Dojde ke střetu? Syrská armáda přesunuje vojska, chce odrazit turecký útok
13. října 2019 Redakce AC24 Ze světa 26201 6
Syrská armáda bude rozmístěna na celé hranici s Tureckem, aby pomohla Kurdům odrazit útoky ze strany Turecka. Uvedla to autonomní správa území na severovýchodě země. (Foto: Sputnik)

 

 
 
 
 

V dokumentu se uvádí:

„Aby se tomuto útoku zabránilo a byl odražen, bylo dosaženo dohody se syrskou vládou o ochraně hranic a svrchovanosti Sýrie. Syrská armáda vstoupí do (kurdských, pozn. red.) oblastí a rozmístí jednotky podél celé syrsko-turecké hranice, aby pomohla (Syrským demokratickým silám, pozn. red.) tento útok odrazit a osvobodit oblasti okupované tureckou armádou a jejími spojeneckými silami.“

„Jednotky syrské armády se začaly přemísťovat směrem na sever, aby čelily turecké agresi,“ píše agentura.

Zdroj: theguardian.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


AA
aladanh alibaba
14. října 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
WL
winifred leach
14. října 2019

Nejlepší nabídka ... Google zaplatil za každého online práci z domova 638 na 957 dolarů za den.Moje mladší sestra byla dva měsíce bez práce a předchozí měsíc její šek byl 28537 USD tím, že doma pracoval 3 hodiny denně a výdělek může být v průběhu času ještě větší ... Tak jsem začal

 

-------------------->>>>>>>>>  w­w­w.C­a­s­h­F­l­o­w­7­7.C­o­m


00
EP
Eduard Piovarči
15. října 2019

Rusko posadilo Syřany a Kurdy za jednací stůl. Kurdové se díky Rusku domluvili se Sýrií.

Přidat popisek

15. 10. 2019    lenta a lenta Zástupci syrské vlády a Kurdy vedeného hnutí Syrské demokratické síly (SDS) zasedli k jednacímu stolu na ruské letecké základně Hmímím. Oznámila to agentura Reuters. Ahmed Suleiman, zástupce SDS, oznámil, že doufá v dohodu mezi stranami, která "zastaví probíhající válku a odvrátí její katastrofické důsledky". Dříve se uvádělo , že vůdce Demokratické strany Kurdistánu v Iráku Masud Barzani oslovil ministra zahraničí Ruska Sergeje Lavrova se žádostí o ochranu Kurdů v Sýrii. Současně americký prezident Donald Trump prohlásil, že Washington neopouští Kurdy a bude jim i nadále pomáhat. Kurdové se díky Rusku domluvili se Sýrií Kurdové se dohodli s Damaškem na rozmístění vládních jednotek podél severních hranic Sýrie. Oznámil to zástupce kurdských sil Badrad Gia Kurd, uvádí agentura Reuters. Podle jeho vyjádření dohoda předpokládá, že syrská armáda zabere území od města Manbidž na severozápadě po město Derik (také známé jako El-Malikiya) na severovýchodě země. Kurd upřesnil, že se jedná o předběžnou vojenskou dohodu, později budou strany diskutovat o politických otázkách. Dodal, že ochranu bylo třeba hledat poté, co USA "daly zelenou" turecké invazi. Kurdský politik Aldar Xelil poznamenal, že se jedná o mimořádné opatření. "Nyní je prioritou ochrana hranic před tureckou hrozbou", vysvětlil. Dříve bylo oznámeno, že syrské vládní jednotky vstoupily do města Tabka, před tím kontrolovaným kurdskými formacemi, a táhnou na sever, aby čelily ozbrojené agresi Ankary.

http://www.novarepublika.cz/2019/10/rusko-posadilo-syrany-kurdy-za-jednaci.html

https://aragonit11.blogspot.com/2019/09/piaty-maly-vyjazd-na-istriu-v-roku-2019.html


00
โล
โลซ่า ลีโอ
15. října 2019
Various promotions and special privileges for you.   ทางเข้า ufabet
00
EP
Eduard Piovarči
15. října 2019

 

Kliknite na položku zobraziť v plnej veľkosti obrazu

Táto mapa poskytuje ucelený pohľad na súčasnú vojenskú situáciu v norhern Sýrii. Situácia sa očakáva, že zmena ešte s vykonávania dohody medzi Kurdskej-led Sýrskej Demokratických Síl a Damask vlády.

Sýrskej armáde to trvá kým to  tam obsadí. Turci sú dosť rýchli

https://aragonit11.blogspot.com/2019/10/tohle-se-jeste-nemelo-stat-nas-slavik.html


00