Dr. Cowan přináší varování - Historie se opakuje! 5G & koronavirus. Viry nejsou příčinou nemocí
13. května 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 58539 8
Jak souvisí 5G s koronavirem? Musíme se vrátit do minulosti, abychom pochopili souvislosti. Dr. Thomas Cowan tvrdí, že historie se s dnešní epidemií opakuje. V posledních 100 letech došlo k velké elektrifikaci Země. Používáme rádiové vlny, WiFi a různé další vlny, které mají vliv na zdraví. Ale jak moc velký vliv a jak souvisí s dnešní epidemií? O tom mluvít doktor ve videu. (Foto: Youtube)

 

 
 
 

Dr. Thomas Cowan: Mám 10 minut. Nevěděl jsem, jestli se k tomu dostanu. Nemohu si pomoct… musím říct něco o této situaci kolem koronaviru. – Chcete o tom slyšet? – Ano. Pokud znáte Steinera, máte odpovědi na test, ale pak musíte přijít na detaily. V roce 1918 po pandemii španělské chřipky se zeptali Steinera: Co to zapříčinilo? A on řekl: Viry jsou jednoduše výměšky toxické buňky. Viry jsou kousky DNA nebo RNA s pár bílkovinami, vystupují z buňky, a k tomu dochází, když je buňka otrávená.

Viry nejsou příčinou ničeho. Rád bych, abyste si nejprve představili, že jste slavný doktor delfínů. Delfíny jste v severním polárním kruhu studovali už stovky let, nebo alespoň dlouhou dobu. Delfíni byli doposud v pořádku. Pak vám zavolají: Frede, spousta delfínů v polárním kruhu umírá. Můžeš to přijet vyšetřit? A musíte si položit jednu otázku. Kolik z vás by řeklo: Chci prozkoumat delfína, abych zjistil jeho genetické složení? Nikdo, protože to je hloupé. Kolik z vás by řeklo: Chci zjistit, jestli tento a tento delfín mají virus, protože může být nakažlivý, a proto ostatní delfíni jsou nemocní. Ten muž.

Kolik z vás by řeklo… omluvte moji francouzštinu…. Dal někdo do té vody nějaké sračky? Jako případ tankeru Exxon Valdez… Někdo? Všichni. Protože to se stalo. Buňky delfínu se otráví, snaží se samy pročistit tím, že začnou vyměšovat látky, kterým říkáme viry. Současná teorie virů mluví o exozomech… Šéf Národního zdravotnického institutu (NIH) nedávno měl proslov o komplexitě virů. Zjistíte, že tohle je naprosto v souladu se současným chápáním virů. Při dospívání jsem zažil dramatickou událost u našeho domu, která s tím souvisí. Byly tam mokřady, plné žáb, které mě nenechaly v noci spát.

Tak jsem okna omotal páskou… na jaře dělaly velký rámus. V průběhu času všechny žáby zmizely. Kolik z vás si myslí, že žáby měly genetickou chorobu? Kolik z vás si myslí, že žáby měly virus? Kolik z vás si myslí, že někdo do vody dal pesticid DDT? Přesně k tomu došlo. Nemoci jsou otravy. Je to jeden z důvodů, proč vakcíny… to na chvíli přeskočím. Co se tedy stalo v roce 1918? Během každé pandemie v posledních 150 letech došlo ke kvantovému skoku v elektrifikaci Země. Na konci podzimu 1917 došlo ke globálnímu zavedení rádiových vln. Kdykoliv jakékoliv biologické systémy vystavíte novému elekromagnetickému poli, otrávíte je, některé zabijete a zbytek se dostane do takového útlumu, takže kupodivu žijí o něco déle a s více nemocemi.

Pak začala 2. světová válka s další pandemií, kdy se po celé Zemi zavedly radary. Celou Zemi pokryli radarovými poli. To bylo poprvé, co jim lidé byli vystaveni. V roce 1968 došlo k hongkongské chřipce, což bylo poprvé… Země má ochrannou vrstvu ve Van Allenových pásech, která v podstatě integruje kosmická pole ze slunce, Měsíce, Jupiteru, apod. a rozesílá je mezi živé bytosti na Zemi.

A my do Van Allenova pásu jsme umístili satelity, co vyzařují radioaktivní frekvence, a poté během šesti měsíců jsme měli novou virovou pandemii. Proč virovou? Protože lidé jsou otráveni, vyměšují toxiny, které vypadají jako viry. Lidé si myslí, že jde o chřipkovou epidemii… V roce 1918 se zdravotnický ústav v Bostonu rozhodl vyšetřovat nakažlivost chřipky, tak, věřte tomu nebo ne, stovkám lidem s chřipkou vysáli sopel z nosu, a vpíchli ho do zdravých lidí, kteří chřipku neměli, a ani jednou se jim nepodařilo udělat zdravého člověka nemocným. Zkoušeli to opakovaně. Nakažlivost se jim nepodařilo prokázat.

Dokonce to zkoušeli s koňmi, kteří údajně dostali španělskou chřipku. Dali koni přes hlavu pytel, do kterého kýchnul, a pak ten pytel dali druhému koni. Ani jeden kůň neonemocněl. O tom si můžete přečíst v knize „Invisible Rainbow” od Arthura Firstenberga, ve které popisuje veškeré kroky v elektrifikaci Země a jak během šesti měsíců došlo k nové globální chřipkové pandemii. Když slyšíte normální vysvětlení… jak se ta chřipka během dvou týdnů dostala z USA do Jižní Afriky, jak to, že všichni na světě dostali symptomy ve stejnou dobu, navzdory tomu, že dopravním prostředkem byly tehdy koně a lodě?
Není pro to vysvětlení… jen řekli, že neví, jak se to stalo. Ale když se nad tím zamyslíte… tyto rádiové vlny a ostatní frekvence, které někteří z vás máte v kapse a na ruce… můžete poslat signál do Japonska, který tam dorazí okamžitě. Pokud nevěříte, že existuje elektromagnetické pole, které globálně komunikuje v rámci sekund, tak jen nedáváte pozor. Zakončím tím, že poukážu na to, že v posledních šesti měsících došlo k dramatickému a kvantovému skoku v elektrifikaci Země.

Určitě víte, o co se jedná. Říká se tomu 5G.

Kolem Země je teď 20 tisíc satelitů vydávající záření, tak jako ta věc ve vaší kapse a na vaší ruce, co vydává záření, kterou neustále používáte. To se se zdravím neslučuje. Omlouvám se, že to říkám, neslučuje se to se zdravím. To je přístroj, který ničí strukturu vody. Pokud chcete říct: „No jo, ale nejsme elektrické bytosti, jsme jen fyzická hmota,” tak se neobtěžujte jakýmkoliv testem EKG nebo EEG nebo testem nervové vodivosti. Jsme elektrické bytosti a chemikálie jsou jen vedlejším produktem elektrických impulzů. Chcete si tipnout, jaké bylo první město na světě plně pokryté 5G technologií?

Publikum: Wuhan.

Dr. Thomas Cowan: Přesně tak. Když se nad tím zamyslíte… Jsme v existenční krizi, jakou lidstvo doposud nezažilo. Nechci teď znít jako prorok ze Starého zákona, ale tohle je něco nebývalého.

Dávají sto tisíc satelitů do… samotné pokrývky Země. Mimochodem, jak jsem chtěl zmínit, souvisí to i s otázkou vakcín. Asi před rokem za mnou přišel pacient, naprosto zdravý, a pak si zlomil paži… pracuje jako elektrikář, instaluje systémy WiFi pro velmi bohaté lidi. Elektrikáři mají velmi vysokou úmrtnost. Ale on byl v pořádku… pak si zlomil paži, do které mu dali kovovou desku. O tři měsíce později nemohl vstát z postele. Začal trpět na srdeční problémy… naprostý kolaps.

Náchylnost souvisí s tím, jak moc kovů máte v těle, a také s kvalitou vody ve vašich buňkách. Pokud do lidí začnete píchat hliník, stanou se receptory pro vstřebávání zvýšených elektromagnetických polí a to je dokonalá smršť pro úpadek druhu, což je něco, co nyní zažíváme. Zakončím to citátem od Rudolfa Steinera z doby kolem roku 1917. Tehdy byla jiná doba. „V dobách, kdy nebyly žádné elektrické proudy, kdy vzduch nebyl plný elektrických vlivů…” Mluvíme o roku 1917. „… bylo snazší být člověkem. Z toho důvodu, abychom dnes vůbec byli lidmi, je nezbytné vynaložit mnohem silnější duchovní kapacitu, než co bylo nezbytné před stoletím.” S tím to zakončím. Dělejte cokoliv, co vám zvýší vaši duchovní kapacitu, protože je velmi těžké být v této době lidskou bytostí. Děkuji.

Zdroj: otevrisvoumysl.cz

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
14. května 2020

Naozaj závažná informácia  nakolko vieme že nás chemetrailsujú ž 12 rokov a práškujú nás  nanočasticami hliníka a inými svinstvami a ťažkými kovmi čím sa naše telá stávajú vodivejšími. Tak že niečo na tom bude. Ale čo môžeme v tejto ťažkej situácii urobiť?

Na obežnej dráhe majú už 20 tisíc žiaričov a majú nás teda už pekne v hrsti aj vďaka Muskovi, ktorý zdá sa v tom celosvetovom NWO svinstve idú tiež

https://aragonit11.blogspot.com/2020/05/trump-otevre-ekonomiku-i-kdyz-na-virus.html


00
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
14. května 2020

5G je rozdelené na 3 rýchlostné pásma.

Nízkorýchlostné pásmo s frekvenciami okolo 1 GHz i menej (napríklad u nás to bude 700MHz), s tým si nemusíme robiť starosti, alebo teda, nie je to o nič nebezpečnejšie ako dnešné 4G siete. Záleží samozrejme na výkonoch, ale tie nebudú vyššie ako u 4G. Nízka rýchlosť ale veľký dosah.

Strednorýchlostné pásma s frekvenciami od 2 do 6 GHz, frekvenciou teda porovnateľné so 4G a mierne prevyšujúce 4G. Tu je trocha znepokojivá technológia MIMO, ktorá dokáže pomocou mnohých malých antén (pracujúcich ako fázové pole) formovať elm. pole do úzkeho lúča ktorý zamieri priamo na dané zariadenie s ktorým práve komunikuje - je to kvôli zefektívneniu využitia vyžiareného výkonu a zväčšeniu efektívnej komunikačnej vzdialenosti. Ak tento lúč bude prechádzať vašim telom - hlavne dlhodobejšie - môže spôsobiť problém.

No a kontroverzné sú najmä pripravované vysokorýchlostné pásma s frekvenciami od 27GHz až do 300GHz, čiže milimetrové vlny.

Čím vyššia frekvencia, tým väčšia rýchlosť prenosu dát, proste za rovnakú časovú jednotku dokáže preniesť viacej jednotiek a núl. Ale zároveň čím vyššia frekvencia, tým viac atmosféra žiarenie pohlcuje a pre milimetrové vlny je takmer nepriepustná. Jeden by si teda myslel že pred 5G satelitmi sme teda v bezpečí. Ale! Tu je nebezpečné najmä to, že kvôli rýchlemu pohlcovaniu tohoto krátkovlnného žiarenia atmosférou musia byť antény veľmi nahusto. V mestách prakticky budete neustále vnútri obrovskej mikrovlnky, áno pri malých výkonoch, tisíciny toho čo v mikrovlnke, ale neustále. A toto je kľúčové slovo. Telo sa dokáže brániť len krátkodobo. Nebezpečné sú najmä nízke výkony a veľmi nízke výkony pôsobiace dlhodobo. Ďalej nebezpečnosť milimetrových vĺn spočíva aj u ich interakcie s bunkami. Ďaleko pod kožu sa nedostane, ale dosť nato, aby vo vlásočniciach pôsobilo na vašu krv. Existujú štúdie dokazujúce rozklad hemoglobínu vďaka milimetrovým vlnám. A to je len jeden z mnohých vedľajších efektov. Takže dĺžka života ľudí v mestách sa zníži tak možno na 30-40 rokov a pôrodnosť takmer na nulu - mokrý sen globalistov.

A satelity - áno, na povrch Zeme sa dostanú iba nanowaty výkonu, ale bude to v podstate stále pôsobenie žiarenia, bez jediného miesta na povrchu Zeme kde sa pred ním môžete schovať, snáď okrem podzemia..

 


10
EP
Eduard Piovarči
16. května 2020
Tak to je pekne v riti
00
LF
Larry Fistingfield
19. května 2020

Menší okénko z fyziky, energie záření je E = hfn, h je Planckova konstanta, f je frekvence, n je množství částic.

Množství částic n je celkovým nábojem krát množství elektronů na 1 Culomb, náboj se vypočítá z proudu v síti I= 6 Ampér lomeno frekvence proudu 50 Herz, jelikož Herz je převrácená hodnota času v sekundách, Q = I*t (delta t),

Q = I/f,       E = (I/f)*6,239938e18*F*t*h 

F frekvence 5G záření, t čas působení 5G záření v sekundách,  F je taky c/lamda  ......

c rychlost světla.... .......lamda je vlnová délka 5G záření

Kolik Sievrtů obdží 5 kg dítě na kilogram své váhy od vysílače 5G záření 30GHz za hodinu?

(6/50)*6,239938e18*3e10*3600*6,62607015e−34 /5 =

0,01072 Sievrtů za hodinu na 1 kg své váhy, což je 10,72 miliSievrtů za hodinu radiace EMP záření, které ionizuje vaši kůži do hloubky cca 3-5 milimetrů,

normy pro pracovníky v jaderných elektrárnách jsou

0,01 miliSievrtů za hodinu,

dávka od 5G vysílače překračuje normy v jaderných elektrárnách 10,72/0,01 = 1072 krát na 1 kg živé váhy dítěte !!!

Je třeba ještě více názorných příkladů ???

 

 


10
LF
Larry Fistingfield
19. května 2020
Jde jim nejvíc o odstranění mědi z nervových vláken a její náhradu za rtuť, titan, stroncium, přičemž barium má způsobit okamžitou zástavou srdce nedostatkem draslíku, tzv. náhlou smrt, barium aktivně odebírá draslík. Měď je vypuzena při jakémkoliv očkování rtutí ,rtuť je v jakékoliv vakcíně vždy přítomna, cesta zkázy je pak velmi snadná. Vyloučit těžké kovy je možno pomocí rakytníku, přičemž je dobré přiměřeně požívat chloridy mědi v malém (kolik, to lze najít v literatuře, určitě jde o desetiny gramu a méně) množství, tím se měď-Cu-cuprum opět dostane do nervů . Pokud už tělo nanotechnologickou a chemicko-toxickou nálož nezvládá, objeví se na těle tzv. MORGELONY. Jde o temně fialové zhustky kovových vláken pod kůží, které leckdy vystupují na povrch na nohách, krku a jiných částích těla. Když se pak podíváte na MORGELON vystupující kůží ven, ON BLIKÁ JAKO SÍŤOVÁ KARTA POČÍTAČE ORANŽOVÝM SVĚTLEM !!! DOCHÁZÍ K GIGABITOVÝM PŘENOSŮM.
10
LF
Larry Fistingfield
19. května 2020

5G Genocida: "JAK SNADNÉ JE UMLČET TY SILNÉ A DISCIPLINOVANÉ, NEBUDE TU DALŠÍCH SPASITELŮ, KTEŘÍ BY PROTI NÁM POVSTALI, RŮST NAŠÍ ŘÍŠE JE NEZASTAVITELNÝ!!!"

"POZNEJ NEPŘÁTELE SVÉ V NEBI TAK I NA ZEMI !"

Ne, nemám pro lidstvo dobré zprávy, nejméně Historie posledních 3 Atlantid- našich Atlantických civilizací vypráví příběh o ztracených nadějích, o hlouposti a zlu, které bohužel nad námi několikrát zvítězilo, byla to tatáž touha po moci, tatáž pýcha, která nám přinesla zkázu. Když před 50000 lety zachránili se někteří útěkem po poslední válce z planety Maldek (dnes pás asteroidů mezi Marsem a Jupiterem) na dnešní Mars,  tehdy krásnou zelenou planetu plnou moří, hojnosti života, zaklepali nám na "dveře" nezvaní "hosté", údajně jsou v nesnázích a potřebují pomoc. Tenkrát jsme neznali reptily z Dzeta Reticuli, naši předci dokonce nespatřovali žádnou hrozbu v celočerných očích bez bělma, ani v jejich srdcích z kamene. Přes varování některých duchovních mistrů, dostali se reptili k Nejvyšší Radě Atlantidy a začali jí pomalu, ale jistě měnit vědomí. Ačkoliv naši předchůdci věděli, jak se mají řídit Kosmickými Zákony Lásky a Spravedlnosti, zapomněli na cestu Světla a přidali se k temnotě. Vznikl kult ohně, různé temné organizace uvnitř armády i ve vědeckých kruzích, nakonec provedli naši vědci konečný krok k sebezničení vpravením vody do jádra Marsu, došlo k obrovské explozi, která zničila veškerý život na Marsu, pozůstatkem tohoto hrůzného činu je OLYMPUS MONS, od těch dob nosí Mars rudý šat, dávný otisk války a agrese i šílenství. Tak dopadnou "naši průzkumníci" dnes, jestli se nezabijí mezi sebou do 7 dnů, bude to zázrak. Titíž reptili stáli při pádu poslední Atlantidy před 10000 lety, jejich klonovací pokusy zahrnují civilizaci "ADAM" tj. šedá civilizace židů a arabů před 6000 lety, žlutou civilizaci před 30000 lety- dnešní čínská civilizace a civilizace jiných asiatů té barvy pleti.

Kdo jsou reptili?

Jsou to skřetí stvoření bez jakéhokoliv citu, neschopni Lásky a Soucitu, místo srdce mají kámen a živí se strachem a jinou negací z jiných bytostí, ničení, stejně jako zabíjení, jim dělá radost z dobře vykonané práce, a protože zničili svou vlastní planetu, snaží se ukořistit, dobýt a vytěžit jiné světy. Nemají chlupy ani vlasy. IQ 200

Čím se živí a jak dlouho žijí?

Živí se rostlinnými šťávami a dožívají se věku 200 let, nemohou se rozmnožovat a jsou na vymření.

Jaký je úkol reptilů na Zemi a co zde chtějí?

Kromě hlavního úkolu, asimilace nerostného bohatství a energie, jim jde o nakřížení lidského genomu do svého života neschopného genetického kodu a tím získat opět  možnosti zachování svého rodu. Aby mohli dosáhnout svého cíle, používají a užívají 913 dolarových miliardářů MONSTERS s jejich sluhy, reptili slíbili MONSTERS, že je nechají na živu a oni čipy nedostanou.

Proč MONSTERS prosazují na jedné straně fotovoltaiku a přechod k "čisté" energii na straně jedné a na straně druhé 5G Genocidu, 5G Skynet?

Je to proto, že uhelný prach a prach všeobecně brání 5G mikrovlnám v plném působením, tak jako způsobuje zkraty v obvodech robotů a počítačů všeobecně. Počítačové obvody TERMINÁTORŮ se zadírají, zkraty způsobují poškození CMOS a mikročipů, které nevydrží ani elektrostatický tlak 5 Pascalů na čtverečný centimetr, mimo jiné reptilům se zde špatně dýchá bez skafandru.

5G Genocidu prosazují dle požadavků reptilů, aby byla planeta vyčištěna od lidí a plně automatizovaná, tzv. 4 a 5 vědecko- -technická revoluce

Jak se můžeme proti nim bránit?

Bránit se proti nim můžete pozitivními, láskyplnými emocemi, když budete vyzařovat co nejméně zla a nebudete klesat na duchu, vytvoříte si tak štít, který nemohou překonat. ŽÁDNÉ ATOMOVÉ ZBRANĚ NA NĚ NEZABÍRAJÍ, dokáží odrušit naše nejmodernější a největší megatunové hlavice trojúhelníkovitou lodí o velikosti 50 metrů na vzdálenost 90 metrů, dávno bychom byli porobeni nebýt vyšší civilizace Galaktické Konfederace 7 hvězd pod vedením Plejáďanů. Ti žijí v průměru 5000 let a maji IQ 10000. Ovládají totiž 30 a více % mozku. Již 50000 let nazažili válku a vraždu.

Tak to ve Vesmíru chodí, vyšší civilizace chrání ty nižší, stejně tak, jako ve Vesmíru není jen dobro, tak i nejvyšší civilizace musí respektovat naše svobodné rozhodnutí, stejně jako ta zlá, když se "s pomocí reptilů" rozhodneme opět sebezničit, nikdo nám v tom nezabrání, my si o sobě rozhodujeme, tak kdo bude žít? 913 MONSTERS nebo 9,5 MILIARDY LIDÍ???


10
EP
Eduard Piovarči
20. května 2020

Larry ako to vieš podporiť

Ak by tu okolo boli Galaktické Konfederace 7 hvězd pod vedením Plejáďanů, Ti čo žijí v průměru 5000 let a maji IQ 10000, Tak predpokladám že by sa zamiešali a lahko by pomohli pozemšťanom preklenúť túto krízu, ale žiadni Plejádania tu nie sú a tak sa nič nedeje.

Ak tu niečo je tak len nejaké astrálne duchovné entity ktoré majú podobu ufónov s velkou hlavou a čiernymi očami

A galatická konfederácia je len nejaká vyššia duchovná odnož v paralelnom astránom svete vytvorená možno našou vierou, alebo i samostatne existujúca.


00
LF
Larry Fistingfield
20. května 2020

Důkazy jsou již tak do očí bijící, že jen záměrná ideologická slepota a oslepení zlatem může tyto indicie přebít.

Například: Jeden z nejpodstatnějších důkazů hmotných je to, že těch 100 milionů lodí Galaktické Konfederace zastíněných kvantovými štíty, které ohýbají a deformují světlo tak, že nejsou vidět, způsobilo začervenání světla oněch supernov, těch důležitých svíček, že se naši vědci domnívají: "Vesmír zrychlil ve svém rozpínání tak náhle!" Ty kvantové štíty vzaly světlu energii a způsobily prodloužení vlnových délek, úbytek energie světla odpovídá přesně celkové váze těchto lodí.

Dalším příkladem jsou různé přelety doutníkových lodí a talířů kdekoli na Zemi, kromě toho analyzují zemské tektonické zlomy, zároveň hledají impulsy budoucího masívního přepolování, což spustí evakuační plány. Jejich evakuační lodě mají velikost od 3 do několika desítek kilometrů, jsou přesně takové, jak je ztvárnili ve filmu Den Nezávislosti. V té době mohla nastat evakuace a proto negativní strana-tvůrci filmu- ztvárnila lodě Plejáďanů jako lodě reptilů, ale ve skutečnosti tam reptili nikdy nebyli, mělo to a má lidi odradit od nastoupení do nich.

Kdo hledá, najde! Jsou tu další svědectví přímých kontaktérů a telepatů, kteří přijali poselství, NEJVĚTŠÍM DŮKAZEM VŠAK JE, ŽE STÁLE ŽIJEME A REPTILI SEM ZATÍM OD ROKU 2012 FYZICKY NEMOHOU! To se však může lehce změnit, pokud budeme pokračovat pod "vedením" 913 MONSTERS v nastoupené cestě k sebezničení, tak hurá zpět "DO RESTARTU"!


00
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
14. května 2020

5G je rozdelené na 3 rýchlostné pásma.

Nízkorýchlostné pásmo s frekvenciami okolo 1 GHz i menej (napríklad u nás to bude 700MHz), s tým si nemusíme robiť starosti, alebo teda, nie je to o nič nebezpečnejšie ako dnešné 4G siete. Záleží samozrejme na výkonoch, ale tie nebudú vyššie ako u 4G. Nízka rýchlosť ale veľký dosah.

Strednorýchlostné pásma s frekvenciami od 2 do 6 GHz, frekvenciou teda porovnateľné so 4G a mierne prevyšujúce 4G. Tu je trocha znepokojivá technológia MIMO, ktorá dokáže pomocou mnohých malých antén (pracujúcich ako fázové pole) formovať elm. pole do úzkeho lúča ktorý zamieri priamo na dané zariadenie s ktorým práve komunikuje - je to kvôli zefektívneniu využitia vyžiareného výkonu a zväčšeniu efektívnej komunikačnej vzdialenosti. Ak tento lúč bude prechádzať vašim telom - hlavne dlhodobejšie - môže spôsobiť problém.

No a kontroverzné sú najmä pripravované vysokorýchlostné pásma s frekvenciami od 27GHz až do 300GHz, čiže milimetrové vlny.

Čím vyššia frekvencia, tým väčšia rýchlosť prenosu dát, proste za rovnakú časovú jednotku dokáže preniesť viacej jednotiek a núl. Ale zároveň čím vyššia frekvencia, tým viac atmosféra žiarenie pohlcuje a pre milimetrové vlny je takmer nepriepustná. Jeden by si teda myslel že pred 5G satelitmi sme teda v bezpečí. Ale! Tu je nebezpečné najmä to, že kvôli rýchlemu pohlcovaniu tohoto krátkovlnného žiarenia atmosférou musia byť antény veľmi nahusto. V mestách prakticky budete neustále vnútri obrovskej mikrovlnky, áno pri malých výkonoch, tisíciny toho čo v mikrovlnke, ale neustále. A toto je kľúčové slovo. Telo sa dokáže brániť len krátkodobo. Nebezpečné sú najmä nízke výkony a veľmi nízke výkony pôsobiace dlhodobo. Ďalej nebezpečnosť milimetrových vĺn spočíva aj u ich interakcie s bunkami. Ďaleko pod kožu sa nedostane, ale dosť nato, aby vo vlásočniciach pôsobilo na vašu krv. Existujú štúdie dokazujúce rozklad hemoglobínu vďaka milimetrovým vlnám. A to je len jeden z mnohých vedľajších efektov. Takže dĺžka života ľudí v mestách sa zníži tak možno na 30-40 rokov a pôrodnosť takmer na nulu - mokrý sen globalistov.

A satelity - áno, na povrch Zeme sa dostanú iba nanowaty výkonu, ale bude to v podstate stále pôsobenie žiarenia, bez jediného miesta na povrchu Zeme kde sa pred ním môžete schovať, snáď okrem podzemia..

 

+ 1