vírusu vakcína

Americký ministr: Koronavir, to je živá voda  pro náš obchod!

DOKTOR SMRŤ Z USA

Trumpův ministr obchodu Wilbur Ross prohlásil, že americká ekonomika by mohla mít prospěch z ohniska viru v Číně, protože společnosti „přehodnocují své dodavatelské řetězce“, aby vyloučily riziko ohniska viru. (Foto: Wikimedia)

Stará moudrost se znovu naplní: „Utrpení jednoho člověka je radostí druhého člověka“. Kdo by si mohl myslet, že virus propukne právě v Číně, když Trump vede obchodní válku proti Číně? Píše von Freeman na svém blogu Schall und Rauch a pokračuje v úvaze. „Za prvé, srdce každého Američana musí bojovat o oběti koronavirusu. Nechci mluvit o obchodním vítězství díky velmi nešťastné, škodlivé nemoci. Faktem však je, že obchodní společnosti musí při posuzování dodavatelského řetězce zvážit ještě tuto  věc. A provést revizi dodavatelského řetězce," říká ministr. Vzkaz Číně: - Měli jste SARS, měli jste tam virus afrického moru prasat, teď tady máte další rizikový faktor, to lidé musí zvážit. Myslím, že to pomůže zrychlit návrat pracovních míst do Severní Ameriky, některé do USA a některé do Mexika. Navíc americký ministr Mike Pompeo právě označil Čínu největším nepřítelem Spojených států. Ve čtvrtek na londýnské konferenci s britským ministrem zahraničí Dominicem Raabem řekl Pompeo, že „i když musíme být stále mimořádně ostražití ohledně teroristických výzev ... po celém světě ... Čínská komunistická strana je centrální hrozba naší doby “. Samozřejmě je to jen náhoda, ale nebylo by šikovným ďábelským plánem dostat do Číny virus, který by ochromil celou zemi a poškodil exportní ekonomiku? Vypadá to, že celý svět bojkotuje Čínu a Amerika z toho těží. Musí to být virus, který již nezpůsobuje příznaky chřipky, ale způsobuje tolik paniky, aby to vyděsilo co nejvíce lidí. Politici vždy dosáhli svých cílů strachem.

strach ze Sovětského svazu a rudých hord

strach z radikálních islámských teroristů

strach ze Saddámových zbraní hromadného ničení

strach z Rusů, Číňanů a Íránců

strach ze zániku lesů a ozonové díry

strach z globálního oteplování

strach z virů

Virus se může kdykoli dotknout vašich dveří a ovlivnit vás. Nebo je v metru někdo, kdo kašle, možná je nositelem viru a infikuje mě. Objevilo se video, které ukazuje, jak cestující v pařížském metru reagují, když poblíž sedí čínská žena: Panika, panika, panika! A od nynějška už nebudu kupovat produkty „Made in China“, protože se na nich mohou viry držet a čínská ekonomika klesá. Cíle bylo dosaženo! Ale možná je koronavirus „nepředvídatelná událost“, která v roce 2020 uvrhne globální ekonomiku do propasti. Pak bude chaos a ztratíte práci. Kdo je na vině? Všichni, kteří vyvolávají strach! Končí komentář von Freeman. Zdroj: pz.czalles-schallundrauch.com

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/a-jar-zautocila.html


00