Divák se zeptal, zda se dá Matovič očkovat první s rodinou. Odpověď premiéra některé zaskočila
29. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 262050 2
Pozoruhodná reakce slovenského premiéra Matoviče některé diváky zaskočila. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

Některé reakce kometujících pod videem:

  • Michal Bielich: Ako zdravotník sa svojej dávky rád vzdám vo váš prospech a aj vám to osobne pichnem.
  • Vladimír Červenák: Kapitan lode ma byt ockovany prvy, aby prezil a mohol lod opustit ako ppsledny.
  • Stanky007: Smrad. Toto tvrdia všetci politici globálne! A aj keby si niečo dali, tak nejaké neškodné placebo! Nedajte sa očkovať ľudia!

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PP
paja paja
29. listopadu 2020

Matovičovi nevěřím ani slovo. A ještě si hraje na obětavého, jak se nechá očkovat jako poslední, aby dal přednost všem potřebným.

A k tomu tázajícímu se divákovi: Jste dost naivní, když si myslíte, že se dozvíte pravdu.


00
EP
Eduard Piovarči
29. listopadu 2020

Tak tak nedajte sa očkovať tým svinstvom.

Nikto s páničkou si to pichnúť nedá...

Už je najvyšší čas pochopiť aká hra sa tu s nami hrá

 

Existuje mnoho přírodních produktů, které mají nejen baktericidní vlastnosti, ale také přímo ovlivňují viry a zabíjejí je. Nejúčinnější v tomto ohledu je ČESNEK. A pokud vypijete denně 2 až 3 sklenice česnekové vody, pak okamžitě (!) vstoupí do tenkého střeva a začne okamžitě (!) zabíjet COVID-19! Tím je dosaženo následujících efektů:⠀ - „zabitý“ COVID-19 přestává ničit lymfoidní tkáň tenkého střeva. Výsledkem je, že lymfoidní tkáň nadále funguje správně, tj. produkují protilátky a imunoglobuliny; ⠀ - poškozený imunitní systém se rychle zotavuje a posiluje, což vede k významnému zvýšení imunity tkáně v plicní tkáni. Nepřekonatelná bariéra vzniká pro COVID-19, ale také pro mikroby (stafylokoky atd.) A houby, které také představují významné nebezpečí v případě koronavirové pneumonie;⠀ - pod vlivem „česnekové vody“ se v tenkém střevě odehrává velmi zajímavý sled událostí. „Zabitý“ a oslabený „česnekovou vodou“ COVID-19 není už nic jiného než přírodní vakcína, přirozeně se formovaná uvnitř lidského těla.

 

 Jak víte, vytvoření umělé vakcíny vyžaduje vysoce vybavenou a velmi nákladnou laboratoř a práci vysoce kvalifikovaného personálu. Práce na vytvoření umělé vakcíny pokračují po dobu 6-9 měsíců, a průmyslová výroba je nákladná a časově náročná.⠀ 

 

Po užití „česnekové vody“ se v tenkém střevě vytvoří přírodní vakcína za 30-40 minut a zcela zdarma. Přírodní vakcína začíná aktivně vytvářet specifickou imunitu proti COVID-19. Řetěz ničivých patologických jevů v lidském těle způsobených COVID-19 je tedy přerušen a zničen na samém začátku a nemá pokračování. Tělo nejpřirozenějším způsobem abych tak řekl plánovaně, bojuje a poráží COVID-19. Současně je zcela vyloučen nouzový a stresující způsob boje z těla a plánovaným způsobem působí proti viru Výsledkem je, že vzniklá epidemie se zastaví během několika dní. 

 

⠀ Užívání „česnekové vody“ jako protiepidemický protokol může být použit do jednoho dne v celé zemi u celé populace. Základní patogenní morfologický substrát úplně zmizí za jeden nebo dva dny. 

 

⠀ Způsob přípravy „česnekové vody“ je extrémně jednoduchý: 1. Večer jeden (!) oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru, vloží se do 1/2 l čajové konvice ze skla nebo porcelánu a naplní se vodou při pokojové teplotě. ⠀ 2. Ráno je „česneková voda“ připravena k použití. Musíte konzumovat 1/4 litrovou sklenici ráno na lačno a 1/4 litrovou sklenici 2 hodiny po posledním jídle.⠀ 3. Následujícího dne bude třeba postup přípravy „česnekové vody“ opakovat s čerstvým stroužkem česneku. ⠀ 4. Pokračujte v užívání česnekové vody po dobu jednoho měsíce. Během této doby bude vytvořena specifická imunita proti COVID-19. 

 

R. M. Khaitov, B. V. Pinegin. 

A toto jsou vědci, kteří napsali jedny z prvních učebnic imunologie.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/koronavirus-ma-vsetky-znaky-biologickej.html


00