Die Welt: Hrůza nebo propaganda? Evropu prý čeká „překvapivý úder" Ruska!
17. července 2019 Redakce AC24 Ze světa 120133 12
Z militaristické dílny – dalo by se to definovat jako propagandistický „workshop NATO“ - opět vyskočila ruská hrozba. Tentokrát na rozdíl od britských či amerických médií z dílny v německém podání. (Foto: Wikipedia)

 
 
loading...
 

A samozřejmě nesmí chybět děsivá „novinka“, že Rusko „neočekávaně zaútočí“ – a kde? No přece v Pobaltí, Polsku a na Ukrajině, doplněno o černomořskou oblast!

Rusko totiž prý nadále pokračuje ve vyzbrojování se „zakázanými“ raketami a údajně se připravuje na vedení regionálních válek v Evropě, což nutí NATO jednat, napsal německý deník Die Welt.

Publikace se ve svém materiálu odkazuje na zprávu generál av záloze a bývalého náměstka generálního tajemníka NATO, Heinricha Brausse, a Joachima Krause, ředitele Institutu pro bezpečnostní politiku na univerzitě v Kielu. Ti zásobili německé noviny výpotky, které ale přednáší jako pravdy vytesané do skály.

Krause tvrdí, že zatímco Evropa je zaneprázdněna klimatickými změnami a migrační krizí, Rusko se připravuje, a to prosím bez dobrého důvodu, na regionální války v Evropě, které údajně hodlá vést s hrozbou, že použije jaderné zbraně.

Podle Brausse Rusko údajně úmyslně usiluje o konfrontaci se západními zeměmi a také se snaží zničit světový řád a podkopat soudržnost NATO.

Bývalý generál Bundeswehru uvedl, že ale Rusko chápe, že nebude moci zvítězit v konfliktu s NATO, a proto údajně může podniknout „neočekávaný úder“, podpořený hrozbou jaderného útoku.

V důsledku těchto akcí podle Brause budou evropské země nuceny vybrat si mezi plnou válkou a radikální změnou „status quo“, který potěší Moskvu. Černomořský region, pobaltské státy, Polsko a Ukrajina jsou zároveň označovány za možná místa nástupu „útoku“ Ruska.

Kromě toho, Brausse a Krause prohlasili, že Německo bude hrát klíčovou roli v tomto „konfliktu“ kvůli své zeměpisné poloze, takže naléhají na německou vládu, aby co nejrychleji přivedla Bundeswehr do plné bojové pohotovosti, aby mohl plnit komplexní vojenské úkoly NATO.

Nutno ale přiznat, že se letitá propaganda o „ruské hrozbě“ vcelku vyplácí, protože přibývá států aliance, které vynakládají stále větší prostředky na zbraně a armády bez toho, že by zkoprnělé obyvatelstvo nějak výrazněji protestovalo.

A pokud dovedeme tyto hluboké natoidní myšlení až do konce, nebylo by překvapením, pokud by celá, už tak nebezpečná spirála, skončila odůvodněním preventivního úderu na Rusko vším, co má aliance k dispozici, když je to Rusko takovou „hrozbou“ a bude dozajista ještě větší.

Zdroj: pz.czwelt.de

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LB
little boy
17. července 2019
...hej v posledných dňoch bolo dosť teplo, má to pochopiteľne zdravotné dopady, niektorým ľuďom sa trochu prehrieva mozek...
20
VM
Vladimír Molík
20. července 2019
Keby sa chcel ten mozok uvariť! 
00
EP
Eduard Piovarči
17. července 2019

Podle Brausse Rusko údajně úmyslně usiluje o konfrontaci se západními zeměmi a také se snaží zničit světový řád a podkopat soudržnost NATO.

 

Týto ko.oti z Hrochoti si nedajú pokoj

 

Kromě toho, Brausse a Krause prohlasili, že Německo bude hrát klíčovou roli v tomto „konfliktu“ kvůli své zeměpisné poloze, takže naléhají na německou vládu, aby co nejrychleji přivedla Bundeswehr do plné bojové pohotovosti, aby mohl plnit komplexní vojenské úkoly NATO.

 

Druhú svetovú vyvolalo práve Nemecko ktoré tu teraz jačí že Rusko chce vyvolať vojnu.

Žiaľ sú to šialení ľudia ktorým ide o moc veľké zisky zo zbrojárskeho priemyslu a napokon aj o tú preventívnu vojnu prioti Rusku.

SMRŤ ZLOČINECKÉMU FAŠIZMU KTORÝ ZNOVU KVITNE NA ZÁPADE

https://aragonit11.blogspot.com/2019/06/belske-skaly-revizia-tamojsich-jaskyn-1.html

 

 


30
TF
tomas fuk
17. července 2019
politici,kteri neustale vyzyvaji a prosazuji valku musi byt fyzicky zlikvidovani.Proc se nenajde nekdo, kdo zacne tyhle svine zabijet?
20
RK
Rudolf Kavan
17. července 2019

Ve skutecnosti neocony rizene NATO se chysta napadnout Rusko. Rusofobni stvani je "delostreleckou pripravou" na valku. Erdogan jim ted trochu kazi plany, ale nevzdavaji se.

 


20
MK
Milan Klusák
17. července 2019
Přesně tak, Kavane, předběhl mě, to samé říkám já, "když chceš zaútočit, co nejvíc křič, že nepřítel tě chce napadnout" ....je to tak jasné až je to barevné.
10
JM
John Maxwell *
17. července 2019

Zdravím , to že potřebují válku je nadmíru jasné , jsou v koncích a proto budou štvát kde koho aby už se konečně nějaký "rádoby" spojenec odhodlal už začít páč sami válčit nebudou na to mají "evropany" a budou válčit s RF do posledního "evropana".

Je nadmíru jasné, že potřebují aby tu válku začlo RF ,ale k tomu nedojde pokud tam bude V.V.Putin

Co se Erdogana týče to je jen začátek rozpadu NATO ,teď jde o to aby některá horká palice nespustila holocaust ....


10
V2
Vaclav 2
17. července 2019

jo, jo...doba přeje vymytým mozkům...

a tu dobu utváří korporátní US fašismus, který před sebou postrkuje Německo, Izrael, celé EU a s tím všechny sluníčkáře a podpindosníky co pro pár penízků lezou do p...le  us demokracii... 

nejhorší je, že si neuvědomují, že je někdo manipuluje k obrazu svému. Jak to přesně říká Pjakin.."řežou si větev pod ssebou"


10
EP
Eduard Piovarči
18. července 2019

Planéta je aj bez vojen poničená a zamorená všetkým možným svinstvom hlavne radiáciou. Mnohé miesta na tejto planéte sú práve preto neobyvateľné celé storočia. Tichomorské Maršalové ostrovy sú príkladom jadrového šialenstva najväčšej jadrovej mocnosti ktorá vyvolala a neustále vyvoláva studenú vojnu a šialené závody v zbrojení. 100 jadrových pokusov USA zanechlo obrovské škody väčšie ako Černobil

USA neoconi sa silou mocou chcú ekonomicky zmocniť celej planéty a kam to šialenstvo vedie vidíme. Dekadentný západ chce všetko premeniť na peniaze. Všade ide predovšetkým o zisk takmer za každú cenu. Preto že peniaze a zisk sa dá úspešne premieňať na moc nad inými.

Bielorusko je teraz na RANE tak ako zbastardili Ukrajinu chcú pohltiť a zbedačiť a amerikanizovať aj Bielorusko:

Svět ruskýma očima 515

Zajoch 17.7. 2019 Outsidermedia Spolupráce třetích zemí s NATO má vždy protiruský charakter * * * * Řecko se změnilo na protektorát * * * * Jaký byl humbuk kolem Venezuely a kde je nyní?

 

Bělorusko a NATO – kam vedou hrátky myšky s kočkou

Arina Cukanova 8. července 2019 Začátkem června proběhla v Římě konference Lucemburského fóra pro odvrácení jaderné katastrofy a zaznamenána nebyla ani v ukrajinském ani v běloruském tisku. Přitom se v Lucemburku vyskytla prognóza ozbrojeného konfliktu Ruska s aliancí, který prý může být na území Ukrajiny nebo Běloruska, pokud v některé z těchto zemí dojde ke krizi.

Na Ukrajině již šestým rokem plane občanská válka a krize se očekává buď v létě po parlamentních volbách, anebo na podzim, kdy noví poslanci začnou přijímat první rozhodnutí. Radikální nacionalisté, kteří oslavovali 30. června v Haliči „tisíciletí ukrajinské mocnosti“, vyhlášené za hitlerovské okupace v roce 1941 a pomáhali masovým vraždám Židů ve Lvově, zvou své příznivce na podzim na barikády. Co se týká Běloruska, nic nenasvědčuje těžké krizi, ale důvod k protestům umí Západ vytvářet a uvést je do pouliční fáze.

V Bělorusku se tím může stát sabotování výstavby jaderné elektrárny v Ostrovci tak, aby běloruské vedení zastavilo spolupráci v atomové energetice s Ruskem. Diskreditační činnost v tomto směru běží dávno, především na sociálních sítích. Záměr je prostý – vzbudit ve společnosti strach z katastrofy podobné té v Černobylu a nasměrovat hněv ulice proti vedení země a Rosatomu. Na to jsou napojeny politické strany Běloruska, nevládní organizace, desítky internetových medií a stovky pisatelů v sociálních sítích, kteří den za dnem straší.

Na pomoc této „informační jednotce rychlého nasazení“ přišel pětidílný film Černobyl, který řeší najednou tři úkoly: Efektivně u lidí vyvolat strach z jaderné energetiky, cpát do vědomí lidí přesvědčení, že Sovětský svaz nebyl schopen budovat bezpečnou jadernou energetiku (takže to ani Rosatom nedokáže) a sugerovat, že na jaderné elektrárně pracují lidé bez kvalifikace, kteří nemají ponětí o tom, co dělají.

Tragédie v Minsku na Den nezávislosti, kdy „pozdrav z Ruska“ zabil ženu a zranil desítky lidí, se už zneužívá v kampani proti běloruské jaderné elektrárně. Po několika měsících informačního nátlaku se podpálí informační knot a hle, na ulici je dav s potřebnými hesly. Je to příklad krize na prahu prezidentských a parlamentních voleb a znamená aktivizaci všech možných krizových scénářů.

Západ má pro Bělorusko různé metody, mezi nimi dokument Catham House a v něm přímý poukaz na to, kam Západ dává peníze: „Měkká bělorusizace“, podkopání autority ruské pravoslavné církve a armády, rozvoj „občanské společnosti“, v čemž je skryt lidský materiál (potrava pro děla) na protesty a revoluce.

Zástupce tajemníka Rady bezpečnosti RF Nurgaliev uvedl: „Není pro nás tajemstvím, že NATO připravuje podmínky pro vládnutí v jednotlivých zemích CSTO prostřednictvím režimů kontrolovaných Západem, a to i s pomocí barevných revolucí.

Chci zdůraznit, že spolupráce třetích zemí s NATO má vždy protiruský charakter. Je to mnohokrát potvrzená praxe. Cílem bloku je zasít rozpory mezi partnery a našimi spojenci v organizaci.“ Jinými slovy válka, kterou předpovídá americký profesor Legvold, již běží. Do plánů NATO je zařazeno i Bělorusko – země CSTO a člen unie s Ruskem.

Tak že barevné revolúcie v podaní USA nemajú konca kraja horúca fáza studenej vojny pokračuje intenzívne ďalej a jej cielom je pohltiť Rusko.

http://www.novarepublika.cz/2019/07/svet-ruskyma-ocima-515.html

 


10
EP
Eduard Piovarči
18. července 2019
Tak sa chystajme na farebnú revolúciu v Bielorusku. Dokážu tomu zabrániť Lukašenko a Putin?
00
EP
Eduard Piovarči
18. července 2019

Ministerstvo obrany RF zveřejnilo video odpálení raket Moskit (Mosquito) v Japonském moři

Ministerstvo obrany RF zveřejnilo video odpálení raket Moskit (Mosquito) v Japonském moři

15:00 18.07.2019

 

V Japonském moři odstartovaly z lodí Tichooceánské flotily ruské hypersonické rakety Moskit (Mosquito). Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo na YouTube video o zásahu cíle.

Lodě Tichooceánské flotily zasáhly údajného protivníka řízenými střelami v Japonském moři.

Cvičení se zúčastnil torpédoborec Bystryj a raketový člun R-24. Ruské hypersonické protilodní řízené střely s nízkou výškou a s přímým proudovým tryskovým pohonem, vytvořené v konstrukční kanceláři Raduga, úspěšně zasáhly cíle ze vzdálenosti 60 km. Moskit  je určen k ničení lodí na vodní hladině.

P-270 Moskit je nadzvukový protilodní řízený raketový systém s nízkou výškou a s přímým proudovým tryskovým pohonem. Jeho vývoj začal v roce 1973. O pět let později začaly raketové zkoušky a v roce 1984 byl uveden do provozu. Tyto rakety používá také Čína, Írán, Indie a Vietnam.

Je určen k ničení povrchových lodí s výtlakem až 20 tisíc tun v podmínkách střelných a radioelektronických protiopatření proti moderním a spolehlivým prostředkům nepřítele.

Dosah střelby je od 10 do 120 kilometrů při trajektorii s nízkou výškou, 250 kilometrů s letovým profilem ve vysokých výškách.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019071810368509-ministerstvo-obrany-rf-zverejnilo-video-odpaleni-raket-moskit-mosquito-v-japonskem-mori/


00
EP
Eduard Piovarči
19. července 2019

Dôležité:

Približili sme sa k depopulácii?

Krevní test na ebolu

Smrtelný virus dosáhl mezinárodního rozsahu

Jarun011

23:30 18.07.2019

Vypuknutí epidemie viru ebola bylo uznáno za stav nouze světového rozsahu. Prohlásil to generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus, uvádí Associated Press.

Tato klasifikace byla udělena poté, co se choroba způsobená virem ebola rozšířila během týdne v Gomě (Demokratická republika Kongo), městě se dvěma miliony obyvatel na hranici s Rwandou. Podle publikace WHO třikrát odmítla doporučit OSN, aby učinilo příslušné prohlášení.

„Přestože je riziko regionálního rozšíření i nadále velké, za hranicemi regionu je dost malé,“ zdůraznil Ghebreyesus. Připomněl, že tato klasifikace znamená výzvu ke světovému společenství, aby zaktivizovalo finanční a technickou pomoc.

Mimořádné situace byly předtím vyhlášeny v souvislosti se šířením eboly v letech 2014-2016 v západní Africe, virem Zika v Severní a Jižní Americe, pandemií prasečí chřipky a likvidací poliomyelitidy (dětské obrny).

Loni v květnu média informovala o tom, že Ministerstvo zdravotnictví Demokratické republiky Kongo potvrdilo 21 případů onemocnění ebolou. Čtyři nové případy byly identifikovány v Iboku na severovýchodě země. Další čtyři v Mbandace s 1,2 miliony obyvatel. Světová zdravotnická organizace tehdy považovala riziko rozšíření nemoci v Kongu za velmi vysoké.

Ešte stále tu potrebujeme prijmať utečencov z Afriky pani Čaputová?

https://cz.sputniknews.com/svet/2019071810373873-smrtelny-virus-dosahl-mezinarodniho-rozsahu/


00
EP
Eduard Piovarči
17. července 2019

Podle Brausse Rusko údajně úmyslně usiluje o konfrontaci se západními zeměmi a také se snaží zničit světový řád a podkopat soudržnost NATO.

 

Týto ko.oti z Hrochoti si nedajú pokoj

 

Kromě toho, Brausse a Krause prohlasili, že Německo bude hrát klíčovou roli v tomto „konfliktu“ kvůli své zeměpisné poloze, takže naléhají na německou vládu, aby co nejrychleji přivedla Bundeswehr do plné bojové pohotovosti, aby mohl plnit komplexní vojenské úkoly NATO.

 

Druhú svetovú vyvolalo práve Nemecko ktoré tu teraz jačí že Rusko chce vyvolať vojnu.

Žiaľ sú to šialení ľudia ktorým ide o moc veľké zisky zo zbrojárskeho priemyslu a napokon aj o tú preventívnu vojnu prioti Rusku.

SMRŤ ZLOČINECKÉMU FAŠIZMU KTORÝ ZNOVU KVITNE NA ZÁPADE

https://aragonit11.blogspot.com/2019/06/belske-skaly-revizia-tamojsich-jaskyn-1.html

 

 

+ 3