Dokument WikiLeaks odhaluje americkou základnu na Měsíci
21. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 90667 10
Dokument americké vlády zveřejněný WikiLeaks odhaluje, že USA měly na Měsíci základnu, kterou Sověti údajně zničili. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

My tedy přezkoumáváme nejen tento dokument, nýbrž i ohromný důkazní materiál, který tu představu, že USA opravdu základnu na Měsíci měly a že by jí pořád mít mohly, podporuje.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
21. listopadu 2019
Tak to sú riadne kydy. Sovieti im ju zničili:-)
10
EP
Eduard Piovarči
22. listopadu 2019

Toto by malo svet zaujímať čo sa deje v Čile:

Uz je to tu, protesty v Chile, inak mierumilovnej krajine, kde sa kapitalizmu a liberalnej demokracii pod vedenim USA zazracne dari, nevznikli nahodou. Ani nemohli vzniknut, vsak krajina zije svoj spravny americky sen, tak milovany zapadnou propagandou. Musi byt za tym diabolska ruka stelesnenia zla na tomto svete, ruka pokusitela, ruka pekelneho demona - Vladimira Putina. A tak sa nasli stopy, ktore svedcia o tom, ze miliony ludi v uliciach, desiatky mrtvych a znicene metro v Santiago de Chile sposobil sam vladca temnoty. Dokazom vraj maju byt podozrive ucty na socialnych sietach. Dalsim dokazom ma byt odrieknutie ucasti Putina na zrusenom summite APEC, ktory sa mal konat 16.-17.11. tohto roku v Santiagu. Konspiratori hned zavetrili suvislost a oznamili, ze Putin o nepokojoch "vedel dopredu". Chile vsak nie je jedinou krajinou, kde vraj Putin posobi. "Správni" liberali objavili jeho ruky aj v udalistiach Argentine, Bolivii, Ekvadore ci Peru. Putinovi sa takto okrem Venezuely a Kuby, ktore uz ovlada, podarilo priviest do varu skoro celu Latinsku Ameriku. Taktiez plnu mierumilovnych ludi, ktori nemaju dovod sa burit... https://www.rt.com/news/471945-russian- ... -protests/https://www.rferl.org/a/us-accuses-russ ... 47401.htmlhttps://ria.ru/20191102/1560502528.html

Kapitalizmus sa ľuďom v Čile nepáči lebo údajne Putin


10
MK
Milan Klusák
22. listopadu 2019
No jo, po zatčení Assangea mohli klidně emeričtí NASA "odborníci" vložit do dokumentů jakékoliv údaje o Měsíci., příp. si vyrobit rúzné  falzifikáty. Manipulace na denním pořádku. Typický příklad na Slovensku, kde do výpisů z Threemy, mohli klidně nacpat StbáciSiS své výmysly, aby měli co obviňovat.
20
EP
Eduard Piovarči
22. listopadu 2019

Robia všetko preto aby sa nedala odlíšiť pravda od lži. Je to systematické, ale podľa toho aké majú problémy s tým aby dostali opäť človeka na obežnú dráhu sa dá usúdiť že žiadnu záklaňu na Mesiaci nikdy nemali a nemajú.

Dokupujú si v Rusku lety na ISS ešte aj v roku 2020 a machrovali že Rusko už týmto rokom končí a nebude mať prachy na kozmické lety na orbitu, lebo USA už začnú lietať sami a nebudú Ruský program dotovať.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/uplynulo-50-rokov-odvtedy-ako-clovek.html


10
V2
Vaclav 2
23. listopadu 2019
ono to může být všechno jinak...dokumenty jsou staršího data, takže zatčení s tím nemá mnoho společného, vypadá to skoro jako pohádky, to jo, ale víme h... je dobré vycházet z toho, že j.asange uveřejňoval ne své teze a doměnky, ale jen ukradené dokumeny, oni mu mohli také něco předem podstrčit ať z jakéhokoli důvodu...video od něj o přistání na měsíci a kubrick, to je opravdu síla, a jak se to s tímto dává dohromady? dnes vyvstaly oprávněné téze, co zastávám taky já, že amíci byli na měsíci, samozřejmě, ale v jiném časovém okamžiku a pomocí jiné techniky a technologie... to že jim to rusové vybombardovali je podle mne už úplný blábol 
00
EP
Eduard Piovarči
22. listopadu 2019

Človek sa musi až smiať?

Najväčší podvodníci a zlodeji sú priamo v establišmente USA

Naposledy vyrabovli Bidenovci Ukrajinu ako odmenu za tieto služby si odniesli Bidenovci otec a syn 18,5 miliónov dolárov a to je len také malé vreckové pre týchto páničkov.....

https://aeronet.cz/news/urad-generalniho-prokuratora-ukrajiny-oficialne-obvinil-sefa-tezarske-spolecnosti-burisma-z-korupce-a-prani-spinavych-penez-ve-spolupraci-s-hunterem-bidenem-synem-byvaleho-viceprezidenta-usa/

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/uplynulo-50-rokov-odvtedy-ako-clovek.html


10
EP
Eduard Piovarči
22. listopadu 2019
Toto jsou lidé, kteří se právě dostali k moci:

Všichni jsou členové jednoho fašistického „křesťanského“ kultu.

A takhle zacházejí s těmi, kdo se jim odvážili vzdorovat:

https://www.youtube.com/watch?v=fChjjxNJ1go

https://www.youtube.com/watch?v=BXsxdLKz_EM

Trump tohle miluje. Nazval to „významným okamžikem pro demokracii na západní polokouli“ a poté začal vyhrožovat dalším dvěma latinskoamerickým státům, na jejichž adresu řekl: „tyto události vysílají silný signál nelegitimním režimům ve Venezuele a Nikaragui, že demokracie a vůle lidu vždy zvítězí. Nyní jsme o krok blíže k naprosto demokratické, prosperující a svobodné západní polokouli.“

Ve skutečnosti udeřil hřebíček na hlavičku. Tento poslední převrat signalizuje všem vlasteneckým Latinoameričanům, kteří chtějí, aby byl jejich kontinent osvobozen od amerického útlaku, tohle: pokud chcete otevřeně vzdorovat diktátům impéria, musíte se zcela ujistit o tom, že velitelé vašich ozbrojených sil jsou vůči vám loajální. Kromě toho byste nikdy neměli zapomínat, že nejsilnější zbraní impéria není její nadmutá a většinou bezradná vojenská síla, ale schopnost využít korupci k tomu, aby prostřednictvím tisku získali to, čeho se nedokážou zmocnit hrubou silou.

Venezuela, Kuba a Nikaragua byly dosud úspěšné země ve svém odporu vůči strýčku Samovi. Rovněž se zdá, že uvnitř brazilské armády (alespoň na základě mých brazilských kontaktů) existuje vnitřní (a tajná) „skrytá vlastenecká opozice“, jež by mohla zmírnit škody, které byly způsobeny impeachmentem Dilmy Rousseffové a státním převratem proti Lulovi da Silvovi (například brazilská armáda prohlásila, že neumožní Brazílii, ani brazilským vojenským složkám, aby byly použity k útoku proti Venezuele).

A konečně zmiňme naprosto ostudné a zavrženíhodné chování mnoha latinskoamerických zemí, jejichž kompradorské elity se snaží dohonit Polsko, neboť jsou nejposlušnějšími dobrovolnými otroky impéria. Všechny tyto země vědí, že Maduro ve Venezuele i Morales v Bolívii byli poctivě zvoleni, a že veškeré zvěsti o ukradených volbách jsou jen prachsprostá lež. V ostrém kontrastu jsou takzvaní „američtí spojenci“ v této oblasti, kteří jsou zcela bezpáteřní a prodejní, a kteří jsou u moci pouze díky podpoře anglosionistického impéria.

V roce 1971 uruguayský novinář Eduardo Galeano napsal klíčovou knihu s názvem „Las Venas Abiertas de América Latina“, která byla nakonec přeložena do angličtiny pod názvem „Otevřené žíly Latinské Ameriky: Pět století drancování kontinentu“. Tato nesmírně slavná kniha (přinejmenším v Latinské Americe) je aktuální v roce 2019, stejně jako tomu bylo před téměř půl stoletím: žíly Latinsk

http://www.zvedavec.org/komentare/2019/11/8096-nekolik-kratkych-komentaru-k-fasistickemu-prevratu-v-bolivii.htm

 


00
EP
Eduard Piovarči
22. listopadu 2019

a proamerické bojúvky v Honkongu:

https://www.youtube.com/watch?v=oqxtlhzP3Io


00
--
- -
23. listopadu 2019

Nemá tam bít kosočtverec s čárkou místo m nebo n?cool


00
TL
tivukiz larjem
24. listopadu 2019

United Parcel Service (UPS) is an American multinational package delivery and supply chain management company. The global logistics company is headquartered in the U.S.

upsers     | upserscom  | upsers.com   | upsers login


00
MK
Milan Klusák
22. listopadu 2019
No jo, po zatčení Assangea mohli klidně emeričtí NASA "odborníci" vložit do dokumentů jakékoliv údaje o Měsíci., příp. si vyrobit rúzné  falzifikáty. Manipulace na denním pořádku. Typický příklad na Slovensku, kde do výpisů z Threemy, mohli klidně nacpat StbáciSiS své výmysly, aby měli co obviňovat.
+ 2